Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmeline

Naturalne szampony

Polecane posty

hej! poszukuje jakiegos szampony, takiego ktory jest dostepny na rynku ale najbardziej naturalny, malo chemii, jakis ziolowy lub owocowy. ostatnio kupilam pantene pro-v ale jest w nim strasznie duzo chemii slyszalam i podobno po nim wypadaja wlosy:( wiec koniec z nim. reszta top chyba tez jakies badziewia, te wszystkie fruktisy i loreale... a moze timotei, shauma lub herbal esences(nie wiem jak sie pisze)? co o nich myslicie? czy ktos ich uzywal? i jakie sa wasze ulubione szampony? prosze o odpowiedzi, pozdrwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuszka.....
szampon dostepny w aptece firmy farmona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja dodam cos od siebie
uzywam pantine prov , kiedys loreal i shauma oraz timotei, we wszystkich jest tyle samo chemii!!! Pantine jakos najbardziej mi sluzy, nie wypadaja po nim wlosy. Jak chcesz szampon z mala iloscia chemii to kup sobie czarna rzepe, albo pokrzywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuszka.....
z tym wymienionych przez Ciebie to herbal esenses sa fajne, reszta to dla mnie kupa g**na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to wszystko co wymienilas jedzie na tym samym wozku... sa jakies lagodne szampony apteczne, robione np. na recepte od dermatologa i zawieraja tylko kilka neutralnych skladnikow ja zauwazylam, ze jak ktos ma ladne wlosy to i po zwyklym fructisie sa blyszczace, miekkie i puszyste, a jak ktos ma na glowie trzy tluste wlosy na krzyz to i tak wiele mu nawet dobra pielegnacja nie pomoze, chyba to geny i tyle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuszka.....
to prawda-wszystkie wymienione sa podobne, producent tez pewnie ten sam..... ja polecam polskiej firmy eva natura rzepowy lub wymieniony juz przeze mnie apteczny szampon farmona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alverde to naturalna marka kosmetyków i z tego co wiem, mają w swojej ofercie szampony. Można poczytać o nich w Damskiej Torebce. W Polsce można te kosmetyki kupić tylko przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
mam eve nature do wlosow tlustych ,,,, przeczytaj sklad,,,, po wodzie zaraz slsy i w ogole sama chemia!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, on ma beznadziejna duza dziure i wylewa sie duzo szamponu, wiec moj patent jest taki zeby w nakretce zrobic dziurke gwozdziem czy czyms takim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
alepia, lavera , alverde.. to sa naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam alverde...
...dostalam po nim lupiezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianaaaa
ja lubie z la roche posay kerium , to sa szampony przeciwłupiezowe, sa 2 rodzaje , do łupiezu tłustego i suchego, na maksa delikatne, nie mam łupiezu ale jak je uzywam to mam swietne wlosy i nie wypadaja, dodam ze uzywam ich zamiennie zalezy czy sie mocniej czy slabiej przetłuszczaja, nie wiem jak tam z naturą u nich ale mimo ze nie sa super tanie to polecam je, ja moge miec tanie inne kosmetyki ale dobry szampon to dla mnie podstawa, myje codziennie i chyba moja skóra nie lubi obciazajacych szamponów, czasem nawet zaluje bo lubie super pachnace szamponiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
slyszalam ze alepia jest dobra, a ze lupiez po alverde.. nie przecze po kazdym mozna dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz dosyc duze doswiadczenie z szamponami. najpierw mylam zwyklym ziolowym szamponem( na pewno jakas czarna rzepa albo pokrzywa) jeszcze jako dziecko. pozniej gdy zaczelo sie dojrzewanie to wlosy sie troche przetluszczaly jak to w okresie dojrzewania, a ja sie przestrszylam i mnie to wkurzalo wiec zaczelam probowac wszystkich szamponow po kolei. najpierw byl shamtu, ktory mial zwiekszyc objetosc a nic sie nie zmienilo. pozniej fructis - to samo. i dalej to juz wiekszosc tych najpopularniejszych i teraz doszlo do drugiej butelki pantene ale slyszalam ze on jest na poczatku bardzo fajny wlosy sa super i w ogoole a po jakims pol roku zaczynaja wypadac, wiem ze niektorym osobom sluzy przez 10 lat i jest super, a niektorym zostala po nim 1/3 wlosow wiec wole nie ryzykowac i sprobowac z jakims innym szamponem. chyba wyproboje ten herbal esenses, bo mi sie wydaje najbardziej naturalny, dzieki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbal essences wcale nie jest naturalny!Ma tyle samo tego badziewia typu sls co inne! albo i wiecej!naturalnych szamponow nie kupisz ani w aptece,ani w drogerii.musisz zamowic je przez internet lub kupic w sklepie z produktami ekologicznymi. maly wyjatek-szampony dla dzieci Hipp i babydream (z rossmana) sa z naturalnych skladnikow.ja ich uzywam i sa wspaniale-wloski po nich miekkie,gladkie,nie przetluszczaja sie,lsnia:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leanne i pytanko mają rację - ja polecam Alepię, to najlepszy szampon z naturalnych (z chemicznych też z resztą) jaki miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dziewczyny jest jeden problem - mieszkam w Anglii na stale i nie mam mozliwosci ani w aptece ani w sklepie ekologicznym kupic szamponu polskiej produkcji:( a moze znacie jakies zagraniczne szampony, ktore sa dobre i mam szanse je tu dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwienie
Cześc dziewczyny Ja natomiast szukam szamponu do włosów tłustych - bardzo tłustych. Głowę musze myć codziennie rano bo tak mi się przetłuszczają włosy, najgorzej jest zimą, bo trzeba dużo wcześniej wstać, żeby z taką świeżą nie wyjść na mróz. Przetłuszczają mi się do tego stopnia, że gdy wieczorem przejadę opuszkami palców po skórze głowy, już jest ona masakryczn ie tłusta. Poza tym niemiło pachnie. Znacie jakieś sposoby na pozbycie się tego problemu? Może ktos poradził już sobie z tym? Prosze o szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmeline - poszukaj firmy Burt\'s Bees zatem w UK. Bardzo wam zazdroszecze ze macie Bursta u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak jak juz mowilam wlosy zaczely sie przetluszczac w okresie dojrzewania, teaz mam 15 lat, ale wlosy mniej mi sie przetluszczaja i myje je co 2 dni, kiedys na poczatku kiedy mylam tylko 2 razy w tygodniu to wygladaly strasznie, ale juz jest ok, wystarczy co 2 dni. mysle ze u ciebie najpierw trzeba by bylo znalezc przyczyne nadmiernego przetluszczania a pozniej ja likwidowac, najlepiej jednak udaj sie do lekarza dermatologa, on ci cos na pewno poradzi i da jakis szampon na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Emmeline
W Anglii podobno są produkty amerykańskiej firmy Burts Bees.Są naturalne i są super.Gdybys przypadkiem gdzies je tam znalazła to daj namiar,musze uzupełnić zapas a mój znajomy facet nie wie gdzie ich tam szukać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Emmeline
Lavera to chyba Niemcy,Alepia Syria (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Emmeline
Alverde jest w drogeriach DM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tluste wlosy...
pomogla mi Wascherde. W Niemczech jest dostepna, czy w Anglii tez nie mam pojecia. Tutaj link http://www.alles-getestet.de/25.0.html?&tx_ttproducts_pi1%5BbackPID%5D=25&tx_ttproducts_pi1%5Bproduct%5D=47&tx_ttproducts_pi1%5Bcat%5D=39&cHash=04c729afed Wlosy byly troche matowe ale pomogla na nadmierne wydzielanie loju. Na Twoim miejscu zrobilabym sobie dodatkowo badanie hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym macie jeszcze w UK - Welede - też naturalna. A Alepia to francuska firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Emmeline
Wydaje mi sie że bardziej w aptece niż w drogerii.Ewentualnie w jakiejś zdrowej żywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakich szamponow same uzywacie? macie jakies swoje ulubione, ktore najlepiej nadaja sie do waszych wlosow? takie ktore byscie mogly polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×