Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GretaBe

krople na zapalenie spojówek - znacie?

Polecane posty

Idę do lekarza 1. kontaktu i nie wiem, o jakie poprosić. Od jakiegoś czasu nawraca mi zapalenie spojówek, robi się taka \"galaretka\" w worku spojówkowym... Macie jakieś dośw. z kroplami? jakich używałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam swego czasu zapalenie spojówek i okulistka przepisała mi krople Dicortineff i jeszcze jakies jedne. Te Dicortineff mam do dzisiaj i sobie je aplikuje, jak mnie oczka bola i robi mi sie coś podobnego jak Tobie. Mi bardzo pomagają i mam nadzieje,że Tobie tez pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Dicortineff są świetne.. także i mi pomogły na zapalenie spojówek. Myślę sobie jednak iż powinnaś udać się do okulisty a nie do lekarza pierwszego kontaktu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne pewno
sobie pomożesz tym przeterminowanym dicortinefem. nie dość, ze steryd to jeszcze niejałowy i przetwrminowany. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolibrzuszek
A może są jeszcze jakieś krople? no, takie bez sterydu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleelle
Borasol do przemywania, rumianek do przemywania, oculosan do krótkotrwałego używania. to bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idź do okulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak srebro nanokoloidalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdynanda
ja zawsze przy zapaleniu spojówek stosuję sulfacetamid, bo mi już wiele razy pomógł i do tego ma dobrą cenę, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dużą zaletą tych kropli jest to, że przy alergicznym zapaleniu spojówek też pomagają. Mam niestety dość często tą dolegliwość i nie wyobrażam sobie, żeby nie mieć sulfacetamidu w domu na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifka34
jak ostatnio miałam stan zapalny spojówek to pomogły mi krople Starazolin i na prawdę szybko to zrobiły. jak zakropliłam to czuć było ulgę. dlatego teraz mam je przy sobie i jak dużo pracuje przy kompie to zakraplam sobie żeby było trochę lepiej oczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×