Odpowiedz na ten temat

Maski antysmogowe Wrocław

• AlinaWrocLove 2016.11.25 [13:27]
    Męczy mnie miejskie powietrze. Ostatnio jak byłam w Krakowie widziałam, że ludzie noszą specjalne maski antysmogowe. Czy ktoś wie, gdzie we Wrocławiu można takie nabyć?
  • tyla 2017.03.06 [20:10]
    Możesz kupić nawww.ortomoda.pl i odebrać bezpłatnie przy Krasińskiego 25. Pod tym adresem jest też sklep stacjonarny Melisa-Med, gdzie można zobaczyć, przymierzyć i kupić maski Respro, RZmask i Respimask.
  • stridor899 2017.03.20 [22:38]
    powiem szczerze, że nabyłam taką maskę na RZ mask i nie do końca tak sobie to wyobrażałam. Kazdy wdech to walka i mam wrażenie że jestem bardziej niedotleniona niż jak wdycham smog. Leży też tak, że odbija wielkie pręgi na twarzy (nie mówiąc o scieraniu się makijażu) znacie inne firmy które mają bardziej przemyślane, albo w których lepiej się oddycha?
  • Jadore88 2017.09.13 [08:46]
    Można tez jeszcze na internecie zamówić https://goodair.pl/sklep/maska-respro-cinqro/ . Ja właśnie juz zamówiłam . Narazie jeszcze to powietrze jest względne , ale Wy zobaczycie co się będzie działo jak zacznie się okres grzewczy :/
  • krzych79 2017.10.29 [12:29]
    We Wrocławiu przy Krasińskiego mają też maski Respro. To zupełnie inna jakość, ale też i trochę wyższa cena.
  • Gentra 2017.11.17 [08:23]
    Podobnie do Ciebie, będąc na krótkim wyjeździe służbowym w Krakowie, zauważyłam, że już sporo osób chodzi w maskach antysmogowych. Widziałam je także po różnych sklepach stacjonarnych. Popatrzyłam później jak się sytuacja przedstawia we Wrocławiu - też wcale tak dobrego powietrza jakby się to wydawało - nie mamy. Znalazłam fajny sklep internetowy - ozonemask - kupiłam tam maskę dla siebie, męża i syna. Jeszcze w nich nie chodzimy na co dzień, ale co raz częściej.
  • Maski Do Sportu 2017.11.18 [20:15]
    Dobre maski antysmogowe znajdziecie tutaj: https://maskidosportu.pl/
    Dla użytkowników Kafeterii rabat 5%: NKUE1XX5
  • Natsaa 2017.12.06 [11:28]
    Takie maski anty smogowe można kupić już w aptekach, są w różnych rozmiarach, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.. ja swoją kupiłam w ziko za 99 zł chyba z dragona i polecam. Dość łatwo się przez nią oddycha, dobrze filtruje te wszystkie zanieczyszczenia, a filtry wymienne to chyba koszt ok. 25 zł. Ogólnie przy dużym smogu to dobra sprawa.
  • Aga Maka dziś [15:43]
    Kupiłam w sklepie internetowym (ozonemask). Spokojnie wybierz swój standardowy rozmiar. Są dość elastyczne i mają możliwość regulacji, także rozmiar nie powinien być problemem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...