Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maxqsound

Mam podejrzenie cukrzycy co z kobieta

Polecane posty

Gość Maxqsound

Cześć Mam objawy cukrzycy, suchosc w ustach i kilka innych. W poniedziałek ide z tym do doktora. Strasznie mnie to doluje, boje sie tego. Najbardziej Szkoda mi mojej dziewczyny, mamy swoje plany a boje sie że cukrzyca wszystko popsuje. Nie wiem jak jej o tym powiedzieć, jak bardzo utrudni mi to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój , nic jeszcze nie wiesz na pewno a juz panikujesz, Z cukrzycą normalnie się żyje i w niczym to nie przeszkadza. Zrobiłeś badanie krwi ? krzywą cukrową ? jakie masz wyniki ? Sama suchość w ustach może być spowodowana róznymi przyczynami np branie jakichś leków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxqsound
Nie jeszcze u nikogo z tym nie bylem bo nie mialem kiedy. Jakiś tydzień temu podczas oddawania moczu zaczolem odczuwac szczypanie, pomyślałem że to zapalenie cewki moczowej w czym upewnilo mnie przekopanie calego internetu. Umowilem wizyte u urologa jednak kazdy wie jak to w naszym kraju wygląda i mimo że jest to wizyta prywatna muszę czekać do czwartku. Więc zadbalem bardzo dokładnie o chigiene w tamtym miejscu i było wszystko okey. Jednak po kilku dniach pojawily sie czerwone plamy i lekkie pieczenie. Kolejny raz z pomoca internetu stwierdzilem że to grzybica. A zazwyczaj jest to objaw cukrzycy, wczoraj cały dzień miałem suchosc w buzi dzisiaj jest lepiej bo nie odczuwac tak tego tylko mam lekko wyschniete usta ((może wina suchego powietrza w pracy)) Bo wciecie jak to jest im czlowiek wiecej sie naczyta tym mu wiecej dolega. Mam 22lata prowadze dosc aktywny tryb życia, malo kiedy mam czas usiasc w domu przed telewizorem. Chodziłem regularnie na silownie przez 1.5 roku i wygladam na osobe wysportowana. Teraz mam mniej czasu na silownie od jakiegoś miesiaca nie bylem bo wiecej czasu poswiecam kobiecie. Dwa lata temu miałem mierzony poziom glukozy i było wszystko w normie. Wiem że ludzi żyja z cukrzyca jak najbardziej normalnie trzeba po prostu bardziej się pilnowac. Jednak boje sie tego, i troszkę mnie to doluje że mogę ja miec. Jutro ide zbadac glukoze i mam nadzieje że wyjde usmiechniety i spokojny bez żadnych problemow. A tak na marginesie to chyba szukalem podniesienia na duchu tutaj na tym forum, muszę jakoś innaczej myśleć o tym wszystkim bo naprawdę zlapalem dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób można zapobiec lub opóźnić zachorowanie na cukrzycę? - dbaj o utrzymanie właściwej masy ciała, - stosuj regularnie aktywność fizyczną, - badaj się systematycznie, aby uniknąć zaawansowanego stadium choroby, - jeśli jesteś zdrowy i masz właściwy poziom cukru we krwi, badaj się profilaktycznie raz na 3 lata. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.stopacukrzycowa.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×