Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eweus38

Makijaż permanentny- KRAKÓW

Polecane posty

Gość eweus38

Witam, czy któras z Was moze robila taki makijaz w krakowie lub okolicy i mogłaby polecic jakis zaklad kosmetyczny i dobra linergistkę? Chcialabym zrobic kreske dolna oka i nie bardzo wiem gdzie sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MPMP
ja polecam sherley w wawie warto przejechac troche km ale masz pewnosc ze bedziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweus38
W Warszawie to wlasnie slyszalam o tym salonie co piszesz ale to troche daleko, Kraków tez nie male miasto i licze ze znajdzie sie jakies naprawde warte polecenia miejsce. do alka 232- a Ty moze robilas w tej estetyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaas:*
Ja robiłam u dziewczyn ze Studia Artline na ul Floriańskiej, jestem bardzo zadowolona, kreseczka jest idealna pozatym bardzo czysto i sterylnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexissss76
Ja również wybieram sie do Studia Makijażu Permanentnego Artline bo polecała mi je koleżanka, która robila sobie tam usta. Wyszły świetnie, delikatna cienka kreseczka i lekkie wypełnienie. Ja planuję zrobić kreskę dolną i górną:) Umówiłam się na wizytę w przyszłym tygodniu już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sławkowskiej jest bardzo fajny salon - estetica studio. Jest bardzo profejsonalny. Panie naprawdę bardzo miłe i fachowe. Ogólnie odebrałam wizytę u nich bardzo pozytywnie. Zobacz sobie do nich na stronkę albo na facebooka. Dowiesz się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa m_
a ja sobie zrobiłam w shee na ulicy Szlak i jestem zachwycona profesjonalizmem! brwi sobie zrobiłam, metodą włoskową czy jak to się tam nazywa - tak że imituje włoski na skórze! super sprawa, mam nadzieję że mi się będzie długo trzymał ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SziszaOwocek
Witam wszystkie dziewczyny, z Waszego forum dowiedziałam się że między innymi w Studiu Artline robią ładny makijaż i wybrałam właśnie to miejsce na makijaż brwi piórkiem. Jestem bardzo zadowolona z kształtu i koloru brwi, odcień idealnie pasuje do mojej skóry i włosów efekt naprawde śliczny!!! Gorąco polecam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia 54321
Dołącze tylko do polecenia Studia Artline, mega profesjonalny efekt:) Polecam również ogólnie makijaż - niesamowita wygoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
CZy robiłyście dziewczyny makijaż permanentny w klinice DERMICA w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
Sorki miało być DERMEDIKA na ul,. Wybickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrożna87
Ja też słyszałam niepochlebne opinie na temat gabinetu Shee i tej pani Grażyny Chmieli i to od dwóch różnych osób... Ja się narazie zastanawiam nad makijażem i szukam miejsca. Małgorzata Krakowianka może poprosisz żeby Ci zwróciła kase no bo przecież to kupa pieniędzy, współczuje ale i tak dobrze, że Ci nic nie zepsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata krakowianka hejjj
nie nie zepsuła naszczescie,zdjecia cwaniara robi od razu po zabiegu i to wszystko niby fajnie wyglada a po jakims czasie nic nie zostaje z makijazu.Nie chce się z nią kłocic ale wiecej juz nie będe robic a ni U niej ani u kogokolwiek bo stracilam tylko pieniadze.Nawet mój mąż mówił że zadnej róznicy nie widać mam takie same jak przed tym makijażem-żle baba robi i tyle pewnie nie głęboko wbija i wszystko pózniej sie sciera-ja tak myślę. niech ktos jeszcze moze sie wypowie na temat tej babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam p. Monike z ul. Ariańskiej 8 zrobiła mi 2 lata temu brwi, oczy i usta jestem b.zadowolona ma mase klientów ,ciężko sie do niej dostać ale super babka .eczesniej pracowała w M-1.ma rowniez studio w okluszu.napeawde Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Shee
Z przykrością i zaskoczeniem stwierdzam, że jakaś klientka ma do mnie pretensje o jakość makijażu. Zapraszam do mnie, ponieważ daję gwarancję na jakość makijażu wykonanego przeze mnie. Nigdy nie kłócę się z klientkami i żadna nie wyszła z mojego gabinetu niezadowolona. Zawsze mówię klientkom, że efekt końcowy ma być zadowalający zarówno dla nich jak i dla mnie. Zapraszam niezadowoloną Panią do mnie, myślę, że więcej Pani zyska przychodząc do mnie niż pisząc negatywne opinie o mnie na forum. Szkoda, że nie skontaktowała się Pani ze mną otwarcie wcześniej, ale mimo wszystko zapraszam. Dam znać na forum, czy Pani się zgłosiła do mnie, czy krytykujący moje zabiegi post był nieprawdziwy i nikt się nie zgłosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrożna87
Każdy ma prawo napisać na forum gdzie warto isć a gdzie nie warto... Słyszałam niepochlebne opinie o tym Salonie i widze, że chyba się nie mylili skora Pani próbuje awanturować się na forum o to, że ktoś nie poleca tego miejsca. Ja się wcale nie dziwie Małgorzacie Krakowiance, że nie ma ochoty się tam pojawić i robić tego ponownie na jej miejscu bałabym się, że Pani coś zrobi nie tak skoro tak panią zezłościła jej wypowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie denerwuje
bo tak co niektórzy byle jak robią.mnie kiedys fryzjerka tak przedluzyla włosy ze wychodziły mi garsciami naszczescie oddała mi pieniadze. Jakbym zrobiła sobie taki makijaz za tysiac zlotych i byłby do niczego to walczyłabym o oddanie pieniędzy.to tak jak ktos z krzywym nosem poddal by sie operacji plastycznej zaplacilby 5 tys i po operacji nadal by miał krzywy nos zwykle oszustwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota-dama
Co do Krakowa, To mogę z ręką na sercu polecić Małgorzatę Gajewska Didiuk teraz ma gabinet na ulicy Pomorskiej dawniej miała w szpitalu Rydygiera (ponad 7 lat temu). Mam obecnie 57 lat a Pani Małgosia jako pierwsza w Krakowie robiła ten makijaż i dałam się namówić. Niedawno odnalazłam ją na Pomorskiej w Centrum Kosmetyki Leczniczej ODRODZENIE gdzie ponownie poddałam się temu zabiegowi. Już starsza o 7lat moja twarz się znacznie zmieniła, ale i tak Pani Małgosia idealnie dobrała mi kreski do opadających powiek i dobrała kształty do mojej twarzy, nie używając żadnych szablonów. ZŁOTA RĘKA to powinna posiadać każda z Pań, która decyduje się na ingerencję w twarz drugiej osoby. Trzeba mieć wypracowaną rękę, zmysł estetyczny i stylistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salimiii
Czy da się gdzieś zapisać na bezpłatną konsultację ? Czytam i wchodzę na strony internetowe informacje są, ale wolałbym żeby porozmawiać w cztery oczy. Zastanawiam się gdzie pójść, koleżanka robiła w estetica ale mnie osobiście się nie podoba wykonanie makijażu. O niektórych gabinetach oczytałam się za dużo na forach, więc napewno będę je omijać. Obecnie dalej szukam wiec jak macie jakieś jeszcze propozycje to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solariss
Dzwoniła po paru salonach i mi powiedziano że konsultacja jest przy zabiegu, czyli muszę się zdecydować na zabieg i dopiero wtedy. Co to za problem poświecić komuś 30 min. Jakbyś się dowiedziała to daj znać bo też bym chętnie się zapisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilis
Ja robilam w Artline brwi i wczesniej bylam na konsultacji. Nire bylo z tym problemu to bylo rok temu wiec nie wiem jak teraz. Gabinet tez moge polecic bo jestem zadowolona z efektu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salimiii
Do Artline się nie dodzwoniłam nie wiem dlaczego był głuchy sygnał ;/ Za to znalazłam gdzie pracuje ta Pani Małgorzata Gajewska Didiuk. Zadzwoniłam i zapisałam się do salonu Odrodzenie (taki szczegół to jest właścicielką tego salonu) Idź sobie do niej siedziałam u niej jakąś godzinę, o wszystko się wypytałam, pokazała mi jak się twarz zmienia w zależności od kształtu :)Pokazała mi jakie jej córka ma kreski. Nawet jak się nie zdecydujesz to idź z nią porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salimii, czy robiłaś sobie już ten makijaz u Pani Małgorzaty Gajewska Didiuk? Jestem zainteresowana kreską górną i ustami, jak mozesz to odpowiedz na emaila / missmaj@o23.pl / pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENI26
Witam, z powyższych opinii wynika że na makijaż permanentny najlepiej udać się do studia artline lub do odrodzenia??mam zamiar zrobić sobie taki makijaż brwi i ciężko mi si ę zdecydować:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salimiii
Aneta nie wiem czy dostałaś maila. Ja bardzo jestem zadowolona z salonu Odrodzenie. ENI26 Ja też szukałam na wielu forach opinii gdzie w Krakowie zrobic, tam były dobre opinie zadzwoniłam, umówiłam się na bezpłatną konsultacje i się zapisała :) Tak wyszło i z tego faktu bardzo się cieszę bo czuje się świetnie z tym makijażem. Oczywiście moja decyzja nie została bez echa bo później 4 osoby z polecenia tam poszły hhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENI 26
A co konkretnie robiłaś sobie w tym salonie?? bo ja jestem zainteresowana brwiami i mam dylemat między studio Artline a właśnie Odrodzeniem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja robiłam sobie taki makijaż w Dermique i jestem mega zadowolona. Od razu poprawia się samoocena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie interesuje, jak bardzo boli, ale proszę - na serio. Tylko nie piszcie mi że nie boli i że to kwestia progu wrażliwości i takie tam. Chcę znać prawdę. Wolę się wcześniej przygotować niż potem uciekać z fotela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×