Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jestem w szoku!!!!!!!!!

Łuszczyca - co mi pomogło!

Polecane posty

Gość Jestem w szoku!!!!!!!!!

Od dwóch lat bezskutecznie męczyłam się z okropnymi plamami na całym ciele, stosowałam już chyba wszystkie możliwe maści, wydałam na nie fortunę i nic nie pomagało, poprzez maści sterydowe (które działają na chwilę a później skutek jest opłakany) po maści typu cignolina, exorex, sorel, cocois i wiele wiele innych. Żadne kąpiele ziołowe nie pomagały aż zrezygnowana tej zimy stwierdziłam, że chyba nic mi już nie pomoże. Przestałam smarować się tymi maściami i kupiłam do mycia tylko naturalne mydło alep z olejem laurowym 40% i tym myłam się codziennie, czasami w ciało wcierałam zwykłą oliwkę lub balsam emolium ale to też jak mi się chciało i po 3 tygodniach zauważyłam, że plamki się zmniejszają i bledną a po 2 miesiącach całkowicie zniknęły!!! zostały tylko takie białe przebarwienia od tych plam które wystarczy opalić i wyrównać ze skórą. Oczywiście zrezygnowałam z alkoholu, dodatkowo piję ziele uczepu które tez bardzo pomaga i biorę ostropest plamisty. Piję dużo wody i czerwonej herbaty i nie potrzebuję już żadnych maści i spędzania godzin w łazience na smarowaniu ;) Polecam spróbować bez skutków ubocznych. Mi pomogło bardzo szybko i nawet przy anginie nie miałam wysypów. Mydło kosztuje ok 25zl na allegro, wystarcza na 2 miesiące przy codziennym myciu. Ziółka też są tanie w przeciwienstwie do tych wszystkich maści. Dodam, że miałam wielkie plamy na całym ciele! Teraz wiosna i w końcu będę mogła założyć sukienkę a w zeszłym roku na upałach chodziłam w długich spodniach i bluzkach z długim rękawem bo na ciele miałam tragedię :o Polecam wszystkim i w razie pytań chętnie odpowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gardelko
wystarczy zmiena diety i oczyscic sie z robala i po łuszczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w szoku!!!!!!!!!
Dlatego właśnie piję herbatkę z ziela uczepu trójlistnego, która działa oczyszczająco na organizm, co nie zmienia faktu, że pierwsze efekty zauważyłam stosując mydło alep ;) Poleciłam go również znajomej, która boryka się z trądzikiem i również jest bardzo zadowolona z jego efektów. Zmiana diety owszem ale nie zawsze jest możliwość by zdrowo zjeść i przyznam szczerze, że teraz ograniczam napoje gazowane i inne chemiczne żarcia to czasem zdarza mi się zjeść coś na mieście ale alkohol całkowicie należy odstawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia_89912
Ja zdecydowanie trzymam dietę i staram się korzystać z preparatów pochodzenia naturalnego. Na mojej półce można znaleźć m.in. olejek Psoderm, Sole Uriel z minerałami z Morza Martwego i krem Psoriadin. Każdy z nich oparty jest na naturalnych aktywnych składnikach. Wyklucza to wystąpienie podrażnień, czy też efektów ubocznych. Lekka konsystencja, szybkie wchłanianie, brak plam na ubraniach, nie powoduje dodatkowego dyskomfortu. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAnulkaAneczka
czytałam o kobiecie która wyleczyła łuszczycę elimnując robaki z organizmu, odegrało się to przypadkiem, bo jej dziecko miało robaki i leczyła się cała rodzinka i po tych lekarstwach łuszczyca w 70% ustąpiła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też pomógł Psoriadin. Znowu jest dostępny w Polsce, więc warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też piłam dużo wody i czarnej herbaty, pomagało chwilowo, swąd ustał ale plamki nie zniknęły. Takie coś najlepiej się leczy maścią, tu polecili krem Psoris Premium i też go polecam, wszyscy go chwalą! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, ten krem jest najlepszy obecnie na rynku w Polsce jeśli chodzi o wyleczenie łuszczycy! Zrobiony z oleju konopnego, legalnego już w polskiej medycynie, mi pomógł ten krem pozbyć się łuszczycy z szyi w miesiąc! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psoris premium jest super, szkoda że go odkryłam dopiero teraz ;( Gdybym wiedziała o nim wcześniej, nie miałabym złych wspomnień z dzieciństwa, ale tak to dobrze ze juz chociaż nie mam łuszczycy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez długi czas miałam problem z wykwitami. Stosowałam wiele maści, a te sterydowe bardzo źle na mnie wpływały. Lekarz dermatolog polecił mi maść Dr Michaels. Stosuję od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Wykwity znikają, a maść ma naturalny skład i jest bez sterydów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepsza mascia bez recepty jest masc psoris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiana diety! Ja przestałam jeść tyle mięsa co wcześniej - a było to codziennie. Zredukowałam mięso do 2-3 razy tygodniowo max, reszta to warzywa. Jeśli chodzi o kosmetyki to zero chemii! Wiadomo, że nie jest lekko ale przerzuciłam się na kosmetyki z konopi. Rzućcie okiem na www.konopie-online.pl tam sporo piszą na ten temat. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge wyrazić szczerą opinie o produkcie psoris. Jako, że zmagam się z łuszczycą już długo i jak wiadomo jest ona NIEWYLECZALNA. Można jedynie złagodzić jej objawy i najlepiej wybierac produkty bez sterydów - został mi polecony krem Psoris. I jak? U mnie się sprawdza. Nawilżył skórę i co najważniejsze nie sypie się już tak ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanbarak
Witam, ja znalazłem taki sposób, daj***ardzo szybko efekty, polega na kupieniu dziegdziu brzozowego - taki olejek z kory brzozy można kupić za parę złotych na allegro jak kupiłem ukraiński, i dodaniu paru kropel do szamponu i olejku do masażu który wcieram po kąpieli oraz odżywki do włosów. Nie dawać za dużo tego olejku bo ma bardzo intensywny zapach. U mnie po 3 dniach nie ma już efektu swędzenia, skóra ładnie się wygoiła a miałem objawy łuszczycy i czerwonych policzków i plam na skórze. Jak komuś pomogło to proszę o wysłanie podziękowań na mail stefanbarak@o2.pl. Mogę jeszcze polecić parę suplementów wspierających np. wzmocnienie włosów i poprawienie wyglądu skóry a przerobiłem tego bardzo dużo i wiem które dają skuteczne, szyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaSpot
Jeżeli chodzi o dzieci to polecam produkt https://www.febumed.com.pl/product-pol-11-Masc-50g-Dr-Michaels-Scalp-Body-Ointment.html Łuszczyca jest przewlekłą, i powszechnie występującą chorobą skóry, która ma tło autoimmunologiczne. Mimo iż może wystąpić w każdym wieku, mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż objawy mogą pojawić się już u małych dzieci, a nawet - niemowląt. Na szczęście łuszczyca u najmłodszych występuje rzadko. Kiedy u dziecka pojawia się wysypka, lub inne niepokojące zmiany na skórze, rodzice zwykle szybko reagują, szukając profesjonalnej pomocy lub zmieniając sposób pielęgnacji. Jednak zawsze konieczne jest obejrzenie owych zmian przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaFizjo
Te wszystkie kremy, maści, sterydy pomogą na chwile, natomiast nie likwidują problemu. Łuszczyca zaliczana jest do chorób autoimmunologicznych, jest wynikiem tzw jelita przesiąkliwego. Jednak zacząć należy od eliminacji stanu zapalnego w organizmie. Póki on będzie - zmiany na skórze nie ustąpią. Zmiany na skórze (wypryski, krostki, zaczerwienienia) są wynikiem zaburzonej pracy organizmu. Jeśli pojawiają się te zmiany oznacza to, że organizm nie radzi sobie z ilością toksyn, złogów, pasożytów. Należy rozpocząć od ich eliminacji. Pierwszym krokiem jest wykluczenie z jadłospisu produktów, który wywołuje reakcję zapalną w jelitach i je uszkadzają kosmki jelitowe oraz rozszczelnią jelita. Należy wykonać test z krwi na opóźnione alergie pokarmowe (np kod metaboliczny 200), który pokaże reakcje układu białokrwinkowego na dany alergen. Dieta ułożona w taki sposób pozwoli na wyciszenie organizmu by mógł on powrócić do właściwego funkcjonowania. Ogromną korzyść przy łuszczycy daje tlenoterapia hiperbaryczna, gdzie pod wysokim ciśnieniem podawany jest 100% tlen. Jest to dotlenienie wszystkich komórek ciała oraz produkcja komórek macierzystych, które prowadzą do pełnej regeneracji organizmu. Zachęcam do poczytania na temat Terapii Fenotypowej, gdzie pod okiem specjalistów można pozbyć się problemu u jego źródła działając leczniczo na poziomie komórkowym. Podrzucam filmik podsumowujący taką terapię: https://www.youtube.com/watch?v=b4JfwZHyQ2Y Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi bardzo pomogło nawilżanie i olejowanie łuski, żaden lek mi tak łuski nie ściągał jak oleje. zamawiam olej z nasion czarnuszki od aleolej, i nakładam go przed nałożeniem leku żeby zmiękczył i zdjął łuske wtedy lek nakładam na czystą skórą i łuska widocznie się zalecza, a część nawet zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia56432
Mnie na łuszczycę zdecydowanie pomógł preparat Dr Michaels. Nie wiem, czy mieliście okazję już go stosować, ale ja zdecydowanie polecam. Nic nie działa tak dobrze bez sterydów, a walczę z łuszczycą już bardzo długo i tylko to tak naprawdę przynosi efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam łuszczycę przez ponad dziesięć lat. Oczywiście leczyłam się farmakologicznie, ale miałam i tak zaoraną twarz. U mnie nachodziło z szyi, aż na czoło praktycznie. Co mi pomogło? Przede wszystkim terapie nawilżające, no i antybiotyki, chodzenie do dermatologa i na zabiegi medycyny estetycznej, głównie głęboko złuszczające naskórek, regeneracyjne. Z tych najlepszych moim zdaniem kosmetyków to http://www.drduda.pl/pl/program-czterech-krokow-w-pielegnacji-skory-luszczycowej/. Praktycznie cały czas masz nawilżoną skórę. Zrezygnowałam naturalnie w międzyczasie z mocnego makijażu. Jest znacznie lepiej. Może ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catalano
Witam. Minie pomógł puder z Hiszpani CENIPONT.Jest już dostępny w Polsce www.costacosmetics.pl. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na łuszczycę pomaga taki żel http://dermatoxin.pl/ możecie wybpróbowac przed tym żelem sporo innych kremów czy maści używałam i rezultat był słaby w tym przypadku jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mi na zmiany skórne i świąd przy łuszczycy, bardzo, ale to bardzo pomógł balsam do ciała cetaphil md dermoprotektor https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ to dzięki niemu tak naprawdę moja skóra zrobiła się ładniejsza, zmiany skórne zeszły, no i nic nie swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labela
w moim przypadku dużą rolę odegrała zmiana diety i wstyd się przyznać rzucenie palenia.... teraz uważam, by nie jeść nabiału, ziemniaków i smażonych rzeczy. Do peilęgnacji używam tylko kosmetyków dwóch marek Emolium i Psorioweb, dzięki czemu zmiany na skórze są prawie niewidoczne ;) Z emolium świetna jest emulsja do kąpieli, a z psorioweb używam kremu. Mam nadzieję, że komuś pomogłam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaluga85
Od siebie mogę polecić preparat https://stopbol.pl/ , który działa nie tylko na łuszczycę, ale także na atopowe zapalenie skóry czy wysypkę alergiczną. U mnie był to strzał w dziesiątkę, bo nie dość, że wyleczył i uspokoił moją skórę, to jeszcze nie wywołał dodatkowych podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×