Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marrrkiza

oczyszczanie twarzy

Polecane posty

własnie - ile kosztuje? a moze jest jakis alternatywny, skuteczny, domowy sposób????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzySzka1027
Zalezy jaki zabieg chcesz wykonac,np.mlodziezowy z algami czy tylko maske koalinowa.Oczywiscie wszystko zalezy tez na jakich produktach pracuje kosmetyczka i gdzie znajduje sie gabinet kosmetyczny.Ogolnie w Warszawie zabiegi oczyszczania twarzy mechaniczne kosztaja od 90 zl do ok 150.Inana cena jest oczyszczania twarzy ultradzwiekami czyli tzw.kawitacja. Co do zabiegow domowych to uwazam jako kosmetyczka,ze sama nie powinnas ich wykonywac.Jezeli jednak sie na to zdecydujesz to pamietaj,ze wszystko musi byc dobrze zdezynfekowane i twarz przed zabiegiem dobrze rozpulchniona.Jezeli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej lub porozmawiac na ten temat to zapraszam na moje gg 3753475,tylko ostrzegam,ze zadko bywam bo narazie jestem bardzo zajeta i zdaza sie ze jestem na gg nie bedac dostepna Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róznie
Oczyszczanie twarzy zabieg w różnej cenie 60 zł-180zł,należy wybrać czysty salon,gdzie pani będzie czas poświęcać tylko tobie na oczyszczanie a nie przy okazji na paznokcie innej kobiety itp.i będzie używać rękawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róznie
Są przerózne maski,róznie to wygląda w salonach,zależy przede wszystkim od cery,od tego co kosmetyczka posiada w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
jak juz jestesmy w tym temacie to chcialabym sie dowiedziec jaki dokladnie rodzaj oczyszczania twarzy polecacie bo przecierz jest ich tak wiele poczawszy od tradycyjnego poprzez algi no i ultradzwiek ,prosze poleccie cos dodam za na tradycyjny za rzadne skarby nikt mnie nie namowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Talgo trochę droższy ale za to efekt jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja...
też bym chciała ale wstydzę sie swojej twarzy :o powyciskana, mnóstwo blizn co najgorsze nie umiem się od wyciskania odzwyczaic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
ale co to jest to talgo i na czym to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... ja byłam na oczyszczaniu twarzy za 50-60 zł i to wyglądało tak, że kosmetyczka najpierw robiła mi jakieś peelingi, parówki, toniki, a potem brała się za wyciskanie...bolało jak cholera, wiłam się i wbijałam sobie paznokcie w dłonie... potem kopała mi prądem po mojej i tak już zbolałej twarzy, na to maseczka-cement mega ściągająca, jakiś kremik na podrażnienia i siup do domkq... A dzień po tym na czole wyskoczyło mi pełno maleńkich krostek na czole... no comments :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cenie jest oczyszczanie mechaniczne, ultradźwiękami i maska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczek
ja sie pozbyłam pryszczy po oczyszczaniu . co prawda pare dni po tym nei pkazuje sie ludziom na oczy poniewaz nei wyglada sie wtedy najlepiej mam czerwonatwarz , slady po wyciskaniu i blizny oraz strupki . Jednak tak za ok tygodzien mam gładziutka buzie slady po wyciskaniu wchłonely sie i jest wszystko ok dam wam rade zeby sotosowac tormentiol na noc lub po przyjsciu ze szkoły ja tak robie . Uzywam równiez mydła bambino i kremu perła inków i co najwazniejsze uwzywam do wycierania twarzy recznika papierowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
no to wreszcie ktora metoda jest najbardziej skoteczna dodam tylko ze na tradycyjna wiecej sie nie nabiore bo po okolo dwoch miesiacach moja buzia wygladala podobnie a bol przy takim oczyszczaniu niesamowity wiec czekam nadal na komentarze zanim sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola2000 --------------> To ty myślałaś, że takie oczyszczanie wystarczy na zawsze. Trzeba powtarzać je co 2-3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczek
To fakt takie tradycjyne oczyszczanie bardzo boli ale to chyba lepiej ze robi to ktos kto sie na tym zna ja mam zaufaną kosmetyczke która sama miała powazne problemy z trądzikiem i umie zając sie takimi dziewczynami . Oczyszczanie boli ale same bysmy sobei tego nie mogły zrobic no chyba ze chcemy miec cos strasznego na twarzy ja byłam juz drugi raze jakies 1,5 tygodnia temu a wczesniej byłam w listopadzie i efekty są . Nie robią mi sie pryszcze tylko jak juz cos to małe krosteczki do których sie nawet nei dotykam same sie goją . Pamietajcie wazne jest nei wycisaknie tylko smarowanie na noc tormentiolem ta masc naprawde mimo szerokiego zastosowania jest swietna nawet na krosty .Wiem równiez dobrze ze ,,my"-osoby cierpiace na pryszcze jestesmy strasznei niecierpliwe ale tu jest wazna jak nie najwazniejsza systematycznosc bez niej cały czas sie bedziemy myeczyly z tymi wsyzstkimi krostami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyzzvv
W moim wypadku najbardziej skuteczne okazało się złuszczanie kwasami u kosmetyczki.Po tyg miałam gładką buzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxcza_z
u mnie tez zadzialala kosmetyczka w Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto artykuł jak oczyszczać skórę Miłej lektury :) Nasze babcie nie musiały nawet wiedzieć, że taki zabieg istnieje. Czasy jednak się zmieniają, a wraz z nimi powietrze, które nas otacza - i wpływa na naszą cerę. Przegrzane biurowe pomieszczenia, klimatyzacja przesuszająca skórę, miejski smog to wszystko sprawia, że nad promienną i świeżą cerą trzeba nieco więcej się natrudzić. Oczyszczanie skóry twarzy jest zabiegiem, który można wykonać samodzielnie w domu. Polega głównie na usuwaniu zaskórników łojowo-rogowych czopów zatykających pory skóry, które w lustrze widzimy jako czarne kropeczki na skórze, oraz prosaków niewielkich, białych „ziarenek umiejscowionych pod naskórkiem. Do domowego zabiegu oczyszczania trzeba jednak być dobrze przygotowanym, by zamiast korzyści nie wyrządzić sobie szkody w postaci zaczerwienienia lub nawet niewielkich, trudnych do usunięcia blizn. By w prawidłowy sposób oczyścić skórę przed własnym lusterkiem, dobrze jest zachować odpowiednią kolejność kosmetycznych czynności. Zabieg powinno zacząć się od przygotowania twarzy do usuwania zaskórników. Pierwszy krok to bardzo dokładny demakijaż skóry, nie tylko policzków, brody i czoła, ale również powiek i rzęs. Następnie należy równie dokładnie umyć twarz żelem przeznaczonym do głębokiego oczyszczania skóry; możemy zastosować preparat do skóry trądzikowej, nawet wtedy, gdy nie mamy kłopotów z tym defektem skóry. Krok trzeci to kilka minut masażu koniecznie używamy do niego peelingu, nałożonego na wilgotną twarz, by kosmetyk dobrze się rozprowadzał. Tak przygotowana cera czeka na kąpiel w parze, która rozszerzy pory skóry i pozwoli łatwiej usunąć uciążliwe, czarne kropeczki. Do miski wlewamy wrzątek: można go zastąpić naparem z rumianku, szałwii lub innych ziół o właściwościach dezynfekujących. Podobnie jak przy inhalacji, pochylamy się nad miską i przykrywamy głowę razem z naczyniem ręcznikiem, tak, by para nie ulatniała się, ale rozgrzewała twarz. Parówkę trzeba wykonywać ostrożnie zbyt gorąca para może podrażnić twarz, a nawet słabo poparzyć. Zbyt zimna nie przyniesie skutku. Po kilku minutach skóra twarzy stanie się rozpulchniona wtedy, koniecznie przez chusteczkę higieniczną, można przystąpić do usuwania zaskórników. Dobrze jest robić to przed powiększającym lusterkiem, przy jasnym świetle podnosi to nasze szanse na usunięcie większości czarnych punkcików. Po usunięciu zaskórników najlepiej jest nałożyć na twarz maseczkę kosmetyczną, przeznaczoną dla naszego rodzaju cery, która nawilży i ukoi skórę. Po zmyciu maseczki dobrze jest schłodzić twarz zimną wodą, by zamknęły się pory skóry. Ostatni krok to przemycie skóry łagodnym tonikiem (należy unikać toników zawierających alkohol, które mogą podrażnić skórę po oczyszczaniu) oraz wmasowanie kremu nawilżającego. Jeśli zdecydujemy się na wizytę w salonie kosmetycznym, zabieg oczyszczania skóry będzie miał podobny przebieg. Profesjonalne kosmetyczki dysponują jednak większą ilością narzędzi oraz fachowa wiedzą na temat sposobów oczyszczania różnych typów skóry. Dlatego warto przynajmniej raz w roku oddać się w ręce profesjonalisty. Ceny zabiegu przeważnie nie są wysokie, a salon daje nam możliwość skorzystania z kosmetyków z wyższej półki bez konieczności kupowania całych opakowań, przeważnie kosztownych i trudnych do zużycia przed końcem terminu przydatności. Ceny zabiegu Oczyszczania twarzy po wpisaniu w google firmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że warto od czasu do czasu chodzić na tego typu zabiegi, ale tez takie, które odżywia twarz, nadadzą jej piękniejszy wygląd. Odmładzający zabieg witaminowy jest bardzo fajny - w krakowskimi Face&Body można poddać się czemuś takiemu, ale maja też mnóstwo innych ciekawych zabiegów. Jeżeli chodzi o oczyszczanie, to chyba postawiałbym na mikroabrazję, to tego jakaś maseczkę łagodzącą czy odżywczą - świetna sprawa. Regularne uczęszczanie na takie zabiegi sprawi, ze na pewno na sza skóra będzie wyglądała przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeling i maseczka
W domu można zastosować Peeling + Maseczka Głęboko Oczyszczająca z firmy pollena Eva. Firma wypuścila na rynek kilka rodzai tych maseczek ale najbardziej oczyszcza skórę własnie ta. Noi nie jest to duzy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
Wystarczą dobre kosmetyki takie oczyszczanie skóry możesz spokojnie wykonać w domu. Wiem, że firma Eldan Cosmetics ma specjalne kuracje - w tym właśnie taką oczyszczającą. Tutaj http://www.eldancosmetics.pl/kuracje możesz dowiedzieć się więcej. Rzuć okiem, być może to właśnie to czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina367
Na zimę warto zainwestować w Krem z olejem wiesiołka i nagietka. Osobiście przekonałam się, że skutecznie chroni skórę przed zbyt dużym wysychaniem. Najlepiej zajrzeć na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zabiegi to oczyszczą skorę tylko jednorazowo, a przecież codziennie zbiera się na twarzy kupa zanieczyszczeń, czytałam że fajnie się sprawdzają szczoteczki do twarzy, używacie? widziałam nawet wersje elektryczna z brauna, ma czyścić 6razy lepiej niż my same, może sprawie se na urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguanka_901
ja na oczyszczanie twarzy i odmładzanie :D (a co mi tam) chodzę zawsze do Madame Art w Poznaniu. Jestem ze Srody wiec jakos dalkeo nie mam, a wole sie przejechac do profesjonalistki dalej ale być zadowoloną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zabieg oczyszczający jaki miałam to Detox Deep Pca Skin na amerykańskich kosmetykach. Zabiegi te są w Poznaniu w salonie Beauty Premium. Czarne zaskorniki to juz u mnie przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiloss
ale oczyszczanie zaskórników, czy zmywanie makijażu? jeśli zmywanie to dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest trójfazowe oczyszczenie environu. olejek, maska i tonik z serii sebutone. jeśli oczyszcznie w gabinecie to tylko kwas mlekowy i manualne oczyszczanie zaskórników. Jesli masz skórę naczyniową to odradzam. fajnie jest na koniec użyć darsonwalu- nie wiem, dlaczego się od tego odchod******osmetyce, a to przecież taki super sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×