Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PeaSorela

makijaż krok po kroku.

Polecane posty

Cześć dziewczyny, mam pytanie dotyczące makijażu. Podkład i puder, których aktualnie używam nie daja dobrych efektów, więc zastanawiam się nad kupnem bazy pod podklad ingrid i podkladu revlon colorstay. Zastanawia mnie kolejnosc wykonywania makijażu najpierw krem na dzień, baza pod podklad, podklad, korektor, puder sypki? Czy jesli bede uzywac bazy pod podklad to wystarczy czy przed baza musze uzyc kremu na dzien ? Jakie korektory na wypryski polecacie do cery tlustej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullshit!
najpierw zalecam ci uzyc kremu na dzien nastepnie bazy potem korektor a na sam koniec podklad ;) jesli masz cere tlusta to polecam ci takie platki matujące skore ktore sa naprawde swietne :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullshit!
najpierw zalecam ci uzyc kremu nastepnie bazy potem korektor a na sam koniec podklad;) polecam ci rówzniz platki matujące skórę jesli masz tłusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękeuje za rade ale narazie zainwestuje w baze pod podklad i korektor. Jakos przeraza mnie w ogole ilsoc kosmetyków, tóre mam nałożyć na twarz. A jaki korektor polecasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullshit!
heh , no tak duzo jest tego. hmm ja uzywam korektor taki w czarnej tubce niestety nie mam pojecia z jakiej jest firmy:< kupiłam go w rossmannie.;) powiem ci szczerze , ze nie ma co kupywac drogich korektorw np za 20 - 40 zl bo powiem ci ze czym tanszy tym lepszy.'ja mam za jakies 7 zl i jestem z niego bardzo zadowolona iz gdy mam czerwone wypryski bardzo dobrze mi to maskuje.wiec przedz sie do rossmanna i poszukaj takiego malutkiego w czarnej tubce i nr 1 ;D wyglada jak pomadka.:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullshit!
daj znac jak dostaniesz cos dobrego:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfx
krem, baza (uwazaj bo lubi zapychac, wedlug mnie to zbedny dodatek-zamiast tego lepiej krem z filtrem) podklad, korektor wykonczenie pudrem. polecam mineralne kosmetyki typu everyday minerals, nie zadne popularne marki naladowane chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×