Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Frankolek

Nalewka z kolendry oczyszczanie z metali ciężkich

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, Mam do Was proste pytanie. W jakiej postaci należy używać owoców kolendry by przeprowadzić skuteczne oczyszczanie z metali ciężkich w połączeniu z chlorellą? Pytanie niby proste, ale trudno mi znaleźć jednoznaczną odpowiedź. W internecie określenie nalewka czasem odnosi się do kilku znaczeń, w tym także do "nalewki" z octu jabłkowego. W jednym sklepie można także znaleźć kilkadziesiąt mililitrów zwykłej nalewki (ekstraktu?) za cenę 115zł. Są chyba także tzw. olejki eteryczne (uzyskane jak sądzę w procesie destylacji), również drogie, ale ich cena jest już bardziej zasadna w przeciwieństwie do nalewki, którą mogę sobie przyrządzić samodzielnie. Co będzie możliwie najskuteczniejsze i ekonomiczne? Nalewka? Olejek eteryczny (destylat)? Napar? Macerat? Czy taki przepis będzie dobry? 100ml wódki żytniej 25g suszonych owoców kolendry Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
organizm sam sie oczyszcza z "metali ciezkich". detox jedyne co ci oczyszci to portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda to prawda. Chlorellę już mam, nalewka z kolendry także nie będzie problemem. Przez okres kilku miesięcy nie będzie to tak duża kwota. Czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty chrzanisz? Przy zatruciu metalami ciężkimi tylko i wyłącznie chelatacja w szpitalu może pomóc!!! Do szpitala biegiem bo się człowieku wykończysz, przecież taka np. ołowica to choroba ŚMIERTELNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×