Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda 17

Nalot na ustach. Pomóżcie! Czy to nie jakaś drożdżyca?

Polecane posty

Gość Jagoda 17

Zauważyłam że gdy długi czas czegoś nie jem nie pije lub nie wycieram ust. Tworzy mi się taki biały kleisty nalot na ustach i do tego pieszchną mi usta. Jest on jak np wracam po 8 godz ze szkoły. Co to może być i jak temu zapobiegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrythjrj
tez tak mam. czy ktos zna na to sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssss.........
Mam dokladnie to samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez to mam co gorsze zaczelo mi sie to \"paskudztwo\" przenosic do srodka czyli na wewnetrzne strony warg :( a jako ze mnie to drazni to skubie to zebami i potem mnie piecze i nie moge jesc ostrych lub kwasnych rzeczy :( ja myslalam ze to od tabletek anty jakis skutek uboczny ale widze ze nie tylko ja to mam :( moze to jakis brak witamin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
tak się dzieje zimą niestety... radzę pić napoje, żuć gumę, przekąsić co nieco ( kto co woli ) i używac pomadki ochronnej i problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam, ale nie tylko zimą, ciągle tak mam w dni \"robocze\" jak ide do szkoły a jak nie ide to nie mam wogóle.... Jak posmaruje sie pomadką lub błyszczykiem to jeszcze gorzej jest:(:( Co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi19
a ja tak mam czasem po nocy, w ciągu dnia nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
safii --> ja to mam od ok 4 misiecy kiedy jeszcze cieplo bylo :P a moze to byc od palenia papierosow ? i moglo sie zrobic nagle bo pale od 4 lat i nigdy tak nie mialam?? tylko ze wy macie na zewnatrz a mi sie to robi takze w srodku buzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicku
Ja też mam tak, jak wyjde z domu. Może ktos z was zna na to sposob?Najgorsze jest to, ze niestety nie tylko mam to zimą ale przez cały rok. Wygląda to strasznie . A głupio jest mi caly czas wycierac usta w towarzystwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta do zebów
ja również tak mam jak długi czas nic nie jem ani nie oblizuje warg. Ale najgorsze jest to, że pojawiło mi się uczulenie na niektóre pasty do zębów, po prostu są za mocne i jak czegos nie zjem po umyciu zębów to potem złazi mi skóra wewnątrz ust, od wewnętrznej strony policzków, coś okropnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasta do zebow ---> ja mam dokladnie to samo schodzi mi wlasnie na wewn stronie policzkow i warg i ja to skubie zebami a potem jest jeszcze gorzej :( myslisz ze to od pasty?? bo ja uzywam caly czas tej samej i nigdy nic takiego mi sie nie dzialo i nie mam tego codziennie tylko np mam przez 3 dni potem przez 1 nie mam i tak w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo i sie martwie
jestem facetem i nie biore pigulek:) przez 3 miesiace mialem to na wargach, a teraz tez na jezyku. Poczatkowo poprostu scinala mi sie slina i byla bardzo gesta. Ostatnio pojawil sie rowniez bialawy nalot na jezyku. Ide w nastepnym tyg. do lekarza. mysle ze to jakis grzyb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta do zebów
kiedyś nie miałam tego problemu ale jakis czas temu zauważyłam to coś i na początku nie mogłam skojarzyć skąd się to wzięło. Najbardziej złaziła skóra rano po nocy, dopiero po jakimś czasie kiedy zmieniałam pasty skapnełam sie ze to po niej. Używałam blend-a-med. Teraz ciągle szukam jakiejś dobrej pasty po której będę miała białe zęby a nie żółte i po której nic mi nie będzie. Ale jak na razie to albo złazi albo zołte zęby tak więc wybieram lepszą paste i białe zęby. W dzień nie ma problemu a na noc to porządnie płucze buźke po paście. teraz to chyba i tak nie jest już to takie silne bo dawniej to rano dosłownie musiałam wypluwać tę skórę, językiem zbierałam z policzków, teraz to ewentualnie tylko na ustach delikatnie się łuszczy, wystarczy przetrzec i nie ma. Ale nigdy nie bolało mnie po tym ? a to że masz tak róznie to może być zależne od tego jak wypłuczesz tę paste. Spróbuj kupic inną paste i zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to ja chyba mam cos innego :( :( bo ja to musze zeskubywac poniewaz mi te kawaleczki skory dyndają w srodku wiec je urywam zebami a czasami po takim odrywaniu mnie troszke piecze i czuje w ustach posmak krwi ktory za chwilke przechodzi wiec to albo podraznienie od pasty albo reakcja na tabletki albo brak witamin albo wina fajek :) ehh i bądź tu madrym czlowieku :O jak nie jedno sie sypie to drugie i tak w kolko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta do zebów
mnie również dyndały :D też je zeskubywałam :) ale nie kojarze żeby mi sie po tym krew lała.. No nie wiem :) ale spróbuj z pastą, nie zaszkodzi :) po elmexie chyba mi sie nic nie działo, taka zielona, dobra na dziąsła ale ząbki to mi sie nie podobały po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie zebym jakies krwotoki miala :D po prostu przez moment jest taki metaliczny smak w stach ale zaraz przechodzi pasty uzywam tej samej od kilku lat ale wiesz tak sobie przypomnialam ze zanim mi sie to zaczelo robic raz jedyny mama kupila jakas inna paste i jesli to by bylo po niej to mozliwe ze utrzymuje sie az 4 miesiace odkad nia juz nie myje ?? kurcze bo to juz troszke drazniace jest zwlaszcza jak sie zapomne i skubie jak wariat a potem jak przejezdzam po tych miejscach jezykiem to takie dziwne to jest takie jakby gole miesko tzn nie jest sliskie tylko chropowate takie bleee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta do zebów
może po prostu jedna pasta spowodowała uczulenie i teraz jak uzyjesz jakiejkolwiek mocniejszej pasty to tak się bedzie działo. Ja tego też kiedys nie miałam, cały czas używałam mocnej i teraz mam tak po wiekszości past z tym, że już nie dzieje sie tak jak Tobie. rano po umyciu przekąś cokolwiek albo chociaż popij to nie powinnaś mieć aż tak silnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sprobuje :D z tymze ja zaraz po przebudzeniu siegam po papierosa i wtedy to \"wraca\" :( :( dopoki nie zapale to tego nie czuje kurwaaa rzucam palenie w ch .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta do zebów
ble ja bym sie chyba porzygała :D nie pale papierosów więc nie wiem jaki ma to związek z tym problemem. Rzuć to w cholere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pasta gdybys wiedziala ile razy probowalam rzucic i lipa :( tym bardziej ze moi rodzice tez pala i jak sie upre ze nie pale i nie ide do sklepu po szlugi to mnie Tatus czestuje a wtedy sie lamie i niewytrzymuje :( ale postanowilam ze do stycznia rzuce bo tabletki anty zazywam a jedno z drugim nie bardzo :D kurde zeby mi tylko ktos po kawalku swojej silnej woli oddal bo swoją mam praktycznie zerową :D teoretycznie tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta do zebów
ja Ci oddam silną wole co do papierochów a Ty mi użycz swej co do słodyczy hihi :D bo z tym to u mnie tragedia :) a Tata jak Cie nastepnym razem poczęstuje to powiedz, że nie palisz :) najpierw Cie pewnie wysmieje ale jak faktycznie nie zapalisz to będzie pewnie Cie podziwiał :) fuj ja bym nie mogła, taki dym ochydny w buzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak..
Teorio kochana :) rzuć :) to świństwo, skoro bierzesz tabletki anty - tym bardziej, rodziców też by się przydało nawrócić ;) bo będą Ci dymić :o ja każdy ranek zaczynam marudzeniem, bo mi sąsiedzi palą na klatce i mam ten @!#$% w domu, wymieniłam już uszczelki, drzwi, nic nie pomaga, ludzie litości !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak ---> ja bardzo chce rzucic ale co inego chciec a co innego móc :( jak juz wczesniej wspomnialam z moja silna wola jest baaardzo kiepsciutko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuu..............
Tez mam ten problem, pomocy!!! Myslicie, ze to grzyb???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee grzyb chyba nie :) choc w sumie nie wiem jak sie grzyba diagnozuje :D moze to jakis gronkowiec sie nam palęta i stad takie dziwne objawy pasuje zeby jedna z nas poszla z tym do lekarza to reszta bedzie wiedziala jak to leczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuu..............
Dokladnie to samo chcialam wam zaproponowac :D, ale kto znas pojdzie na ochotnika :D????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki lek w aptece bez racepty nazywa sie citrosept - jest to wyciąg z pestek grejpfruta - mozna pić go z sokiem pomarańczowym i mozna też smarować. Wybija wszystkie wirusy, bakterie i grzyby. Jest naprawdę skuteczny a jednocześnie naturalny. Dla mnie jest to lek na wszystko. Moze spróbujecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociu Klaro ja chyba sprobuje :) w koncu nie zaszkodzi a moze akurat pomoze :) dzieki za pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
No więc jestem tą odważną. Byłam z tym paskudztwem u lekarza. Podobno ten nalot jest od braku żelaza w organizmie. co więcej lekarz podejrzewa nawet anemię...:-/ Podobno u kobiet ta anemia może byc wynikiem obfitej menstruacji... Mam skierowanie na badania krwi. W piątek będe mam nadzieje wiedziec co to jest. Mam dosc tego czegos bialego, wstyd mi w towarzystwie z tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×