Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Naturalne wspomaganie odchudzania?

Polecane posty

Gość gość

Suplementy na odchudzanie - ale bez "E" i kupy chemii? Szukam jakiegoś możłiwie naturalnego suplementu wspomagającego odchudzanie. Bez sztuczności - podpowiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport i zdrowa dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E300 (witamina C) też Ci przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumilass
Sport i zdrowa dieta to jak ktoś tu wyżej ładnie napisał najlepszy sposób na odchudzanie. Ale jeśli już masz się wspomagac suplementami, to sprawdź serię Nopalinia Max, to jest środek w stu procentach z naturalnych składników, więc nie masz skutków ubocznych, a skutecznie ogranicza łaknienie i reguluje przemianę materii. Wypadł mi z głowy adres strony, ale jak sobie wpiszesz nopalinia w wyszukiwarce to na pewno trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego co masz na myśli poprzez "naturalne wspomaganie odchudzania". Kiedy ja planowałam się odchudzić piłam dużo wody, ćwiczyłam codziennie po 1h i piłam wyciskane soki z warzyw (łeee) . Do tego brałam suplement diety African Mango (poczytaj na stronie producenta http://po.st/AfricanMango ). Wszystko razem wzięte sprawiło że schudłam tyle ile chciałam. Tabletki unormowały mó metabolizm a prawidłowa praca przemiany materii do podstawa w odchudzaniu. Pozdrawiam Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka673
Ja również stosowałam suplement Afrykańskie Mango z tej stronki zamawiałam bo mają super promocję http://szczupla-kobieta.pl do tego jadłam regularne posiłki plus spacerki wieczorne i to wystarczyło bym schudła tyle ile zamierzałam czyli 32kg w 4 miesiące !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaLis
Temat stary, ale ja dwa miesiące temu znalazłam, wydaje mi się że fajną naturalną opcję, a konkretnie habaicynę. Tak więc dzielę się z tymi którzy są zainteresowani tematem. Są to kapsułki (bez wypełniaczy i barwników!), któe w swoim składzie mają tylko sproszkowaną paprykę habanero i pierzgę pszczelą. A jak działa ostra papryka, to chyba większość wie, podkręca metabolizm, nie uszkadzając naturalnej funkcji jelit, wspomagając tym samym spalanie tłuszczyku. Ja w dwa miesiące zgubiłam 9kg, wydaje mi się że jest to dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis_star
Suplementy z naturalnymi składnikami faktycznie są bardzo skuteczne :) Choć ja akurat stosowałam Piperine max z wyciągiem z czarnego pieprzu. Odchudzanie stało się duuużo łatwiejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×