Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sanderka2000

Mydła naturalne

Polecane posty

Hej dziewczyny chciałabym się przerzucić na mydełka naturalne bo słyszałam że żele i mydła ze sklepów to straszne świństwo; o Koleznaki poleciały mi mydełka tej firmy https://karitee.pl/ I porostu uwielbiam je *,* Przetestujcie i napiszcie mi jak Wam się sprawdziły <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam działanie mydła 7 ziół od HB bo to pomaga i działa. Nie mamy żadnych problemów, wpływ na cerę pozytywny, ale to wszystko wymaga systematycznego stosowania kosmetyków. Też trzeba myśleć racjonalnie - odpowiedniej jakości mydło musi mieć również odpowiednią cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia5612
Mydła naturalne są najlepsze dla skóry przynajmiej mi bardzo służą. Mam wrażliwą skórę skłonną do podrażnień także takie mydło to dla mnie skarb. Ja mydła zamawiam przeważnie na https://bee-eco.pl/shop/products/kosmetyki/ Sklep ma naprawdę bardzo duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam tego mydła 7 ziół. Spoko się sprawdza, nie ma żadnych problemów, cera wygląda zdrowo, normalnie. A ogólnie - jakość kosmetyku ma ogromne znaczenie dla efektów stosowania. Dokładnie widzimy to sami po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maroos
Mydła naturalne są moim zdaniem najlepsze. A w szczególności dla alergików nie uczulają i w dodatku są dużo zdrowsze niż mydła z samą chemią. Ja kupuje fajne na stronie ichemia.pl mają duży wybór i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Jest wiele ciekawych opcji z mydłem naturalnym ale do jednych z najlepszych z jakimi maiłem styczność to https://sapindus.pl/blog/mydloaleppo/ świetna jakość mydła. Polecam poczytać na tym blogu jakie mydła w dzisiejszych czasach są najlepsze i na jakie choroby jakie mydło zakupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dajcie sie wciagnac w mydla za 30, 50 zl, Ochydztwa jak dla mnie. Potem laduje i nie zuzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam - mydło naturalne 7 ziół od HB. U mnie to się sprawdza. A zresztą - wszyscy domownicy korzystają z dokładnie tego samego kosmetyku i żaden z nas nie narzeka na problemy. Tutaj trzeba po prostu pilnować absolutnych podstaw i dopiero wtedy można się spodziewać realnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekozartęcona
Mydła w sklepowe i żele to zgroza zobaczcie w google skład to się przerazicie co nam koncerny serwują do wcierania w skórę podczas mycia i nie dziwcie skąd się biorą raki skóry itp.Ja niedawno oczytałam się o mydłach robionych naturalnie metodą na zimno kupiłam kilka z różnych firm i przetestowałam i najlepsze są do kupienia na www.kosmetykinaturalnejustine.pl duża kostka 150g duży wybór rodzai w zależności od potrzeby polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jakość asortymentu mydeł w popularnych sklepach woła o pomstę do nieba. Też przerzuciłem się na mydła naturalne i bazę mydlaną z firmy Ecoflores. Wszystko można zamówić w wygodnym sklepie internetowym. Poza tym w ofercie znaleźć można też inne artykuły: oleje zapachowe , świece, bazy kosmetyczne i kule kąpielowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×