Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aktywianka

Lakiery hybrydowe

Polecane posty

Hej dziewczyny, mam dosyć malowania paznokci co 2-3 dni zwykłymi lakierami i wpadłam na pomysł że zacznę robić sobie sama hybrydy. Nigdy wcześniej tym nie malowałam ale doszłam do wniosku że nie opłaca się chodzić do kosmetyczki, więc kupię swój sprzęt :D Co Wy byście mi doradziły na poczatke? Jakich lakierów wy używacie i jakiej firmy lampy macie? Zastanawiam się czy tak z marszu dam radę to ładnie ogarnąć.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli lubisz malować paznokcie,to na bank dasz radę z hybrydami. Jeśli chodzi o lampę, to ja po prostu radziłabym patrzeć na cenę, nie ma co przepłacać. Lepiej zainwestować w lakiery. Ja też robię sama hybrydy, zdecydowałam się na markę semilac, bo mają ogromny wybór kolorów i co się okazało są mega trwałe, maluję co 3 tyg. nie ma żadnych odprysków, jednak po takim czasie mam już spory odrost. Jestem pewna, że jak już kupisz te wszystkie akcesoria do robienia hybryd, to sama zobaczysz, że lakiery hybrydowe są nieporównywalne z tymi zwykłymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja równiez polecam lakiery hybrydowe Semilac :) używam od jakiegoś czasu i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie spróbuj sobie lakierów od Sally Hansen. Tych hybrydowych, trzymają sie rewelacyjnie na paznokciach, czasem wytrzymują nawet sprzątanie i nie odpryskują. Używam ich odkąd tylko weszły na rynek w Polsce i jestem bardzo zadowolona. W końcu skończyło się malowanie paznokci co dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram poprzedniczkę, też używam lakierów Sally Hansen i są dla mnie bezkonkurencyjne, nie odpryskują, mają piekne kolory a w dodatku mają rewelacyjną cenę za tak świetną jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie do hybryd sally hansen przekonuje to że można je nałożyć w domu i nie wymagają użycia bazy.Nie trzeba też lamp LED/UV, ale najlepsze to chyba to że można zmyć go zwykłym zmywaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś chyba widziałam lakiery z Sally Hansen w promocji ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w SuperPharm teraz są promocje na Sally Hansen , własnie wyszłam z jednym z drogerii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kiedy trwa promocja na te lakiery od Sally Hansen bo ja u siebie nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuj zestaw do hybryd i się nie zastanawiaj, na pewno dasz radę to ogarnąć – ja próbowałam kilku firm i najlepiej sprawdzają się u mnie semilaci, dobrze kryją i długo wytrzymują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety Semilac uczula niektórych, ja właśnie mam taki problem, coraz więcej osób zaczyna o tym pisać, na początku byłam z niego bardzo zadowolona, bardzo ładne kolory mają ale niestety od jakiegoś czasu zaczęły się problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kosmetyczką, pracuje tylko na lakierach semilac i nigdy nie spotkałam się z taką opinią. Moje klientki są bardzo zadowolone z jakości lakierów semilac i ich kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeszcze szukasz to polecam Ci zestaw startowy Semilac!! Masz w nim już wszystko łącznie z jednym kolorem lakieru, chociaż ja sobie dokupuję systematycznie nowe :D co do info o uczuleniu nigdy nie spotkałam się z czymś takim.. stosuję już od grudnia, zaraziłam semilacami wszystkie moje znajome, mamę, siostrę i każda jest zachwycona. Nie wiem, jak mogłam malowac kiedyś paznokcie co 2-3 dni, taka strata czasu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie niszczą wam się te paznokcie? Słyszałam, że z hybrydami trzeba uważać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, które piszą, że niszczą się paznokcie źle robią manicure. Przy nałożeniu hybryd nie spiiłowuje się płytki (co jest przewagą nad żelami), jedynie matowi ją polerką. Kolejny błąd, który może uszkodzić paznokcie, to złe ściąganie hybrydy. Powinnbo się pomoczyć paznokcie w acetonie ok 10-15 minut (my używamy tego z też semilaca, co był w zestawie: obficie zwilżamy waciki, owijamy paznokieć i na to folia aluminiowa). Po zdjęciu tego wszystkiego zostanie pewnie trochę bazy, która powinno się DELIKATNIE zetrzeć drewnianym patyczkiem. Jak będziesz tak robiła, nic paznokciom nie grozi :) mało tego: po nałożeniu hybrydy sa utwardzone, więc bezproblemowo rosną :) więcej szkody im robimy piłując, malując i zmywając lakier co 2-3 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia_5
No dokładnie! Hybrydy są świetne, tylko trzeba wiedzieć jak je nakładać i ściągać. Nie piłujemy płytki!!! Ja robię sobie w domu, nie muszę mieć nie wiadomo jakiego salonu, żeby wyglądały bosko. Teraz przekonałam się do BlueSky Nail - fantastyczne, zmieniają kolor pod wpływem temteratury :) i nie muszę 2x w tygodniu malować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysicaaa1
Ja używam jeszcze hybryd z Makear - są świetne, bardzo długo się trzymają i nie ścierają się, można pływać w basenie a potem są i tak całe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliKim
Używasz MakeAr? Skąd je sobie załatwiłaś ?W Polsce nie sa za bardzo jeszcze dostępne . One są za granica a do Pl mają dopiero wejść . Ja słyszałam od kuzynki , która mieszka za granicami kraju i mówiła właśnie , o tych lakierach, ze są najlepsze na rynkuw chwili obecnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curtains
z tych lakierów makear widziałam palete kolorów . I ... są mega ... jest taki wybór , chyba największy jaki widziałam z tych obecnych. Słyszałam ,ze lakiery te trzymają kilka tygodni i nie zmieniaja koloru co jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madam Jagger
Ja miałam okazje przetestować te lakiery makear na swoich paznokciach, będąc u cioci w odwiedzinach za granicą właśnie . co mogę o nich powiedzieć to , to ,ze są hypoalergiczne to raz , dwa są wolne od formaldehydu, dbp oraz toluenu , takze nie dzieki temu nie skzodzą nazym paznkociom oraz jest kilkudniowy efekt wysokiego połysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witsonx
ja akurat swój zestaw kupiłam z Semilac, stwierdziłam że zacznę od tych powiedzmy tańszych hybryd i zobaczę jak w ogóle będą mi się nosić :) trochę byłam zdystansowana bo słyszałam że można od hybryd dostać uczulenia.. ale ja używam już parę miesięcy i nic się nie dzieje, więc mam nadzieję że tak zostanie :) nie wiem gdzie co ile kosztuje oddzielnie ale ja zamawiałam cały zestaw na stronie www.topdrogeria.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnoksiężniczka
na semilacach pracuje moja znajoma , która ma swój mobilny salon i faktycznie nic sie nie dzieje . o makear również wspominała i mówiła właśnie z,ę jak będzie jechała do naszych zachodnich sąsiadów to je przywiezie ze sobą . Jest tam chyba najszersza paleta kolorów, przeróżne wzory itd . też podobno nie uczulają i utrzymują sie najdłuzej na paznokciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefonia
a ja mam własnie lakiery makear . Utrzymuja sie do kilku tygodni i nie uczulają .Najlepsze z tych jakie dotychczas miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kiedyś stosowałam cosmetics zone ale wkońcu trafiłam na makear i rzeczywiście w każdej chwili mam piękne paznokcie. dość długo się trzyma na paznokciach więc dla mnie mega plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zaczęłam swoją przygodę z hybrydami lakierem Semilac. Hybrydy robię sobie sama w domu zestawem Semilaca, który kupiłam bezpośrdenio z ich strony. Jestem bardzo zadowolona, lakier trzyma się 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabear1
Ja sobie też na początek jak uczyłam się nakładania hybrydy kupiłam zestaw z http://semilac.pl/ z lampą i lakierami i byłam bardzo zadowolona. Zresztą używam do teraz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam te z golden rose- lakier prodigy duo gel. daje sliczny efekt na paznokciach, wyglada super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×