Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gaweł

Luszczyca.... czy ktos z was naznaczonych ja zaleczyl ? ? ?

Polecane posty

Witam, poszukuje sposobow na zaleczenie tej wiernej choroby. Wierniejszej od psa bo jest z toba do konca zycia! Jak na razie pomaga mi masc ze smoly sosny troszke smierdzi ale czego sie nie robi dla poprawy wygladu i zaleczenia choroby. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaa
słyszałam o wrotyczu że niezły - pospolite zioło teraz własnie kwitnie więc może warto spróbowac - oczywiscie do smarowania bo wewnętrznie troche toksyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETICYBER
CZESC JA TEZ MAM TO DZIADOSTWO MNIE POMAGA SLONCE ALE WLASNIE DOWIEDZIALAM SIE O DIECIE ORKISZOWEJ .wlasnie szukam czegos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronkaaaaaa
glistnik 50 g z. krwawnika 30 g skrzyp 50 g nagietek 50 g przetacznik 50 g pokrzywa 50 g rumianek 50 g dąb 20 g wierzba 50 g dymnica 30 g liść orzecha 30 g wiązówka 50 g Zmieszać wagowo, łyżkę ziół zaparzyć szklanką wody na 10 minut i pić taką porcję 3 razy dziennie pół godziny przed jedzeniem. Piłam te zioła i już po dwóch tygodniach skóra zaczęła się regenerować - od 2 lat mam spokój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuszczyca moja przyjaciolka
90% osob ma łuczczyce ktora oslabia sie gdy jest slonce, a 10% w lecie cierpi. Niestety leczenie łuszczycy jest drogie i uciazliwe. Moja łuszczyca umiejscowila sie na glowie i wyglada po prostu jak łupiez. oczywiscie kiedy mam objawy bo znalazlam idealny płyn. Smaruję slady choroby kiedy sie pojawią płynem o nazwie Diprosalic. Nie zawsze chca go sprzedawac bez recepty ale mi jakos do tej pory się udawało. Buteleczka ma 30 ml i kosztuje 27-34 zł, zalezy jeszcze w jakiej aptece. Drogo za tak małą pojemnosc a trzeba ją stosowac mniej wiecej co 2 tygodnie, przynajmniej w moim przypadku. Z diprosalikiem czesto zapominam o chorobie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronkaaaaaa
Wiecie co Wam powiem? Łuszczycę trzeba leczyć od środka - w tym tkwi sedno. Te wszystkie maści, sterydy itd tylko pogarszają stan skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuszczyca moja przyjaciolka
dobre to w smaku?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronkaaaaaa
Można się przyzwyczaić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronkaaaaaa
Całe ciało miałam obsypane łuszczycą, po dwóch tygodniach wszystko zaczęło znikać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuszczyca moja przyjaciolka
warto spróbowac. oby to nie była recepturka na przeczyszczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanbarak
Witam, ja znalazłem taki sposób, daj***ardzo szybko efekty, polega na kupieniu dziegdziu brzozowego - taki olejek z kory brzozy można kupić za parę złotych na allegro jak kupiłem ukraiński, i dodaniu paru kropel do szamponu i olejku do masażu który wcieram po kąpieli oraz odżywki do włosów. Nie dawać za dużo tego olejku bo ma bardzo intensywny zapach. U mnie po 3 dniach nie ma już efektu swędzenia, skóra ładnie się wygoiła a miałem objawy łuszczycy i czerwonych policzków i plam na skórze. Jak komuś pomogło to proszę o wysłanie podziękowań na mail stefanbarak@o2.pl. Mogę jeszcze polecić parę suplementów wspierających np. wzmocnienie włosów i poprawienie wyglądu skóry a przerobiłem tego bardzo dużo i wiem które dają skuteczne, szyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×