Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormita

łupież

Polecane posty

Gość serowaKarykatura
najbardziej to mycie :D hihi ale dobry szampon to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lupiez to choroba skory glowy ale szampon ktry na skore pomoze czesto wlosy niszczy, wiec szukaj specifiku 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lupiez to choroba skory glowy ale szampon ktry na skore pomoze czesto wlosy niszczy, wiec szukaj specifiku 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę drogi, ale dobry (według znajomej) szampon Vichy Dercos - w zależności jakie są dokładnie problemy. Na stronie e-lek.pl widziałam że kosztuje coś koło 45 złotych. Tanio nie jest. Możesz też poszukać head&shoulders 2w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że kupisz tylko w aptece poczytaj sobie w necie ....łupież to przede wszystkim choroba skóry głowy więc wg mnie zwykły szampon przeciw łupieżowy nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lupiez przydazyl sie juz ze 2-3 razy wczesniej, ale zawsze taki delikatny, uzywalam szamponow z drogerii, w sumie nigdy zadnych drogich specyfikow, ale faktycznie zawsze wlosy byly po nich takie suche:] a z jakich firm znajde takie szampony 2w1 pielegnujace tez wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no np z loreala elseve , sa bardzo fajne, te zwykle np odbydowujacy lub nabluszczajacy czy do farowanych no i dodali do tego szamopn na lupiez.. zreszta popatrz na gore na reklame:D jest wlasnie ten bo to dosyc nowe ale ja juz zyzulam cala buteleke u podba mi sie nic sie nie sypie a wlosy ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brinella
ja uzywalam tez elseve bo w kilku gazetach znalazlam porbki, musze powiedziec, ze bardzo przyzwoity, wlosy sie rozczesuja, faktycznie jest roznica bo wczesniej uzywalam tych zwyklych szamponow na luzpiez. tam masz nawet jakis konkurs, ze moga ci przyslac za darmo do domu szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dzis znalazlam dzis u mojej mamy w gazetach plotkarskich wlasnie probke to dzis umyje i wyslalam swoje zdjecie to moze przysla mi za darmo szampon:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_f
heh popatrzylam w gore na reklame, a tam karma dla kota :D w kazdym razie poszukam tego szamponu, a zdjecie moze wysle, zeby mi je upiekszyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetkaaaaa
nawet w przystepnej cenie ten szampon loreala , a uzywa go ktoras daje efekty z usuwaniem lupiezu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie probujemy tego elseve, ale faktycznie pielegnuje wlosy bo ja juz nim umylam, nie byly takie sianowate tylko bardziej wygladzone. a te zdjecia upiekszaja chyba dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikabomb
kilknełam w ta reklame i zglosilam swoj udział w konkursie , wysłałam do nich zdjecie zeby mi upiekszyli ;] teraz czekam az odesla:P no i mam nadzieje na szmpon w nagrode za fajne zdjecie z wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_f
pijany arbuz, upieksza zeby bylo piekniejsze :D w stylu, ktory sobie wybierzesz :) fajnie, bo ja np nie znam sie na obrobce zdjec wcale. A tu mozesz wygrac i kosmetyk i jeszcze miec zdjecie na pamiatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dostane szamponu, szczescie mi nie dopisalo;p zarajestruje moja siostre jeszcze to moze sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylka777
ale jak z lupiezem po tym lorealu? zmniejszyl sie?ja mam taki mały, tylko troszke ale klopotliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoga na lupiez, spokojnie, a tym bardziej jak masz taki maly to lepiej nie uzywac tych aptecznych specyfikow, one sa na powazne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylka777
o to super! niby te szampony z apteki to leki i sa skuteczne ale na wlsoy strasznie je niszcza... ja lubie te tansze kosmetyki ;]dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_f
dormita, nie przjmuj sie, jak wygrywa co piata osoba, to niech wysle zdjecie jeszcze siostra, mama, babci maila zaloz a komus napewno sie trafi hihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirki3
kiedyś jak dostalam łupieżu to używalam H & S . Teraz po lecie od przesuszenia skóra na słońcu mam suchy łupież.Zaczęłam stosować L'oreala.Zobaczę jak podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_f
ja wybralam retro :) nadaje sie do wlozenia w ramke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×