Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luxmed, EnelMed, Medicover, który pakiet polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Kobietki – polecicie dobry i niezbyt drogi pakiet w prywatnej służbie zdrowia? Luxmed, Enel-Med, Medicover??? Mieszkam w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci Enel-Med. Korzystam od trzech lat i bardzo sobie chwalę. Cena pakietu niewielka, mnie opłaca pracodawca. Mam dostęp do dobrych specjalistów, termin oczekiwania na wizyty nie jest długi. Wszystkie wizyty przebiegają profesjonalnie, w miłej atmosferze. Piękne placówki, dostępne w wielu dzielnicach Warszawy. Nie wiem jak jest u konkurencji, bo nie korzystałam, ale Enel-Med mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinana
Ja sama korzystam z lux med i nie narzekam, niedawno urodziłam i też chcę kupić synkowi u nich pakiet., chyba morelka będzie w sam raz ;) Ale na prawdę warto, przejrzyj sobie ich oferty, bo maja ciekawe pakiety. Nigdy nie miałam problemów z szybkim dostaniem się do różnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Medicoverze byłam przez rok i tak naprawde nie mialam porównania, chodziłam rzadko. Teraz chodzę do Enelmedu i jak na razie mogę tylko polecić. Najfajniejsze jest to, że ostatnio mogłam skonsultować się przez neta, bo mają opcję e-wizyty, więc dla mnie to był szok ☺, XXI wiek i takie rozwiązania fajne ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Enel Med. Ja wiem jak jest u konkurencji, bo wcześniej z pracy miałam pakiet. Teraz zmieniłam pracę i zmieniłam ubezpieczenie – na Enel Med. Nie wiem jak cenowo to wygląda, ale pewnie musisz wejść na ich stronę i tam się wszystkiego dowiesz. Ja się przebadałam od a do z u nich na początku, a teraz sporadycznie korzystam w razie potrzeb i jestem zadowolona. Męża tam też zapisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mieliśmy ubezpieczenie w pracy w Lux Medzie i nikt z nas nie narzekał. Potem zmieniłam pracę i już sama u nich wykupiłam pakiet. Pakiet wybierasz sobie indywidualnie. Nigdy nie czekałam długo na wizytę do specjalisty , max. do kilku dni. Mają tam dobrych lekarzy. Poprzez portal pacjenta mogę on line umówić wizytę, sprawdzić wyniki, zajrzeć w historię o***tych wizyt. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryninawik
Korzystam z oferty szpitala Medicover i polecam. Nie korzystam jakoś regularnie, ale co kilka miesięcy jestem u ginekologa i endokrynologa- wizyty przebiegają bez pośpiechu, lekarz dokładnie mnie zawsze wysłucha i zbada. Raz miałam też okazję korzystać z SORu, który działa bardzo sprawnie, jak na tak dużą ilość pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzeba to idziesz na wizyte prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Korzystam z oferty Lux Medu i jestem bardzo zadowolona. Mają szeroki wybór abonamentów medycznych, z których na pewno wybierzesz ten idealny dla Twoich potrzeb. Do tego nie są wcale drogie, a obejmują wizyty u wszystkich specjalistów. Dużym plusem jest to, że nie trzeba czekać w kolejkach, ma się dostęp do Portalu Pacjenta, a wizyty umawiasz z dnia na dzień. Bardzo profesjonalny, nowoczesny szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzu87
Luxmed ma najwięcej placówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że mają szeroki wybór pakietów, każdy może dopasować sobie taki pakiet do swojego wieku do własnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego, że LM ma najwięcej placówek? Ja tam się tym w ogóle nie sugeruję. Lepiej spojrzeć na jakość, nie ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja jestem w Enel Medzie i polecam bardzo. Może mniej mają placówek niż Lux Med, ale zawsze czas dla pacjenta, a to dla mnie bardziej istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecamserdecznie
Polecam korzystanie z sieci Lux Med poprzez pakiet medyczny www.antidotumplus.pl W chwili obecnej obowiązuje promocja 10% na indywidualne pakiety oraz 15% na pakiety rodzinne. Sama korzystam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych tu powyżej wymienionych od lat korzystam z Lux Medu i jak do tej pory żadnych powodów do narzekań nie miałam. Wszystko mam tam na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lux med dla mnie odpowiada bardzo juz od lat, dodam, że warto zaglądać na portal pacjenta bo tam i wyniki można sprawdzić i na wizytę sie umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portal pacjenta to chyba teraz standard? ja jestem w Enel Medzie i ich aplikacja rzeczywiście bardzo mi ułatwia życie, bo mogę się umówić bez problemu do lekarza, widzę dostępne terminy etc. no i nie trzeba już biegać po wyniki badań. generalnie polecam Enel-Med, tak wracając do głównego tematu wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukanioW
Ja za to rezygnowałem z pakietów, bo traktują ludzi praktycznie tak samo jak nfz. Wolę te pieniądze sobie odkładać i jak mam potrzebę to idę do takiego specjalisty jak ja chcę też praktycznie bez kolejek itd. Np. do ortopedy to chodzę do dr Więcka i on tam ma też rehabilitację (www.rehabilitacje.org), więc dwie pieczenie na jednym ogniu, a tak nie trafiłbym do niego, bo nie ma żadnej umowy podpisanej z nikim. I nie ograniczają mnie żadne pakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat tylko Lux med, dla mnie jest na prawdę bardzo dobry, zawsze trafiam do dobrych specjalistów, a z portalu pacjenta bardzo często korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z lux medu, na nic nie moge tam narzekać, mam pakiet brzoza, wszyscy specjaliści , których potrzebuję są zawsze dostępni a wizyty mam w przeciągu kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portal pacjenta to fajna sprawa, sama często z niego korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bez dwóch zdań Lux med, opieka na najwyższym poziomie, mam pakiet brzoza i bardzo mi on odpowiada. Zresztą tam każdy może sobie dobrać pakiet do swoich potrzeb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pakiet Brzoza w Lux Med i jestem bardzo zadowolona. Jeśli potrzebuje wizyty u specjalisty to mam ją bardzo szybko. Opieka medyczna na wysokim poziomie, no i mają bardzo dobry sprzęt. Mają duży wybór pakietów dla różnych grup wiekowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie enelmed , terminy u nich to tragedia . Na usg kazali czekac ponad 2 miesiace , do endokrynologa pol roku , do okulisty ok miesiaca ( do tego do ktorego chce ) , laryngolog 6-8 tygodni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne masz doświadczenia z Enel Medem, nigdy tak długich terminów mi nie wskazywali. Zawsze jestem mile zaskoczona, że nie musze czekać tygodniami do specjalistów. A korzstam z ich usług od dobrych kilku lat, więc wiem co mówię. Ja Enel Med zawsze wszystkim będę polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki pakiet medycznny to fajna rzecz, jak ktoś musi korzystać z częstych wizyt i specjalistów to będzie zadowolony. Ja juz długo mam taki pakiet w Lux Med i na prawdę bardzo jestem zadowolona. Wszystkie wizyty mam szybciutko umawiane, miejsce wizyty mogę sobie sama wybrać. Zero kolejek i nerwówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja popieram gościa, który pisał negatywnie odnośnie enelmedu. Ja jestem ze Śląska. Na poczatku, ponad rok temu gdy w centrum Katowic otworzono oddział bylo ptzecudnie. Do specjalistow czekalo sie pare dni. Teraz jest znacznie gorzej. Owszem do intetrnisty dostaniesz sie raz dwa. Ale o alergologu, endokrynologu czy gastrologu to pomarzyc mozna. Do okulisty czy dermatologa owszem dostaniesz sie, ale wolne musisz brac. Dawniej popoludniu wiekszosc przyjmowala. A i jakosc lekarzy do kitu. Dermatolodzy do bani, Okulisci tak samo. Zle dobrano mi moce. Poszlam do innego dobral mi inne inny jeszcze inne. Tacy tam geniusze. Oczywiscie szczegol ze za szkla wydalam 600 zl ... i teraz zbieram na nowe bo w tych to tylko po domu chodzic moge. Prowadzac auti to chyba bym kogos zabila. Dovrze ze czesciej w kontaktach chodze. MYSLE ZE OBECNE OGRANICZENIE ich uslug wynika z tego, ze coraz wiecej pracodawcow wykupuje u nich pakiety pracownicze. Kierownik powinien pomyslec o zatrudnianiu nowych pracownikow i probie ich zatrzymania. W ciagu roku zmienialam endokrynologa juz 3 razy ;( jedynie panie w recepcji Fenomenalne:) mile i kulturalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pakiet w Lux Med. Sama mam i jestem bardzo zadowolona. Oprócz dostępu do wielu specjalistów jest teraz możliwość przeniesienia sobie do nich lekarza podstawowej opieki medycznej. Dla mnie to wygoda bo w jednym miejscu mam pełną dokumentację medyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze prywatnie. Wtedy umawiaja mnie najszybciej.czesto na drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medicover najgorszy.. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×