Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukającaa

Nawilżający żel / płyn pod prysznic

Polecane posty

Gość szukającaa

dziewczynki, znacie może godny polecenia nawilżający płyn / żel pod prysznic?? chodzi mi o to, że rano mam mało czasu, i po prysznicu nie wyrabiam się już, żeby jeszcze poświęcić dłuższą chwilę na wklepanie balsamu, więc chciałabym kupić jakiś cudny żel pod prysznic, który świetnie i skutecznie nawilża skórę, tak bym potem przez cały dzień nie czuła uczucia szorstkości i wysuszenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającaa
dzięki, choć Dove jakoś nie przypadł mi do gustu (nie lubię jego zapachu ;) może jeszcze inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj coś Yves Rocher albo Fruttini, nie ma mowy, żeby ci się nie spodobał zapach. Kokos, banan, wanilia, itd. Będziesz chciała sama siebie zjeść. Jeśli chodzi o zapach, z nawilżaniem nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st.ives, mam nawilzajacy cytrusowy - Energia, ladnie pachnie i nawilza, wiem, bo nie zawsze chce mi sie stosowac balsam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającaa
dziękuję za odpowiedzi tak myślałam, że te najbardziej skuteczne specyfiki będą jedynie w aptece choć zastanawiam się jeszcze nad kremowym olejkiem Nivea jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje, to proszę o wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×