Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaalamana

NIEMCY!!!! GINEKOLOG!!!

Polecane posty

Gość Zaalamana

Czy wiecie jak mozna w niemczech dostac sie do ginekologa??? Czy sa jakies prywatne wizyty??? Mieszkam we wschodniej holandii i tu nie chca kierowac do ginekologa...niby lekarz domowy ma go zastapic...no ale ze mieszkam blisko granicy to moze uda mie sie znalezc jakiegos w niemczech??? Pomozcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 33
Masz gadu to daj numer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaalamana
kurcze nie ma gg, ale mam msn: romkap@hotmail.com, prosze pomozcie mi jesli mozecie, teraz nie moge gadac bo jestem w pracy ale napiszcie tutaj jesli cos wiecie,a wieczorkiem mozemy pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaalamana
Karina33- i co napiszesz mi maila, albo pogadamy wieczorkiem...naprawde musze isc do specjalisty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracie Lou
Wystarczy poszukac jakiegos ginekologa- w internecie, ksiazce telefonicznej i po prostu zadzwonic. Pytasz, czy przyjmuja nowych pacjentow. Jesli tak, to umawiasz sie na jakis termin. Tutaj nie ma prywatnych lekarzy- mozna isc do kazdego. Tylko, ze nie wiem, jak to jest z kasa chorych. NIemiec przynosi po prostu niemiecka karte od kasy chory i tak jest wyrownywany rachunek. Za extra uslugi kasuja tez extra- czyli jesli cos nie nalezy do standartowych uslug. Wtedy albo sie placi na miejscu, albo przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 33
Jakie masz najblizsze miasto w Niemczech od swojej strony? Ja wyszukalam lekarzy w internecie i zadzwonilam tam mowiac ze nie mam tu ubezpieczenia i zaplacilam Basis-gotowka. Wtedy bylo 40Euro , nie wiem jak teraz bo juz jestem ubezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 33
Sa tez Polscy ginekolodzy w Niemczech , poznasz po nazwisku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 33
Sluchaj moja kolezanka jak byla w Niemczech i zle sie czula to poszla najpierw do ogolnego zaraz po wejsciu do Uni , masz ten slyny formularz E11 i powiedziala ze chce skirowanie do ginekologa i dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaalamana
Musialabym poszukac- mieszkam w Emmen...(to granica z polnocnymi niemcami)nie ma tu blisko zadnego duzego miasta, no ale poszukam...zobaczymy, zadzwonie tez do mojej firmy ubezpieczeniowej czy zwracaja kace... ale by bylo super znalezc jakiegos lekarza polskiego...Dziekuje dziewczyny za pomoc bo opieka medyczna tutaj jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaalamana
Karina33- a ty gdzie mieszkasz w niemczech??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 33
Langenhagen kolo Hannoveru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna18
A moze znacie adresy polskich lekarzy(najlepiej ginekologow)w Dresden?Szukalam,ale nie moge znalezc..Pomozcie prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z kln
bardzo prosze o adresy polskich ginekologow w niemczech. mieszkam niedaleko köln. nie znam dobrze niemieckiego wiec wizyta u niemca nie ma sensu . prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajamonka
dziewczyny pomozcie mieszkam w niemczech w miejscowosci oberhausen mam duzy problem mieszkam tutaj u swojego chlopaka jestem zameldowana ale nie mam ubezpieczenia poniewaz nie mamy slubu teraz zaszlam w ciaze chcialam pusc do lekarza ginekologa nie wiem czy mnie gdzies przyjma czy moze prywatnie by mnieprzyjeli dziewczyny czy nie orientujecie sie czasem w tych sprawach musze d o lekarza bo juz miesiac w ciazy jestem chcemy brac slub cywilny na szybko ale to troche potrwa bo musze do polski po papiery jechac pomocyyyyyyyy znacie jakis lekarzy i ile kosztuje taka wizyta prywatnie prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolonia
Adres polskiego ginekologa w Koloni Wojtek Antczak Facharzt für Frauenheilkunde Böckingstr. 54 51063 Köln Koln-Mülheim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marky
prosze o pomoc mieszkam w duisburgu mam wlasna firme ale nie jestem ubezpieczony jest teraz ze mna kobieta ktora jest w ciazy gdzie sie ubezpieczyc by ona mogla z tego korzystac albo moze ktos zna namiar na ginekologa w duisburgu ktory by mi powiedzial co i jak mam zrobic prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka_25
Witam! Obecnie mieszkam w Niemczech w miejscowości Weingarten koło Ravensburga. Koniecznie muszę iść do ginekologa (najlepiej polskiego), niestety nie mogę tutaj nikogo zanleść tym bardziej że nie znam języka. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka_25
Witam! Obecnie mieszkam w Niemczech w miejscowości Weingarten koło Ravensburga. Koniecznie muszę iść do ginekologa (najlepiej polskiego), niestety nie mogę tutaj nikogo zanleść tym bardziej że nie znam języka. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flflaaaa
Szczerze mówiąc, wielkie panie na emigracji, nie umiecie sobie załatwić najprostszej sprawy, macie obraz świata małego jasia albo małej małgosi, oc to w ogóle za bredny argument, że w holandii nie kierują do ginekologa. Jesteś gotowa iść w Niemczech prywatnie, a w swoim mieście nie umiesz znależć prywatnych gabinetów. W ogóle nie umiesz nic znaleźć, szczęka ci opada jak laska podaje ci listę gabinetów. I kolejna, co mieszka na emigracji, ale języka w ząb. I co się potem dziwić, ze Polacy mają taką opinię jak mają, skoro emigruje margines i ludzie nie potrafiący sobie nigdzie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga1982
flflaaaa nie badz taka marda, zapomnial wol jak cielenciem byl, jak ci sie cos nie widzi to spadaj z forum, nie kazdemu latwo jest nauczyc sie jezyka, a szczegolnie na poczatku, ja probonuje gazete, infotips jest to gazeta w jezyku polskim, tak jest lista polskich lekarzy w niemczech :-) powodzenia, i wszystkim kobieta( tym normalnym )szybkiego powrotu do zdrowia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kronex
Witam, tu strona z wyszukiwarka polskich lekarzy w Niemczech: www.medyk.de Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pomozcie szukam ginekologa ktory mowi po polsku w ulm i okolicach ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1983
Hej!Ja mieszkam w Mulheim an der Ruhr i tez prosze jak ktos wie o adres najblizszego polskiego ginekologa:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdfsd
No ale chyba holenderki też są leczone ginekologicznie, prawda? Skoro mówia ci, że lekarz domowy poradzi sobie z tym problemem, to idx do rodzinnego. A co do lekarzy w Niemczech - nie ma czegos takiego jak gabinety prywane czy państwowe. Mozesz przyjsćz normalnym ubezpieczeniem, mozesz przyjsćz ubezpieczeniem prywatnym albo możesz zapłacić za wizytę z własnej kieszeni. Tylko to może słono kosztowac. Dzwonisz normalnie do gabinetu, pytasz o najblizszy wolny termin i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aunia2009
mieszka w bremen ktos wie gdzie moge w jakim szpitalu na porodówce znależć lekarza/y polaka byłabym wdzieczna to moj adres e mail na ktory mozna pisac sarenka2510@wp.pl czekam na jakie kolwiek informacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumma
czy ktos zna adres polskiego ginekologa w oldenburgu kolo bremen,z gory dziekuje za info pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukajcie na stronie www.mojlekarz.de jest tam sporo adresow polskich lekarzy w niemczech, ginekologow i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma976
Jestem zalamana!!!! Dzwonilam do ginekologa.chcialam umowic sie na wizyte, aby dokonac testow na plodnosc. powiedziano mi ze moga mnie dopiero przyjac w kwietniu???!!!! gdybym podejrzewla ze jestem w ciazy przyjeliby mnie bez problemu znacznie szybciej ale na testy mam czkac kilka miesiecy! powiedziano mi rowniez ze mam sie zglosic do internisty ale przeciez on nie przebada mnie tak jak ginekolog!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia35
Poszukuje ginekologa w okolicach darnmstadt mowiacego po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×