Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znakjakosciQ

mam 36 lat i dokuczliwe uderzenia gorąca - czy któraś ma taki problem?

Polecane posty

Gość ewqa2
Ja tez tak mam, mam 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie obie klimakterium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 36 lat i tez mam takie uderzenia zwlaszcza przed okresem tak jak ty,mysle ze to hormony.A jeszcze jak są upaly to juz w ogole.Chyba to normalne bo jak dostane okres przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie jestem tydzien przed okresem i zaczelo sie dzis wczesnie rano mimo ,ze nie bylo jeszcze bardzo goraco obudzilam sie i dostalam strasznych potow az bylo mi slabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biore zadnych lekow.Nie wiem o jakie badania ci chodzi,ale regularnie raz na rok chodze do ginekologa,cytologia.Morfologie i poziom zelaza raz do roku,robie co jakis czas glukoze .hormony tarczycy.Dwa lata temu w pierwszy dzien okresu w upaly wyladowalam w szpitalu na zawroty glowy na neurologii,tez mi wszystko zrobili,przeswietlenia kregoslupa,tomografie glowy,doopler tetnic okolomozgowych,ekg ,badania krwi cholesterole itp.Co jakies dwa lata zaliczam okuliste,dentyste na biezaco wszystko wyleczone.nie mysl ze jestem jakąs maniaczka ale w sumie staram sie dbac o zdrowie,badania nic nie wykazuja a uderzenia i tak są ale wierz mi wiele dziewczyn tak ma.a ty robilas jakies badania na to?No nie wiem moze powinnam zrobic jakies hormony ,ale juz mi sie nawet nie chce okres mam regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś odpowie
co to ten castagnus i czy jest dostępny bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyczkówna
tomografia głowy co wykaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak-ja
25 lat i tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co moze wykazac tomografia u mnie nic nie znalezli,ale mysle ze jakies guzy mozgu ,krwiaki ,tetniaki itp.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamnik 123
Tomografia miała zwiazek z zawrotami głowy, szukano ich przyczyna j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nerwica panuje
bo ja chyba jestem nienormalna , mózg płaski sie robi , cofam się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicjo, ja podobnie jak Ty miałam robionych wiele badań,które nic niepokojącego nie wykazały. Okres też pojawia mi się regularnie ale krwawienie jest znacznie mniejsze niż było to kiedyś. Mój obecny lekarz stwierdził, że zaliczam się do tych kilku procent kobiet, które wcześniej zaczynają przekwitać. Poprzedni zaś powiedział, że moje dolegliwości mogą być związane ze zbyt długim karmieniem piersią ( karmiłam ponad 2 lata swoje dziecko ) przez co rozregulowałam sobie hormony.Od trzech miesięcy pomagam sobie tabletkami NATURAPIA MENOPAUZA co prawda nie usuwają mi one objawów ale lekko łagodzą. Ciekawi mnie ten preparat ziołowy CASTAGNUS.Delicjo, jak Ty sobie z tym radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3 letnie dziecko w sumie karmilam 8 miesiecy to nie tak dlugo.Ja mam tendencje do dlugich i obfitych miesiaczek,dlatego co jakis czas musze przyjmowac zelazo a tak to nic nie biore.nie no zapomnialam bralam przez jakis czas lek homeopatyczny Hormel S moze bylo troche lepiej,ale to juz chyba taka nasza uroda.Nie chce ciagle brac jakis lekow,trzeba sie chyba meczyc przed tym okresem.Ja zauwazylam ze ostatnio w okres to bardziej mnie glowa boli niz brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa
Ja tez tak mam jak Wy,chodzi mi o te uderzenia goraca. Mam pytanie ,czy Wy tez macie dlugie miesiaczki tzn. np 5 dni krwawienie a potem nastepne 5-7 dni leci taka brudna,czarna krew? Wybieram sie z tym do lekarza ale czekam na Wasze odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamnik123
karolina, to nie jest normalne. Czy ty przypadkiem nie masz nadżerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka12
mam 40 lat i taki sam problem od kilku juz lat.robilam badania hormonalne i okazalo sie ze jest niski progesteron.zazwalam lek (nie pamietam nazwy) po ktorym przez pewien czas wszystko było ok.teraz objawy powrocily lecz nic nie zazywam raczej zdecyduje sie na jakis preparat ziolowy.nie chce juz byc na hormonach na to jeszcze przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka12
mam 40 lat i taki sam problem od kilku juz lat.robilam badania hormonalne i okazalo sie ze jest niski progesteron.zazwalam lek (nie pamietam nazwy) po ktorym przez pewien czas wszystko było ok.teraz objawy powrocily lecz nic nie zazywam raczej zdecyduje sie na jakis preparat ziolowy.nie chce juz byc na hormonach na to jeszcze przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa
Nie mam i zdaje sobie sprawe,ze to nie jest normalne. Moja gin. stwierdzila,ze skoro sa regularne to nie jest to wina hormonow ale postanowilam isc na wizyte do innego lekarza. Zobaczymy co powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamnik 123
Może spróbuj ten Castagnus albo Sojfem ( soyfem jest co prawda dla kobiet w menopałzie ale moja koleżanka stosuje go juz od 40, podobno łagodzi przejscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi123
to okers przekwitania niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaa ja tez mam na koniec okresu takie brudzenia.A nadzerki nie mam tzn.mialam ale ja wypalilam 2 lata temu.Chodze regularnie do ginekologa nawet bylam 2 miesiace temu ,a mam naprawde dobrego lekarza i nie stwierdzil zeby sie nadzerka odnowila,cytologia tez jest w porzadku.Rozmawialam z nim o tych przedluzajacych sie okresach i brudzeniach,stwierdzil ze takie plamienia moga byc nawet od stresu.A ja rzeczywiscie jestem dosyc nerwowa.No nie wiem nie chce sie tu madrzyc ale juz tez sama nie wiem czy jest sens sie czegos doszukiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka menopauza to jak dzieczyny maja takie plamienia a maja 20 czy 25 lat to tez mają menopauze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam 22 lata i także uderzenia gorąca. Ja niestety mam je cały miesiąc.Występują nagle i szybko nie przechodza.Towarzyszą im zawroty głowy;(Po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych uderzenia gorąca strasznie się nasiliły i pojawiaja się bardzo często. Obecnie czekam na wyniki badań.Mam nadzieję, że w końcu mi to przejdzie bo potwornie utrudnia mi życie ;(Pozdrawiam i życzę zdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka13
Hey :[ Mam 13 lat i od jakiegoś czasu (ok.2 miesiące) mam codziennie rano uderzenia gorąca, a czasami nawet z każdym ruchem zawroty głowy. Często też kłuje mnie w sercu. Prawie zwijam się z bólu. Jestem już drugi raz przeziębiona w ciągu miesiąca. Jestem codziennie wyczerpana, senna kiedy przychodzę ze szkoły. Nie wiem co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka13
Ten e-mail na górze to nie mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×