Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vipeczka

które wody mineralne lubicie najbardziej??

Polecane posty

Ja preferuje Staropolankę sredniozmineralizowana i Muszyniankę. Jestem ciekawa waszego zdania bo chcę się przerzucic na jakas inna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiającasie
Ja od zawsze pije Zywiec Zdrój niegazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie
a ktora jest dobra na kamienie w nerkach??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIT.
zywiec i kropla beskidu zawsze tylko niegazowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegazowa - pfuj. vita gazowana to jest to! mnóstwo magnezu, śmieję się że to \"rozpuszczona cegła\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwniczanka - niegazowana - wysokozmineralizowana (ciemno-zielona butelka) mniam mniam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudraaa
Nałęczowianka niegazowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Staropolanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkkkkkkkkkkkkkkkka
Ja pije tylko żywiec zdrój niegazowaną. A jak jej nie ma to Kroplę Beskidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że
Biedronka jest tak blisko:D.....Oaza z biedrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatomka
moi drodzy... temat wody do picia to temat ...rzeka! Zaczne od tego, ze istnieją rózne wody: 1. stolowe 2. mineralne 3. lecznicze ad 1 np. żywiec ad 2 np. staropolanka ad 3. woda z ujęcia o nazwie JÓZEF Ale mamy pisać o wodzie punkt 2. a więc za Wikipedią: Woda mineralna – naturalna woda pitna wzbogacona w znacznym stopniu solami mineralnymi (lub innymi składnikami) w postaci jonów. W 1 litrze wody mineralnej stężenie soli mineralnych musi być większe od 1 grama. Oprócz tego może zawierać rozpuszczone gazy pochodzenia naturalnego (dwutlenek węgla, siarkowodór). Najczęściej (w handlu detalicznym w Polsce wyłącznie) jest to woda wgłębna, która minerały pozyskała ze skał, przez które przepływała. polecam stronę: http://zdrowo.info.pl/mineralne.html A od siebie dodam, że w domu pijemy tylko wodę w szklanym opakowaniu. Dlaczego? Bo każde tworzywo sztuczne zmienia nie tylko smak , ale takze skład chemiczny wody! Z peta czy innego plastyku wydobywają sie po 2 tygodniach od napelnienia wolne polimery i wnikają do wody. A wiec nie pijemy wode mineralną tylko wodę z dodatkiem chemii! kto nie wierzy niech sie anpije tej samej wody z butelko szklanej a potem, dla porownania z plastykowej PS. pijaliśmy Staropolanke ale jak zaprzestali napelniania butelek szklanych pijamy Jurajską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zywiec zdroj zwykly niegazowany i cytrynowy :) muszynianki nie znosze..... moze dlatego ze nie lubie gazowanych wod?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszytskim za odpowiedzi. zapomnialam dodac jeszcze wode o nazwie witella. jest o smaku cytrynowym i podobno z dodatkiem l-karnityny, kupuje ja na silowni jest bardzo smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda STOŁOWA to nie to samo
co woda ŻRÓDLANA, a Żywiec Zdrój jest jak najbardziej wodą ŹRÓDLANĄ, a nie stołową stołowa to jest np. BONAQUA najlepszą wodą do picia jest woda MINERALNA, polecam STAROPOLANKĘ średnizomineralizowaną na codzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieguska 22
ja lubie piwniczanke niegazowana, pije tez naleczowianke, aquarel, krople beskidu, czasami staropolanke (wszystkie niegazowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaa
heh, ja jestem z żywca;) mi ta woda smakuje bardzo. a najbardziejm mi smakuje woda ze źródełek w górach. szczególnie po przejściu 30 km z 15 kg plecakiem na grzbiecie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałam, że te wody smakowe to nie wody mineralne tylko napoje bezbarwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jesli wiecie gdzie w Krakowie można kupić wodę mineralną żywiec z l-karnityną byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
woda Żywiec NIE JEST wodą MINERALNĄ, a tylko wodą ŹRÓDLANĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszynianka dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje taka woda
w szklanych butelkach? drozsza jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madmłazel
ja tlyko Muszyniankę :) jest pyszna a jeszcze lepsza schlodzona z syropem malinowym herbapolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxylkaaaaaaaa
vitalinea,zywiec zdroj i naleczowianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie pije wody stolowe a najbardziej lubie aquarel nestle. z wod mineralnych czasem pijam muszynianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×