Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyś26

Le Petit Marseillais Truskawka

Polecane posty

Gość Justyś26

Przetestowałam żel truskawkowy , któryfajnie się pieni a zapach truskawek o tej porze roku jest wręcz cudowny.Jest wydajny przez co starcza na dłużej . Mnie ta marka przekonała #truskawkowylpm #ambasadorkalpm #lpmprzedluzalato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina05933
Zel pod prysznic o zapachu truskawkowym dla mnie okazał się być strzałem w dziesiątkę. Kilka lat temu dostałam truskawkowy płyn do mycia ciała i przez te lata szukałam odpowiednika i znalazłam. Po umyciu ciała skóra jest delikatna i pachnąca. Polecam :D #truskawkowylpm #ambasadorkalpm #lpmprzedluzalato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiziok93
#truskawkowylpm #ambasadorkalpm #lpmprzedluzalato Ten zel jest naprawde wyjatkowy!Jego konsystencja jest idealna,mocno sie pieni a zapach przypomina minione lato! Mozna sie nim rozkoszowac przy dlugiej kapieli.Mnie odświerza, orzywia i powoduje ze na twarzy pojawia sie usmiech,czuje go nawet po wielu godzinach pod ubraniem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrzel
Ja też obecnie testuję Le Petit Marseillais Truskawka i jestem bardzo zadowolona. Zapach tego żelu jest cudowny, od dawna takiego szukałam i w końcu znalazłam. Świeże truskawki są dostępne tylko w czerwu, a dzięki LPM mogę czuć ich zapach cały rok. #truskawkowylpm #ambasadorkalpm #lpmprzedluzalato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia MJ
Pięknie pachnie, nie wysusza skóry, nigdy wcześniej go nie używałam - teraz jestem zachwycona :) Uwielbiamy go i będę go kupować regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MP  truskawka
Zgadzam się z dziewczynami, żel pachnie cudownie i pozostawia ładnie nawilżoną skórę. Uwielbiam ten zapach truskawki. Na zimowe wieczory sprawdzi się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletka89
Pierwszy raz miałam okazję używać żelu Le Petit Marseillais Truskawka.Pierwsze co to spodobał mi się zapach truskawki przypominający ciepłe lato.Potem nawilżające właściwości żelu.Skóra po nim była nawilżona i odświeżona i też pachniała truskawkami. :) #truskawkowylpm #ambasadorkalpm #lpmprzedluzalato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!! wypeirdalaj z tym spamem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×