Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliiiii

kto myje włosy codziennie ?? eksperyment

Polecane posty

chciałam zapytac was dziewczyny ile z was myje włosy codziennie . Ja jestem zmuszona to robic poniewaz mam problem z przetłuszczaniem. Jesli ich nie umuje wygladaja fatalnie jak brudne. Słysze czasem od kolezanek ze one myja raz w tygodniu u fryzjera który układa im włosy i trzymaja sie do nastepnego tygodnia. Jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myje codziennie. i to rano i nie wyobrazam sobie inaczej, juz tak robie od wielu lat wlosy mam zdrowe, dlugie, lsniace nie placza sie nie rozdwajaja uzywam normalnego szamponu jaki mi sie podoba w danej chwili, a potem co drugi dzien nakladam odzywke wax i tyle :P niech kazdy myje tak czesto jak potrzebuje. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też myje codziennie
i to już od wielu lat. Przyzwyczaiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stooooopki
też codziennie myję włosy... :O w sumie już się przyzwyczaiłam i inaczej funkcjonować bym nie potrafiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukjx
ja też myję codziennie ale mi się nie przetłuszczają. palę papierosy a lubię mieć pachnące włosy stąd codzienne mycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myje codziennie rano, odzywkuje i susze. i tak juz ponad 10 lat. mam dlugie wlosy, nie rozdwajaja sie ani nie sa sianowate. ale kto slyszy o codziennym myciu to sie puka w czolo. nic nie poradze, pracuje w pomieszczeniu klimatyzowanym i na drugi dzien wlosy sa juz tlustawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myje włosy codziennie no chyba że mam wolne i nigdzie nie wychodze :P w tedy daje im odpocząć. po każdym umyciu używam odżywki i używam maseczki (nie wyobrażam sobie bez nich życia) dzięki temu mam zdrowe i piękne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myje codziennie.Kiedyś nie myłam ich 2 dni i czułam się jakbym miała co najmniej wszy:P Mam chyba jakąś manie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×