Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość wiosna27

kupiłam te zioła myśląc ze działają po tylu dobrych komentarzach-a tu koleś najpierw mnie zwodził że na każdego inaczej działają a potem gdy po zamuwieniu 2 paczki i jej wypiciu i zjedzeniu nie podziałaly zarzadałam zwrotu pieniedzy -nazwał mnie oszustką -ludzie taki sciemniacz ze szok - dlatego oszczegam przednim -a komentarze na od ludzi od których coś kupuje -jak jest ktoś kto też te zioła kupił niech się odezwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna27
do szklanki z ziołem dodawałam 6 łyżek cukru, czy to za dużo? proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna5453
nie kupujcie tego bo naprawde nie warto szkoda waszego zdrowia jedyne czego mozna sie pozbyć to owsików i papieru toaletowego, najpierw piłam te zioła potem je jadłam z jogurtem i nic nie działały nieraz prubowałam jakis srodków na odchudzanie ale to to juz przesada gosciu jeszcze mi komentarz wystawił ze nie zapłaciłam jak kupiłam 2 paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy
tybetańskie zioła nie działają na otyłóść??? Szok po prostu !!! Nie mogę w to uwierzyć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko może jednocześnie pracując nas figurą popracuj nad ortografią bo walisz byki aż razi po oczach, tylko nie tłumacz się dysortografią bo to ostatnio częsta wymówka wśród nieuków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolcia1289
Na pewno musiałaś robić coś nie tak na początku lub sama siebie oszukiwałaś . Piszę tak ponieważ ja schudłam po 4 kuracjach 58 kg bez żadnych ubocznych efektów . Mój kolega po 2 kuracjach ma 18 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha100
super, dzięki za te zioła . Uratowały mnie . Jaszcze raz bardzo dziękuje . Kacha100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 5453
sorki , bardzo przepraszam jednak dzialaja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek 122
Piszę tą opinie specjalnie dla Pana Krzysztofa. Nie wiem , może i te kupione na allegro od kogoś innego kto się podszywa nie działają . Ja kupuję od Pana Krzysztofa już ponad rok . Miałem głęboką depresje i nic mi nie pomagało, żadne tabletki i proszki . Byłem bez nadziei . Dla mnie Pan Krzysztof to pełen profesjonalizm . Po odbyciu pełnej kuracji pokonałem w całości depresję . I teraz mogę powiedzieć z całą pewnością , te zioła to dobrodziejstwo dla ludzkości , jeszcze raz dziękuje z całego serca i pozdrawiam . Mirosław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa-club
Dzień dobry. Prowadzę od lat sanatorium i wczasy odchudzające , turnusy po 2 tygodnie nad morzem i kupuję te tybetańskie zioła od Pana Krzysztofa . Są rewelacyjne i fantastycznie pomagają mi osiągnąć efekt w mojej pracy z moimi klientami . Pozdrawiam Hanna Gzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1967
Polecam !!!, polecam i jeszcze raz wszystkim polecam te Zioła . Schudłam 47 kg przez 2 lata . Viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzcie w te wypowiedzi.Zauwazyliscie koncowki postow? 'pozdrawiam viola' 'pozdrawiam mirek' 'pozdrawiam gzela'.TO PISZE JEDNA I TA SAMA OSOBA REKLAMUJAC TEN BADZIEW.Nie dajcie sie nabrac.Jakby to bylo takie dobre to ludzie nie truli by sie tabletkami typu Lida czy Meizitang a kupili te ziolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka100
irqa.... BRAWO gratuluję !!! błyszczysz wiedzą i inteligęcją , żenada czytać co piszesz . Tybetańskie Zioła znakomicie pomagają mi i całej mojej rodzinie od 3 lat , dlatego zastanów się nad sobą i nad tym co robisz .....Anulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palnistkowa
a ja jestem gruba pozdrawiam Anita Kowalska z Warszawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obozowiczka3
a ja jestem wrogiem tych ziół . Moja siostra wygląda przez nie już jak anorektyczka , nie wiem czy to zdrowe i dobre . Dla mnie wyglądała ładniej jak była okrąglutka a teraz to sztacheta FUJ...pozdrowionka Grażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinasss
a jak ktoś nie lubi wysiłku fizycznego ? i nie lubi jeść czegoś czego nie lubi a chce dobrze wyglądać . Dzięki ziołom tybetańskim ja schudłam i świetnie wyglądam bez wyrzeczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusiaplus
43 kg mniej w około pół roku to mój osobisty sukces , naprawdę ja też polecam te zioła tybetańskie , są rewelacyjne i można je kupić na www.ziolatybetanskie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuskaaaaaaaaaaaaa
a nie mozna po prostu przestac żreć ???????????????? ja bym na waszym miejscu uwazala na wszelkie cudowne ziołka czy nie ma w nichh larw tasiemca ;-))) he he bo to ostatnio modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówciak
jedzenie to przyjemność to dlaczego mam ją sobie odmawiać ? . Zrezygnowałam tylko z kolacji a pijąc tybetańskie zioła nie odmawiam sobie śniadań i obiadów do syta a schudłam już bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówciak
Larwy tasiemca - dobre !!! ja pije zioła tybetańskie 5 miesięcy i czuję się świetnie a namiary dostałam od koleżanki która pije je już od 3 lat i nigdy źle się nie czuła . Jest wesoła i świetnie wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabis
bzdury ! jakie tasiemce ? co wy piszecie ? ziola tybetanskie stosuje od roku i pije je jak herbatke dwa razy dziennie . to jest susz mieszanki ziol luzem ktora wsypuje lyzeczka do szklanki jak herbate. nie sa za dobre w smaku ale schudlam 41 kg i czuje sie swietnie jestem pelna radosci z zycia . gabis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghvbjhbhjb
ktos tu nabija reklame, po każdym poście sie podpisuje anulka gabis majka tralalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zunia100
A ja potwierdzam ich skuteczność i wszystkim je polecam . Dzięki Ziołom Tybetańskim jestem lżejsza o 54 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xce
ziola sa ok , plecam .karin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italianka007
Potwierdzam Zioła są świetne a Pan sprzedawca miły chodź ciężko bywa się do niego dodzwonić . Mi odleciało 22kg - na razie !, i walczę dalej . Italianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskaneska
fu nie dobre te ziółka , okropny smak zmuszam się tylko dla tego że na prawdę chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-lka
smak nie jest taki zły , można wytrzymać dla osiągnięcia efektu jakim jest 29 kg mniej jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawka00
piję te tybetańskie ziółka już pół roku i schudłam tylko 16 kg a miało być 40 kg !!! co jest do cholery ? czy jestem jakaś inna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×