Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renia1212

Odchudzanie

Polecane posty

Gość renia1212

Poszukuję dobrego sposobu na schudnięcie i oczyszczenie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do odchudzania, to wystarczy mała dieta, nie jeść później jak o 19 i ogólnie zdrowiej się odżywiać. Do tego jakieś małe ćwiczenia i polecam również spirulinę, wspomaga odchudzanie http://enaturalnie.pl/algi-spirulina-chlorella/spirulina-hawajska-500mg-100-tabletek-pacifica-cyanotech_36.html Co do oczyszczania organizmu to tutaj zalecam ziemię okrzemkową. Ja ostatnio robiłam sobie zabieg i powiem szczerze, że o wiele lepiej się czuję, poprawiło się samopoczucie i ogólnie taka zdrowsza się czuje. Stosowałam diatomit http://enaturalnie.pl/diatomit-ziemia-okrzemkowa/diatomit-ziemia-okrzemkowa-amorficzna-1kg-perma-guard_31.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczełam od picia zielonego jęczmienia, jest dużo tańszy od spiruliny i bardzo pomocny w utracie wagi. Daje uczucie sytości i pobudza metaobolizm do szybszej pracy. Do tego dużo wody i zrezygnowałam z czarnej kawy na rzecz zielonej.Do nabycia w http://e-natura.pl Codziennie spacer co najmniej 30 minut, po miesiącu zaczełam wolniutko biegać. Organizm sam się oczyścił przy większym ruchu i dużej ilości wody. Teraz mogę się pochwalić, że ważyłam 81 kg przy wzroście 160 a teraz ważę 59 kg :) Zajeło mi to 14 m-c. Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W celu oczyszczenia organizmu najlepiej zastosować naturalne sposoby, jak np. zioła. Ja też ostatnio zastosowałam taką kurację i czuje się o niebo lepiej. A co ciekawsze, to po ziołach nie mam ochoty na słodycze :) Korzystałam z tych rad: https://portal.abczdrowie.pl/oczyszczanie-organizmu-ziolami Może Tobie też się przydadzą :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz skutecznie zgubić kilogramy to nie wystarczy ,że przyjmiesz dietę i będziesz ją stosować przez jakiś czas bo wróci z efektem jojo. Większość ludzi myśli że skoro dieta to 70-80 % sukcesu to tylko dieta wystarczy. Najskuteczniej jest obliczyć sobie odpowiednie dla swojego organizmu dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Wtedy trzeba dostosować swoje posiłki tak by nie przekraczać tej ilości kcal do tego bardzo wskazane są ćwiczenia...bo co z tego ,że zgubimy kilka kg skoro ciało nie będzie miało żadnych mięśni. Wyznaczone zapotrzebowanie kaloryczne dla organizmu spowoduje,że nie dojdą dodatkowe kalorie a co za tym idzie zbędny tłuszczyk tu i tam.Zamiana tkanki tłuszczowej w tkankę mięśniową nie spowoduje, że ciało wygląda na "sflaczałe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obluvi
Ja też jestem na etapie odchudzania i oczyszczania organizmu. Na początek kupiłam z Big Active herbatę, która właśnie oczyszcza organizm i pomaga zwalczyć dodatkowe kilogramy. Mówię o 4xSuperSlim. Myślę, że w połączeniu z lżejszą dietą, do tego ćwiczeniami, uda mi się w końcu schudnąć:) Za Ciebie też trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam znaleźć dobrego trenera personalnego zapytać o cenę treningów oraz dietę dopasowaną do trybu życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieniuczka
idź do profesjonalnego dietetyka, ułoży ci diete tylko dla ciebie i pod twoje potrzeby. na zdrowie ci to wyjdzie. jak ja się odchudzałam to chciałam jeszcze sie wspomoc dodatkowo czyms naturalnym wiec bralam piperine forte, wszystko na bazie ostrych przypraw wiec podkrecilo metabolizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsla
Małe porcje, trochę ćwiczeń ,dodatkowo piję trzy razy dziennie jedną z herbatek big-active. To jest mój sposób na szczupłą sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawą odchudzania jest zdrowa, zbilansowana dieta, poparta solidną porcją ruchu. Warto również pamiętać, że nic tak nie szkodzi odchudzaniu, jak podjadanie pomiędzy posiłkami i małe, ale częste oszustwa dietetyczne. W walce z nadmiernym apetytem polecam herbatę funkcjonalną Big Active Slim Plus, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big Active. Z przyjemnością o nich opowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dietę przyśpieszającą metabolizm a dodatkowo zabiegi wyszczuplające takie jak liposukcja ultradźwiękowa i dermomasaż. Efekty gwarantowane. Jeżeli jesteś z Poznania to polecam wizytę w salonie Beauty Premium - świetna obsługa i skuteczne zabiegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam specjalnie przygotowana na Twoje potrzeby dietę (u specjalisty) plus dodatkowo zabiegi endermologii. Świetnie likwidują tłuszcz i cellulit, który ma tendencje do gromadzenia się w określonych miejscach.. Na endermologię chodzę tutaj: http://urodaipiekno.pl/endermologia/ Polecam to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, ja też uważam, że endermologia jest bardzo skuteczna. Oczywiście ważna tez jest dieta i ruch. Ja po endermologii straciłam po kilka cm w pasie i udach. Cellulit miałam, a teraz jest zdecydowanie lepiej. Bardzo dobra jest klinika na Bukowińskiej, koło metro wilanowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Picie dużej ilości wody mineralnej i do tego dobra dieta i ćwiczenia. Ja ćwiczyłam z filmikami na yotube, ale także polecam spróbować swoich sił np. na urządzeń rowerek, bieżnia. Fajna sprawa. Jak nie macie takiego sprzętu to polecam zajrzeć na: http://profitness.pl , mają tam naprawdę spory wybór takich urządzeń i dodatków do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1212
A czy słyszeliście o oczyszczaniu w ośrodkach z dieta warzowno-owocowa? Znacie? Polecacie? Jakie ośrodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanie = dieta + wysiłek fizyczny. Suplementy niewiele dają. Ja w tym roku odchudzam się nawet na wakacjach - w moim ukochanym Nosalowym Dworze mają świetną siłownię, więc mogę pozostać w rytmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co liczyć, że od jedzenia tabletek się zgubi wagę, a nawet jeśli to nie jest to zdrowy i dobry sposób, tak jak ktoś napisał: ćwiczenia i dieta, suplementy odpuść warto umówić się na wizytę u dietetyka, by rozpisał odpowiednią dla naszych potrzeb dietę i zabrać się za ćwiczenia nawet z trenerem personalnym polecam też zerknąć do artykułu: http://samorzadue.pl/jak-prawidlowo-zabrac-sie-za-odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdrowo
Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło - ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów - koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba - razowy. Zamiast szklanki coli - herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa - warzywny. Nie ma sensu zmuszanie się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście - ale stopniowo, powoli wprowadzajcie w tym zmiany, przestrzegając zasad opisanych w rozdziale o małych krokach. źródło: http://www.odchudzanie.vegie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależny z czym jest problem tzn w jakim miejscu nagromadził się tłuszcz itp. Mi w odchudzaniu brzucha i ud pomogła endermologia w Welldermie. Ale to i tak trzeba iść najpierw na konsultację i wtedy specjalista dobierze odpowiednia metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Jak na przykład wypad na duże zakupy albo wyjście bez skrępowania na basen lub plażę (to już w zależności od zainteresowań). Polecam ogólną zmianę stylu życia - więcej aktywności (na początek wystarczy częściej wychodzić na spacer). Co do diety, najlepiej skonsultować się z dietetykiem i ustawić plan żywieniowy. Pytałaś o zorganizowane odchudzanie w ośrodkach z dietą. Oczywiście fajna sprawa pod warunkiem, że konkretny ośrodek ma faktycznie dobrą kadrę i fajnych trenerów, którzy pokażą wszystko dokładnie i wytłumaczą. Miałam okazję uczestniczyć w różnych turnusach w różnych miejscach w Polsce. Ze swojej strony mogę polecić ośrodek villa carpatia. Byłam tam i mam bardzo miłe wspomnienia. Mają fachową obsługę, mądrego dietetyka i fizjoterapeutów, którzy prowadzą świetne zajęcia. Ośrodek mieści sie też w ładnej okolicy, więc spacery/bieganie/ wyjazdy rowerowe to czysta przyjemność. :) Trzymam za Ciebie kciuki, najważniejsze to się nie poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim zbilansowana, rozsądna dieta, potem ćwiczenia (nawet lekkie dadzą efekty). a jeśli masz problemy ze zrzucaniem kilogramów to możesz tak jak ja łykać tabsy iqgreen i metabolizm na pewno ci ruszy. ale najważniejsze to rozsądna dieta bo bez tego do efekt jojo murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Atalia
Ja stosowałam Foreverslim i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. W końcu udało mi się pozbyć nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma idealnej diety dla każdego, do tego trzeba podejść bardzo indywidualnie i słuchać i obserwować swój organizm. Najlepiej zacząć od wprowadzenia jak największej ilości warzyw do posiłków oraz codziennej, nawet krótkiej aktywności fizycznej, z czasem wszystko przyjdzie łatwiej i więcej będziesz się dowiadywać o odpowiednim odżywianiu. Na pewno nie warto stosować żadnych głodówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej z wiesiołka wspomaga odchudzanie i warto go suplementować. Polecam polskiego producenta Gal. Nie schudniesz, gdy nie zastosujesz odpowiedniej diety - albo zrobisz to sama i zaczniesz jeść po prostu mniej, albo poradzisz się dietetyka. No i pamiętaj o ćwiczeniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic odkrywczego, ale spróbuj znaleźć aktywność fizyczną, która będzie Cię cieszyła. U mnie to zajęcia grupowe z latynoską muzyką, za to nie znoszę biegania. Z uśmiechem na ustach ćwiczy się przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×