Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinkaaaaa

OPRYSZCZKA

Polecane posty

znacie jakieś sposoby na szybkie pozbycie się tego dziadostwa?? smarowałam już zoviraxem,ale mam wrażenie,że robi się coraz większa :o znacie coś naprawde skutecznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasta cynkowa, pasta do zębów, rozkryuszona aspiryna z kropelką wody(taki cement się robi), zowirax=pieniądze w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantik
jak czujesz ,że dopiero się robi, to kwas foliowy i witamina B w potrójnej dawce , jeżeli już jest to smaruj maścią na opryszczkę i nakładaj rozpuszczoną tabletkę aspiryny lub polopiryny ( ja rozpuszczam w kieliszku, w dwoch kroplach wody) fajnie wysusza i strup o wiele szybciej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za porady,wypróbuję pastę cynkową,bo po aspirynę nie chce mi się już lecieć do apteki.Witamina B2 moze być?akurat kupiłam dzisiaj,oprócz opryszki do kompletu wyskoczyły mi zajady,więc pani w aptece dała mi tą witaminkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja-112233
wypróbuj jeszcze plasterki na opryszczkę! kosztują ok. 20 zł, jest ich 15 i właściwie są niewidoczne. Opryszczka się przy nich nie rozłazi, mniej boli i nie pęka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantik
podobno właśnie te plastry bardziej robią za "maskowanie" niż leczenie...więc to już względy estetyczne górują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja-112233
tak naprawdę jeśli opryszczka już wyjdzie, nic nie jest w stanie przyspieszyć jej "zniknięcia", a najgorsze są ostatnie dni, kiedy robi się strup, który pęka, powoduje ból i pozostawia ślad przed długi czas. Te plastry u mnie spowodowała, że zimno było mało widoczne-to faktycznie względy estetyczne, nie rozrosło się od momentu naklejenia plastra, zmniejszyły ból świeżej opryszczki i ślad po jej zagojeniu nie został żaden. Dlatego naprawdę uważam, że warto spróbować, bo jeśli dobrze się naklei, jeden plasterek utrzymuje się cały dzień! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia 16
Wiesz co moze byc jeszcze dobre, wez troche soli itroszeczke wody, tak zeby byla wilgotna sol a potem nanies na opryszczke troche bedzie pieklo,ale mi pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieguska 22
ja niedawno meczylam sie z opryszczak, obudzilam sie rano a gorna warga spuchnieta i obolala. w tydzien udalo mi sie ja ostatecznie zlikwidowac:)a co robilam -smarowanie sacholem -smarowalam takim kremem na opryszczke na V - przykladalam plasterek czosnku (alc ale to pielko) -zaczelam lykac witamine b complex - no i tez czasami smarowalam pasta do zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również polecam plasterki :) są świetne, najlepiej juz je nakleic jak sie czuje to charakterystyczne \"pieczenie\" . Nie dosc ze elegancko zakrywa \"zimno\" to powoduje ze opryszcza sie nie przenosi ( w trakcie całowania :D) , szybko sie goi i nie powstaje strupek. Plasterki są REWELACYJNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam już różne maści ale na mnie nie działają zdecydowanie pomaga pasta cykowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×