Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

OKULISTA WARSZAWA

Polecane posty

Gość gość

potrzebuję pilnie adres do prywatnego gabinetu okulisty dr. WOJCIECH HAUTZ jesli ktos zna i wie to pliss napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wujek Google się zaciął? Dr n. med. Wojciech Hautz Gabinet prywatny ul. Mokotowska 23/1 W-wa Rejestracja pacjentów codziennie w godz. 14.00-18.00 Tel. 0 504 262 041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten doktor nie przyjmuje juz na ul, Mokotowskiej tylko na ul Saskiej niestety nie znam numeru domu ale tel. wyżej jest okey zadzwon tam podadza i zarejestrują ale terminy oczekiwania około 2 - 3 miesięcy Wizyta 200 zł polecam doktora ....szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wcześniej Ci się uda umówić do Dzięgielewska Instytut Oka? Też świetny specjalista, zerknij: http://dziegielewska.eu/ Gabinet ma na Wilanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Instytut Oka w Wilanowie. Pani doktor ma ogromną wiedzę i super podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowny spam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Wu
Polecam Instytut Oka w Wilanowie. Ja co prawda byłam tam na zabiegu upiększającym okolice oczu, ale słyszałam wiele dobrego o tym miejscu w kwestii leczenia wad wzroku, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaEna
Polecam ci się wybrać do http://www.med-expert.pl/uslugi właśnie przeczytałam wyżej, że przyjmuje okulista i umówiłam się na wizytę. Bardzo fajna klinika, bez kłopotów można się umówić na wizytę. Sama wizyta bardzo przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może się zdecyduj na wizytę u www.kosinski.tarnobrzeg.pl ? tam najpierw przebadają C wzrok w gabinecie, a później mozesz sobie kupić okulary czy też soczewki. Wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące czekać na wizytę. Przesada. Ja robię badanie wzroku u optyka www.siejka.pl w Opolu i nigdy nie musiałam tyle czekać. A badani są wykonywane profesjonalnie i bardzo dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie, Pani Monika jest niesamowita, nie tylko świetny specjalista ale także ma super podejście do każdego pacjenta, potrafi wysłuchać i doradzić, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pnia Monikę z Dzięgielewska instytut Oka na Wilanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry salon optyczny gdzie można dobrać fajne okularki jest na Tarchominie www.optometriaciborek.pl. Mają super ceny i bardzo ładne oprawki. Panie umieją super dobrać nawet dla najbardziej wymagających i wybrednych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do instytutu oka do Pani doktor Dzięgielewskiej bardzo dobra specjalistka. Gabinet ma na Wilanowie na Sarmackiej wiec mam na szczescie blisko http://www.dziegielewska.eu/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsin
Okulistyka jest traktowana dość lakonicznie przez wszystkich, a przecież wzrok to najważniejszy ze zmysłów jaki mamy. Okulistów jest masa dobrych też sporo, ale niestety, jest też sporo gabinetów które trzeba omijać, osobiście od długiego czasu chodzę na kontrole i po zmianę szkieł do http://www.laserzielona.pl/oferta-laserzielona-okulista/badanie-laserowe-oczu.html i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiniPiri
z gabientów okulistycznych w Warszawie Polecam Dzięgielewska Instytut Oka . Świetni specjaliści , pracują na bardzo dorbym sprzęcie co zreszta widac . Miałam tutaj robiony pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafini
W instytucie oka dzięgielewska miałam badanie dna oka a także , a takze metode OCT . dzięki temu wczęsnie u mnie rozpoznano początki zaćmy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Agata Jakubik z http://veritamed.com to super babka, bardzo sympatyczna i potrafi wytłumaczyć w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semil
robiłam OCT wlasnie u dr Dziegielewskiej i muszę powiedzieć, że jest to bardzo fajne i profesjonalne miejsce! dalej się leczę ale wlasnie tam - już zostałam bo mam zaufanie do tego miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przejechać się do Krakowa, a dokładniej do http://optyk-boutique.pl . Jest to kawałek od Warszawy, jednakże oferta jest bardzo szeroka a przede wszystkim atrakcyjna cenowo, dużo markowych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refka
hmm tak byłam u dr Dziegielewskiej i mają dobrze wyposażone gabinety, no a sama Pani doktor widać ze doświadczona osoba! dla mnie była bardzo pomocna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wossa
ja byłam tam z moją córeczka i szczerze mówiąc jestem zaskoczona, że młoda się nie bała! Pani Dzięgielewska ma podejście do dzieci, umie tak zrobić żeby dały się zbadać...no a sam gabinet bardzo dobrze wyposażony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×