Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chocolatte

OCZYSZCZANIE TWARZY U KOSMETYCZKI

Polecane posty

Gość chocolatte

Mam pytanie: czy oczyszczanie twarzy u kosmetyczki daje efekty?? :> Zależy mi na pozbyciu się zaskórników. Jak często trzeba ten zabieg powtarzać? Jaka jest cena? I czy moze ktoś wie, gdzie w okolicach Lublina (Świdnik) jest dobry gabinet kosmetyczny? Z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zwolenniczką oczyszczania mechanicznego, w wielu krajach odchodzi się od niego. na zaskórniki możesz wypróbować np. Brevoxyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chealsey
A ja właśnie jestem zwoleniczką oczyszczania u kosmetyczki.Chodzę 2 razy w roku i mam ładną zadbaną cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaga ale tylko na krótka metę :o W sumie polecam bardziej ultradźwięki, przynajmniej efekt widać od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie bylam zadowolona z oczyszczania twarzy u kosmetyczki, probowalam w kilku gabinetach, ale przez caly czas efekt byl inny niz moje wyobrazenia. Ostatnio poszlam do dermatolog bo wyskoczyly mi jakies dziwne krostyna na plecach. Dala mi mascie ktore po tygodniu stosowania baaardzo pomogly. Oprocz tego obejrzala skore mojej twarzy i mimo iz nie ma jakis widocznych problemow, przepisala mi tez kuracje na twarz, glownie z powodow zaskornikow i musze przyznac ze nigdy nie maialam tak gladkiej twarzy ;-) Dermatolog tez powiedziala mi ze ona jest przeciwna oczyszczaniu mechanicznemu bo wszystko mozna leczyc farmakologicznie, nawet zaskorniki. Kiedys nie bylam przekonana do dermatologow, ale musze przyznac ze po tej wizycie zmienilam zupelnie zdanie ;-) Lekarze lecza takze przyczyny a nie tylko skutki, takze polecam Ci wizyte u dobrego dermatologa. Jak jestes z W-wy to moge podac kontakt do mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie jestem zadowolona, trzeba chodzic min raz na pol roku. Zabieg jest bolesny. Za pierwszym razem kosmetyczka zrobila mi dziure w policzku! Cale zycie wyciskalam sama i nic,a ona mi blizne zrobila! Kolejna rozwalila mi naczynka przy nosie - mialam pajaczka... O rekamacji szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trucizna
Oczywiście daje efekty i to bardzo ładne ale licz sie z tym że bedziesz musiała odwiedzic Kosmetyczke w celu ponowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocolatte
Bardzo dziekuję za informacje:) Dzisiaj zakupiłam żel "Skinoren" polecony mi przez dermatologa. Jak mówi ulotka, ma za zadanie usuwać zaskórniki i przebarwienia, nadając skórze świeży wygląd. Cena-ok.45zł. Wiem, ze jest także krem. Efekty-widoczne nawet po miesiącu regularnego stosowania (rano i wieczorem). Opakowanie jest małe, bo tylko 30g. Jeśli zauważę jakieś pozytywne (lub negatywne) zmiany,m na pewno napiszę:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata------
a wiecie dziewczyny ile kosztuje zabieg oczyszczania za pomoca ultradźwięków ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocolatte
Zdecydowanie bardziej skutecznym zabiegiem jest kawitacja ultradźwiękowa.Jest kilka aparatów wykorzystujących szpatułkę ultradźwiękową do różnorodnych zabiegów na twarz (np. Face X, Ultra-Beauty, Shiny, Skin Eclat). Urządzenia tego typu służą w gabinetach kosmetycznych do zabiegów oczyszczania cery po przez peeling ultradźwiękowy (nawet bez użycia kosmetyków zabieg jest skuteczny u większości osób). W wyniku wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Usuwanie zanieczyszczeń, martwych komórek przebiega bezpiecznie i szybko. Peeling ultradźwiękowy poprawia wygląd skóry jednak wiele osób o tłustej, mocno zanieczyszczającej się cerze może nie być usatysfakcjonowanych efektami zabiegu. Oczyszczanie twarzy - 75 – 95 zł Oczyszczanie dekoltu lub pleców - 75 / 95 zł Oczyszczanie. twarzy, masaż, algi (Femi) - 110 – 130 zł Oczyszczanie twarzy, masaż, algi (Phyris) - 140 – 160 zł Peeling kawitacyjny - 30 zł Sonoforeza (wtłaczanie preparatów, np. głębokie nawilżanie za pomocą ultradźwięków) - 30 zł Peeling kawitacyjny, jonoforeza - 60 zł Peeling kawitacyjny, jonoforeza, masaż, algi - 100 zł (cena znalezione na http://free.of.pl/s/salonkosmetyczny/salon_kosmetyczny_best_baeuty_cennik.htm) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie odradzam jakiekolwiek oczyszczanie u kosmetyczki. 2 lata temu wybralam sie na oczyszczanie twarzy i do dzisiaj sie morduje z okropnymi stanami zapalnymi na policzkach i zuchwie.Podobno mam gronkowca, o czym dowiedzialam sie dopiero teraz.Nigdy nie mialam idealnej cery,przed okresem cos zawsze wyskoczylo a po tej wizycie mam ogromne bolace bulwy. I pomyslec, ze na toi oczyszczanie poszlam jako prezent urodzinowy bo dostalam kaske.Aha zaznaczam, ze bylam w jednym z najlepszych gabinetow w moim miescie,wypytalam kolezanki,ktore tam chodzily i byly baaaardzo zadowolone.Nikomu nie zycze tego co sie przytrafilo mi,zamknelam sie w domu,odsunelam sie od przyjaciol ze wstydu :-((((((((( Wiem, ze nie mozna wszyskich kosmetyczek rozpatrywac,ze sa do niczego,bo sa napewno jakies dobre kosmetyczki,ktore pomogly nie jednej osobie.Chcialam sie tylko podzielic swoja przygoda z kosmetyczka a bardziej z oczyszczaniem twarzy u niej bo jako do osoby nic nie mam bo byla przemila. Jezeli ktos ma taki problem jak ja bardzo prosze napiszcie czy gronkowiec jest wyleczalny i czym sie go leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocolatte
Bardzo przykra sytuacja z tym gronkowcem....:( Bardzo polecam opisywany wcześniej żel Skinoren-ładnie oczyszcza skórę, "wysysa" zaskórniki i wyrównuje koloryt cery. Naprawdę warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodmetyczka kosmetyczce
nie rowna Przestrzegam przed babozwierzem na ul. Sobotki w Gdansku Wrzesczu blisko Grunwaldzkej, zrobila ze mnie potwora, Potem sie dowiedzialam,ze nie jestem pierwsza ofiara. Powinnam wlasciwie ja gdzie zaskarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdsfkjhdfk
cena- 50 zl *kosmetyczka doradzi oczyszczanie 2 razy w roku *niestety aby uzyskac efekt, musialam kupic bardzo drogie kosmetyki w aptece które mi poradziła (żel do smarowania na noc i zel do mycia twarzy, przy tym ze przez tez zel na noc nie moglam chodzic na solarium i stosowac innych kosmetykow :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yogazone !! ja jestem z Warszawy :) Jak możesz, podaj namiary na tego dermatologa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
hej dziewczyny!! doradźcie coś w kwestii oczyszczania u kosmtyczki. mam cere trądzikową i myślę że by mi się przydało. jest jeden problem...bardzo ale to bardzo długo schodza mi slady po krostkach (niezależnie czy dana krostkę wycisnełam czy się wchłoneła, choć przy wyciskaniu ten czas jest nieco dłuższy). nie zdecysuję się więc na żadno mechaniczne oczyszczanie (nie bede półroku chodzić z czerwoną twarzą). czy sa jakieś zabiegi typu peelingów, maseczek w które warto zainwestować?? myślę o oczyszczaniu i być może spłyceniu wygłądzeniu istniejących blizn. chocolatte---> myślisz że ten zabieg kawitacji ultradźwiękowa bedzie dla mnie dobra?? no i doradźcie jakiś sprawdzony salon w warszawie...może być drogi, byle bym wiedziała, że mogę bez stresu powierzyć swoją twarz w ich ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocolatte
Myślę, że najpierw warto byłoby wybrać się do dermatologa, który poradzi, co robić. Kosmetyczka powinna wcześniej ustalić z Tobą, jakie metody są odpowiednie dla tego problemu..... Ja na razie wstrzymam się z kosmetyczką, zobaczę, czy żel daje tak dobre efekty, jakie są opisane na ulotce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
mója dermatolog powiedziała, że się nie zna na wszystkich zabiegach kosmetycznych jedyne czego mi zabrania, to zabiegów na twarz z wykorzystaniem wysokiej temperatury i pary. co do leczenia trądziku to sytuacja jest opanowana...co jakiś czas coś tam wyskoczy jakis pryszcz jakaś mała krsostka...mogłby jednak rzadziej, a skóra mogłaby być czystsza i gładsza. piszcie o swoich doświadczeniach z różnymi zabiegami i oczywiśvcie namaiary na sprawdzone kosmetyczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakra
a ja znowu nigdy nie bylam u kosmetyczki, cere mam mieszana i w srodkowej partii sporo zaskónikow Zaczelam używac zestawu Clinique- 3 kroki i poprawa juz po 2 tygodniach jest niesamowita. Plus 2 razy w tygodniu maseczka Soraya "kuracja matująca"- niesamowita mimo niskiej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocolatte
A można sie dowiedzieć czegos o cenie zestawu Clinique?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co, to mechaniczne odradzam... boli jak cholera, po zabiegu zostają ślady, a potem pryszcze i zaskórniki i tak wracają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocolatte
Topik umarł:( W każdym razie polecam odpoczynek skóry od podkłądów, korektorów, pudrów itp. Pomaga. No i Skinoren, który będę wychwalać do końca życia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kroki cliniqua są bardzo dobrą kuracja do twarzy. Złuszczaja nawet do 7 warstw martwego naskorka, oczyszczaja, nawilzaja ale tez sprawiaja, że skóra sama sie powoli odbudowuje. Mydelko mozna kupic sobie samo do mycia twarzy, jest to pierwszy krok. Potem tonik i na koncu emulska. Ale trzeba pamietac, że nie wolno tonikiem przetrzec dwa razy tego samego miejsca by nie bylo podraznien. I nie mozna uzywac tylko toniku!!! Emulsja jest konieczna, poniewaz neutralizuje silne dzialanie toniku i gdyby jej nie nalozyc po prostu skora bylaby bardzo podrazniona. A jesli chodzi o cene to jest koszmarna! Sa rozne pojemnosci ale i tak jest to wydatek rzedu 200-300zł. Mozna czasem dostac w sehorach miniprodukty za ok.35zł ale sa ona naprawde MINI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na czyszczeniu u kosmetyczki metodą \"komputerową\" jak to nazwała i efekt był super, buzia miła w dotyku, odrobine tylko czerwona ale zaczerwienienie minęło na wieczór, żadnych innych śladów nie miałam, zabieg trwał godzine a po nim wyszłam jak \"nowo narodzona\" teraz w marcu też się wybierm, zabieg kosztował 100 zł i składał się z oczyszczania, jakiejś maseczki, później ampułka i masaż twarzy no i oczywiście na koniec kremik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze jest takie oczyszczanie dogłębne które wykonuje kosmetyczka. Ja mam cerę tłustą, trądzikową i takie zabiegi anti acne wykonywane w gabinecie http://agnieszka-marosz.pl/ w Szczecinie są dla mnie najlepsze, ponieważ przez dogłębne oczyszczanie następuje redukcja sebum i stanów zapalnych. Trądzik zanika i skóra staje się odświeżona, czysta, promienna i taka inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie! chodzicie na oczyszczanie? jesli tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobr akosmetyczka to czem u nie. Ja na zabiegach na twarz niedawno bylam w http://www.esthe.pl/ - wykupilam serie ktora mi specjalisci przygotowali i cere mam teraz gladka i promienna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze na ładną cerę są kwasy. U mnie super działają kwas migdałowy i azelainowy, dobre sa do skór problematycznych, ale wrażliwych. Zabiegi wykonuję w http://www.tuttibeauty.pl/ w Gliwicach. Tutti Beauty to fajny salon, chodzę tam od lat, cenowo są ok ale najważniejsza jest jakość usługa tam jest pełna profeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że mechaniczne oczyszczanie jest kontrowersyjne. Jeśli się go boisz, a masz blisko Piaseczno to mogę polecić Ci taki zabieg http://www.salon-hana.pl/kwasy-eksfoliacyjne Sama stosuję i na prawdę widzę efekty, wreszcie coś działa. Najlepszy gabinet kosmetyczny w jakim byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×