Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała filiżanka

Odpowiem na pytania o implantach zębowych

Polecane posty

Gość Biała filiżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała filiżanka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLD
Napisz co wiesz - jesteś protetykiem-masz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLD
ile płaciłaś- ja sie przymierzam ale cena póki co mnie przeraża w jakim miescie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLD
ile płaciłaś- ja sie przymierzam ale cena póki co mnie przeraża ile masz implantów na jakich zębach-jak długo to trwało ? w jakim miescie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLD
ile płaciłaś- ja sie przymierzam ale cena póki co mnie przeraża ile masz implantów na jakich zębach-jak długo to trwało ? w jakim miescie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała filiżanka
Bardzo sie cieszę, ze uskładałam na ni, a ni epozwoliłam sobie opiłować zębów do załozenia korony lub mostu....Po takim opiłowaniu zęby sa martwe, to tak jakbyś godziła sie na masakrę w buzii...:( Tylko implanty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLD
Ja też jestem ze sląska - podaj namiar na lekarza to w sumie ile placiłas 3500 implant + korona tymczasowa+korona docelowa(porcelana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała filiżanka
3500 za implant i porcelanowa koronę, tymczasowa 75 zł dodatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ladnie
ale dajac implanty zrobilas to samo ,a nawet gorzej, bo pozbawilas sie czegos twojego, a implant to zawsze cialo obce. no i jest ryzyko ze implant sie3 nie przyjmie, i co wtedy? ze sztuczna szczeka bedziesz zasuwac? malo to przypadkow, ze implanty powoduja ropienie, a nawet i gnicie??????? nie mowie ze akurat u ciebie tak bedzie, ale zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzębna
no cóż ja musiałabym wziąść chyba jakiś kredyt hipoteczny na te implanty bo na górze brakuje mi 8 zębów a na dole 5ciu no i gwarancji mi nie dadzą że dożywotnio, rozmawiałam nawet z moim dentystą i wiem że nie wszyscy mogą sobie je robić, to zależy od grubości kości żuchwy, od tego czy nie masz osteoporozy , cukrzycy, nadciśnienia, chorego serca, miażdżycy i oczywiście kasy zapytałam czy może słyszał że potanieją bo to już nie nowość to powiedział że raczej nie ale może my będziemy więcej zarabiać więc nadzieja jest i tyle zazdroszcze ci że mogłaś sobie pozwolić ja od zawsze miełam słabe zęby a po 3ch ciążach gdzie przy każdej wymiotowałam całe 9 miesięcy zostało mi w ustach tylko 17 zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała filiżanka
To prawda, że są rózne medyczne przeciwskazania- u mnie akurat wszystko poszło super. Bez zadnych przeciwskazań i super sie goją. Przez kilkanaście lat wstydziłam sie uśmiechnąć, a teraz...:) To nie do opisania. I juz nie wpadam w zażenowanie, kiedy ktoś przy mnie komentuje coś co jest związane z zębami. Dla mnie to była zmora życia. Jestem przeszczeslwa, ż e mam to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez bede miala
tez sie ciesze z toba z implantow bo jestem przed i cieszy mnie ze tobie wszystko poszlo dobrze . nie jestem na nic chora i funduje mi mama i juz niemoge nie wstawic ich wreszcie wiec swietnie ze ci sie udalo bo i pewnie mi tez . powiedz mi - przez te dwa miesiace od wstawienia implantow do tych koron tymczasowych - co jest wtedy ? i ile masz lat ? mojej 70 letniej ciotce nikt nie chce zrobic. ja mam 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririr
a powiedz mi dochodza do tej ceny jakies dodatkowe koszty???? wiesz moze jak to jest z paleniem papierosow, bo slyszlam ze przed zabiegiem i po nie wolno jakis czas palic bo implant moze sie nie przyjac!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała filiżanka
Te zęby na miejsce których wstawiono mi implanty wyrwałam, gdy byłam w liceum - czyli lata temu. Na szczęcie miałam dostatecznie dużo kosci na wstawienie implantu, ale podobno są przypadki, ze tej kosci jest za mało, po wyrwaniu zęba jakby ona tam zanika, ale i na to jest sposób, można ją odbudowac - ale nie wiem, ajkiego rzedu to są koszta. Co do dodatkowych kosztów to: - musiałam przejsc piaskowanie i oczyszczanie zebów z kamienia (150 zł) - zrobić specjalny wycisk, zeby dentysta wiedział jak duże są przestrzenie do wstawienia zęba (80zł) - 2 zdjecia panoramiczne rentgenowskie (2x30 zł) Szczerze mówić o paleniu nic nie wiem, bo sama nie palę, wiec lekarz mnie nie instruował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajm namiae na dentystę dajma18@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://yee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponka40
Witam! Ja właśnie szukam namiarów na dobrego i taniego chirurga który wstawi mi dwa implanty.Mój ortodonta poleca mi swojego znajomego,który za jeden implant kasuje 5000zł!Podobno można mieć już za 2500zł ? Jestem z Wrocławia.Słyszałam że na Śląsku w Katowicach są takie mniejsze ceny.Czy ktoś ma wstawione implanty za nie tak wygórowaną cenę 5000zł ?? i gdzie? prosze odzew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankam
u mnie wstawienie implantów to niestety konieczność, mój orto tak mówi. wcale tego nie chce, cena jest makabryczna (muszę mieć trzy), przeraża mnie sam zabieg. jak w ogóle odbudowuje się kość? do pomponka40 cena 5000 to normalka przy imlantach, 2500 to sama śruba kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatekk23
a ile korony ostateczne kosztuja u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanutek
czy możesz podać lekarza który cię prowadził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrrrrrrr
witam ja w piatek wstawiłem sobie dwa implanty w łodzi implamed koszt to 2000 zł od sztuki z tymczasowa korona, zdjęciem, antybiotykiem, przeciwbólowym prochami dzis jest 3 dzień i mnie troche rwie ale jest coraz lepiej zresztya zanim mi wstawiono dentysta musiał usunąc dwa pozostałe korzenie które juz były w okropnym stanie a co do zabiegu luzzzzzz nic nie boli, ale po może więc przykładajcie lód!!!! pomoga ja olałem i wczoraj sie meczyłem. mam nadzieje że sie implanty przyjmą bo mam jeszcze szóstke na dole do wstawienia, a co do gabinetu opinii nie wydam bo mineło dopiero kilka dni robia inna metoda a klientów mają bardzo duzo cała polska zreszta cena jedna z niższych na rynku pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz1920r
napisz gdzie robolas na slasku te implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerry
Piotrrrr,i jak implanty?Wszystko w porządku jak myślę? Odezwij się !!!!! Też jestem bardzo zainteresowana tym gabinetem z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to uważam, że zawsze jeśli chodzi o tego typu zabiegi to warto zapoznać się z kilkoma opiniami a przede wszystkim poczytać o referencjach i doświadczeniu kliniki. Często kierujemy się ceną a tak na prawdę liczy się zdrowie. Ja natomiast polecam klinike www . candeo . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że bardzo ważny jest specjalista, ale tak jest z wszystkimi zabiegami, nie tylko stomatologicznymi. Ja już znalazłam lekarza w Krakowie, dr Martę Maciak, ale jeszcze się nie zdecydowałam na implant. Myślę też o innym rozwiązaniu, mianowicie o mostku, ale wydaje mi się że implant jest ładniejszy i bezpieczniejszy. Pod mostkiem może tworzyć się próchnica, można nabawić się choroby dziąseł, stracić kolejnego zęba, itd. Leczenie takich powikłań i przedłużanie mostka może być finalnie bardziej kosztowne niż implant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barownik
Ja chodzę w sprawdzone miejsca. Polecił mi znajomy z Gdańska Kryspin Dent i pojechałem 140 kilometrów zęby tam zrobić. Nie ma co szczedzić na zębach. Miejsce od razu wygląda profesjonalnie, wykonanie fachowe, ząbek wygląda jakby był tam od zawsze. Osobiście polecam, zreszta można wszystkiego dowiedzieć się z ich strony. www.kryspin-dent.pl Fakt że to Gdańsk ale mylę że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronik42
Ja wstawiałam swoje implanty na śląsku w Częstochowie w przychodni Dentaria. Bardzo profesjonalna obsługa i bardzo miły i przystojny Pan doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonandy
witam wszystkich ja wstawilem implanty ,ale nie w Polsce.jestem bardzo zadowolony ,na gorze bylem bez zebow i kosci, takze byly wstawione implanty zygamo-2 sztuki plus 2 normalne i na dole dwa ,w sumie 6 implantow,pozniej na dole wstawione 2 koronki porcelanowe...caly czas podczas przebiegu procesu palilem papierosy ...operacja wstawienia implantow trwala 2 godziny przy narkozie...mam teraz piekne zeby na gorze i super samopoczucie ...caly proces trwal 6 miesiecy...implanty mam rok czasu...kosztowalo mnie to wszystko 28000 zl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super implanty
Ja wstawiałem implanty w klinice http://kryspin-dent.pl/ Jak za taką jakość to cena była naprawde atrakcyjna. Wstawili mi 3 implanty - 2 górne jedynki i jedną dolną. Odcień został tak dobrany że są nie do odróżnienia od reszty zębów. Super sprawa z tymi implantami bo noszenie protezy mnie się nie uśmiechało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×