Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieudany makijaż permanentny

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam taką sprawę. Na początku września miałam wykonywany makijaż permanentny jako modelka, oczywiście pod nadzorem "wyspecjalizowanej" linergistki. Zaplacilam tylko za materiał, brwi były w miarę porządku, ładnie się wygody(jedna brew była troche krzywa co było widoczne) Po upływie odpowiedniego czasu skontaktowała się z Panią która nadzorowała kursantkę w celu zapytania się co z korektę, Pani zaoferowała mi abym przyszła do niej do salonu i wykona mi ta korektę już prywatnie za pełną opłatą. Gdy przyszłam na umówioną wizytę od razu zgłosiłam że ta jedna brew jest krzywa, po wygojeniu się brwi, wyglądają one gorzej po korekcie niż po pierwszym zabiegu.Miala to być metoda microblaiding, brwi wyszły strasznie, zgłosiłam to od razu po tygodniu, gdzie Pani zaproponowała mi kolejna korektę, na chwilę obecną moje brwi są krzywe, nie wyglądają żeby były robione ta metodą, gdzie niegdzie barwnik się rozlał, brwi są nadal krzywe jest to bardzo bardzo widoczne, pod włoskami mam takie puste miejsce (chyba myślała że nie zauważe tego). Przyjechałam na 2 korektę ale nie zgodziła się aby po raz kolejny mi to wykonywała, więc w zamian Pani zaproponowała mi 150zl za usunięcie laserowe i to wszystko, gdzie cena usunięcia tego wyniesie około 500zl a nikt nie chce się podjąć poprawy brwi. PROSZĘ O POMOC, CO MOGĘ TERAZ ZROBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×