Odpowiedz na ten temat

Medycyna estetyczna w Częstochowie

• julka42 2017.09.14 [13:49]
    Szukam dobrego gabinetu w Częstochowie gdzie wykonują zabiegi z medycny estetycznej. Jest tu jakiś dobry gabinet? w medyk-centrum podobno otworzyli jakiś, to prawda, wie ktoś jak się nazywa?
  • Dorkakorka 2017.09.18 [14:54]
    Ten w medyk centrum to http://esteticmedic.pl/ , bardzo ładnie tam mają, dużo sprzętu, na stronie mają listę usług to zobacz czy mają zabieg, jaki Cię interesuje usmiech.gif ludzie na FB bardzo chwalą ten gabinet
  • karlma 2017.09.25 [11:50]
    Podbijam - esteticmedic.pl , w budynku medyk centrum. Tanio i dobrze wykonują zabiegi, a co konkretnie chcesz zrobić? usmiech.gif bo medycyna estetyczna to dość szerokie pojęcie
  • pamisa 2017.10.09 [12:59]
    Ja niedawno odwiedzałam ten gabinet o którym piszecie wyżej - bardzo ładnie tam i mimo, że robiłam tylko drobny zabieg to mogę pochwalić i tak cały gabinet, przyjemnie i miło, Pani która robiła zabieg wykonała dobrą robotę
  • KamilIia 2017.10.12 [13:53]
    A czy w Estetic Medic można zrobić jakiś zabieg usuwajacy blizny? bo szukam gabinetu medycyny estetyzcznej , który to zrobi za rozsądną cenę. Chodzi o dwie dość duże blizny na nodze w okolicy kostki.
  • lupelka 2017.10.13 [11:45]
    Można maja w ofercie na stronie, jest nawet cennik. Są w budynku Medyk-Centrum na Aleji Wolności, naprawdę dobrzy specjaliści w medycynie estetycznej usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...