Odpowiedz na ten temat

Kuźwa mam łuszczycę! :((

• gość 2017.03.30 [10:29]
    Dzięki, już zamówiłam i przyszła. Mam nadzieję, że pomoże usmiech.gif
  • gość 2017.04.11 [14:08]
    NNKT są bardzo ważne dla organizmu, a że można je przyjmować w suplemencie to super opcja i warto. Neoglandyna jest bardzo ok, nie tak jak te suplementy, które podobno "działają".
  • gość 2017.05.31 [11:20]
    co sądzicie o tej siarce?
  • gośćAlicja12 2017.07.25 [10:45]
    Witam ja również ja ma od dziecka ale stosowałam różne kremy teraz przerzuciłam się na na sposoby naturalne. Kupiłam lek na łuszczyce http://pachnacakraina.com/lek-na-luszczyce i jak na razie ładnie wszystko się goi nie łuszczy sie.
  • Mika1978 2017.07.29 [18:01]
    Hej, ostatnio spotkałam się z kremem na łuszczycę Psoris Premium i nie wiem co o tym sądzić. Ktoś coś słyszał?
  • Lifeless51 2017.07.29 [18:04]
    Otóż najlepsze na łuszczycę jest pić dużo wody bądź naturalnych herbat z liśćmi, stosować olej konopny, który jednak jest trudno dostępny w Polsce :/
    Ale jest maść Psoris Premium, która zawiera właśnie olej konopny, Lanolinę i ekstrakt z propolisu, które są skuteczne w walce z łuszczycą.
    Pozdrawiam oczko.gif
  • gość 2017.07.29 [18:06]
    Dokładnie, ten krem jest super, moja łuszczycę na brzuchu pozbył się w niecały miesiąc oczko.gif Szkoda ze wczesniej o nim nie wiedziałem, ehh
  • Mika1978 2017.07.29 [18:08]
    Ok, zamówię ten krem dziś i zobaczymy czy jest skuteczny jak mówicie, ale słyszałam wiele pozytywnych opinii o nim więc jestem dobrej myśli oczko.gif
  • Mika1978 2017.08.22 [20:30]
    Powiem wam, że trochę czasu minęło i jak na razie ten krem działa! Powoli znikają mi moje zaczerwienia z szyi, łuszczyca z łokci już zeszła, no po prostu super oczko.gif
  • joanna25600 2017.09.03 [18:27]
    Masz łuszczycę, walczysz z tym i nic nie działa to napisz do mnie joanna25600@poczta. onet.pl mam rewelacyjny naturalny środek który pomaga w 99,9%
  • stefanbarak 2017.11.18 [21:10]
    Witam, ja znalazłem taki sposób, daj***ardzo szybko efekty, polega na kupieniu dziegdziu brzozowego - taki olejek z kory brzozy można kupić za parę złotych na allegro
    jak kupiłem ukraiński, i dodaniu paru kropel do szamponu i olejku do masażu który wcieram po kąpieli oraz odżywki do włosów. Nie dawać za dużo tego olejku bo ma bardzo
    intensywny zapach. U mnie po 3 dniach nie ma już efektu swędzenia, skóra ładnie się wygoiła a miałem objawy łuszczycy i czerwonych policzków i plam na skórze. Jak komuś pomogło to proszę o wysłanie podziękowań na mail stefanbarak@o2.pl. Mogę jeszcze polecić parę suplementów wspierających np. wzmocnienie włosów i poprawienie wyglądu skóry a przerobiłem tego bardzo dużo i wiem które dają skuteczne, szyb

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...