Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Szarlotka*

mikrodermabrazja, zabiegi do skóry po trądziku

Polecane posty

witam :) od dłuższego czasu zmagałam się z trądzikiem. obecnie jest on zaleczony (bo boję się uzywać słowa wyleczony), mam 2 wypryski raz na jakiś czas, ale problemem są czerwone plamki jakie pozostały po pryszczach :/ moje koleżanki polecały mi mikrodermabrazje, za to moja dermatolog zabroniła mi się poddać jakiemukolwiek zabiegowi, tłumacząc, że to samo zniknie po zastosowaniu kremów. tyle, że stosowałam przez rok krem na te przebrawienia i nic :( czy znacie jakieś zabiegi, peeelingi, które by pomogły? naprawdę tęsknie do jednobarwnej cery. tak to stale musze używać korektorów, pudrów itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mikrodermabrazja (drobną końcówką!) pomagała na cerę trądzikową. Oczywiście nie mogłam jej mieć robionej przy wypryskach, ale właśnie na takie ślady po i na zatkane pory. I pomagało. Ale Twoja dermatolog widziała Twoją cerę, a ja nie, i widać miała powody żeby Ci zabronić. Najlepiej wybierz się do innego dermatologa, jak potwierdzi że nie możesz to zapomnij o mikro (i polecam naturalne maseczki z glinki itd, wybierz się do mydlarni np. organique, tam jest czysta glinka na wagę); jak inny dermatolog pozwoli, to wybierz się do trzeciego, takiego polecanego przez ludzi, żeby rozstrzygnął ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sotosuje obecnie różnee maseczki, ale efektu nie ma takiego o jakim marzę. naprawdę denerwują mnie te czerwone plamki :/ co do dermatologa to już sama nie wiem. jeden mi doradził taki zabieg, natomiast moja lekarz prowadząca nie. generalnie do dermatologów mam spory uraz, chyba nigdy nie trafiłam na jakiegoś, który by się wczuł w moją dolegliwość. obecna pani lekarz prowadzi mnie 1,5 roku na początku było super, a teraz przepisuje mi te kremy na te przebarwienia, czasami nawet nie patrząc na moją twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poplll
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×