Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nici pdo barb 4D

Polecane posty

Gość gość

Witam. Miał ktos robiony zabieg nićmi pdo barb 4D? Jakie efekty? Warto? Szukam sprawdzonej osoby w Poznaniu, Wroclawiu, Szczecinie lub Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem tym zabiegiem zanimtestowana . Jak wybrać odpowiedni gabinet (okolice Katowic) jak sprawdzić doświadczenie lekarza w tej kwestii ( ukończone kursy ,szkolenia itp.) Jakie są powikłania ? Wszędzie można przeczytać o cudownych efektach Ale o powikłaniach niewiele. Jestem ciekawa opini kobiet które już poddziały się temu zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona

Szukam osób, które skorzystały z usług Medical Estetica Agnieszka Wysoczańska i są delikatnie mówiąc niezadowolone, ja kieruję sprawę do sądu. Zapraszam do kontaktu, im nas więcej tym lepiej

oszpecona1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nikt Ci nie kazał stosować tych wszystkich zabiegów.Chciałaś to masz a teraz nie szukaj jeleni .Głupota nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

U mnie poprawa konturów twarzy dzięki zabiegowi barb 4 d wyszła rewelacyjnie. Zabieg robiłam u dr Magdaleny Tyc-Tyki w MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/ . Mma teraz bardzo ładnie wyprofilowane kontury twarzy i kosci policzkowe sa bardziej uwidocznione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nici barb www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×