Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdf

najlepszy podkład jaki kupiłescie!!podajcie cene nazwe..i

Polecane posty

Gość Clinique Stay true
108zł, cera mieszana. I jeszcze Teint Idole Ultra Lancome- cena ok. 180zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyd
a jakies tansze@@??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true math
loreal -tylko nie daj sobie wmówić infalible .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak na razie najlepiej podoba się nivea visage young \"beautiful skin\" podkład+krem nawilżajacy. cena ok 13 zł. dobry i tani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxFactor
Lastin Performance - nie ma dla mnie nic lepszego :) Polecam! Cena 50-55 złotych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge w niemieckim
rossmannie dostac tego performance!!!! cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasting Performance max Factora - 50 zł, Colour Adapt Max Facora - 50 zł, Podkłąd w musie avonu - 24 zł, podkład rozświetlająco - antystrtesowy Avonu - 24zł. Juz nie dam się na inne namówić. A na pewno nie Infaible i nie na Cashmere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to ja ja aj a
Avony to bzdety miałam już wszystkie oprócz musu i wszystkie po godzinie spływaja a szkoda słów POlecam z tańszych maybelline(20-30) lub aa (około 12zł) Trochę droższe to dermablend vichy bardzo ładnie kryje na kilka godzin ale nie na 12 jak zapewniaja ale buzia się po nim świeci (kosztuje około60zł). Jak dotychczas to najlepszy podład jaki miałam. poza tym jest bardzo wydajny. W sumie mychodzi taniej niż niejeden za 30zł bo dużo mniej się go bierze. dzisiaj kupiła unifiance lrp bo podobno jest lepszy od vichy ale teraz czekam na paczkę . Jak go wypróbuje to napiszę Narazie number one to DERMABLEND!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka84
clinique superbalanced 130zl ale starcza spokojnie na pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka84
z tanszych oriflame en niebieski ok 28 zl albo l'irene cena 9 zl a tez bardzo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra156
dziewczynki..a do suchej cery,moze byc nawilzajacy..i rozswietlajacy....bardzo Was prosze o rade..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to ja ja aj a
o lirene za około10zł jest całkiem niezły a do suchej się tymbardziej nadaje jednak nie kryje tak jak dermablend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra156
a dermablend jest do suchej..? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny kupowałyście
ostatnio fluid LIRENE matujący, ten w tubce. słyszałam, że wycofali ze sprzedarzy odcień jasny naturalny, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa ze slaska
a nie lepiej zainwestowac w lepszy krem? niewiem jak u was ale u mnie po pewnym czasie stosowania podkladow itp. robily sie takie krostki na twarzy. chociaz jak dobrze pamietam to z podkladow avon zawsze bylam zadowolona ( szkoda ze wycofali podklad aksamitny) bo nich nie robily mi sie krostki, tylko wada ich byla taka ze dosc szybko chyba sie psuly (bo jak nakladalam to twarz jakby sie kleila) a wiec zrezygnowalam z podkladow a zainwestowalam w dobry krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 10 miesięcy używam
Lirene City Matt i nie zamienię go na żaden inny!!! Dla mnie jest rewelacyjny, a trochę tych podkładów już miałam... Cena: 17 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lirene jest niezły
ale gdyby miał w palecie kolorów jakiś jasny, to byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko lasting performance
max factora--cena ponad 50 zl ale na allegro tez sa oryginaly i to o wiele tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Factor, Lasting Performance, cena ok. 60 zł, wystarcza na ok. rok przy codziennym umiarkowanym używaniu cera mieszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod podkład oczywiście kładę krem nawilżająco-matujący jeszcze, Eveline, cena ok. 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itaka a
do anonimowej...a nie przyszlo ci do głowy że używa się i "lepszego kremu" i podkładu? Poza tym poprostu uczulił cię jakiś składnik podkładu?Narazie wiesz tylko tyle, że nie ma go w twoim kremie, ale nie możesz wiedzieć czy nie będzie w innym kosmetyku bo nie nie wiesz co to za składnik. A poza tym, to że coś ci nie pasuje, zupełnie nie znaczy że nie będzie pasowało komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa ze slaska
itaka masz racje, tylko domyslam sie ze dziewczyny najczesniej zamiast probowac jakos wyleczyc to co chca ukryc po prostu wlasnie ukrywaja to pod gruba warstwa pudru, fluiddu itp. np. moja siostra, ktora kiedys miala straszny tradzik, probowala go zamaskowac- grzywka, fluidy itp. ale w koncu postanowila cos z tym zrobic i dzisiaj ma piekna cere (porownujac do tamtego stanu) i juz nie musi tak sie ukrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim najlepszym jak do tej pory podkładem jest Lasting Performance firmy Max Factor, nr 109 - najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lęczę trądzik od 6 lat
i gdybym mogła to nie uzywałabym pudru w ogóle, myślisz, że to takie proste się z tego wyleczyć - anonimowa ze slaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clinique Stay true jest super, tylko z aplikacją jest kiepsko,mala buteleczka bez dozownika. Ale naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lirene City Matt 207
w odcieniu beżowym jest najjaśniejszy. Mam jasną cerę i na poczatku przeraził mnie odcień tego podkladu ale na twarzy wyglada ślicznie. Idealnie stapia się z cerą i nie tworzy efektu maski. Matowi i utrzymuje się na skórze cały dzień. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×