Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Optyk Nowakowscy Legnica OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem ciekawa waszych opinii na temat tego gabinetu? muszę kupić okulary korekcyjne, ale właśnie nie wiem gdzie co sądzicie o tym gabinecie okulistycznym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie jest to najlepszy gabinet okulistyczny w Legnicy nie maja przerażająco wysokich cen i na dodatek wiedzą jak zaopiekować się klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zadowolona, w tym salonie optycznym wiedzą jak zająć się klientem i jak sprawić, by był zadowolony z usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy optyk w naszym mieście wiedza, doświadczenie, konkretna obsługa jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, jeśli chodzi o badania, to mam dobre doświadczenia szybko, profesjonalnie, w miłym towrzystwie, do tego potrafią dobrze doradzić jeśli chodzi o szkła i oprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi kojarzą się z dobrymi fotografami :) mieliśmy ich na swoim weselu i ślubie, sesje plenerowe duże zaskoczenie jeśli chodzi o jakość, poza tym nie są drodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bardzo dobry gabinet okulistyczny, szczególnie, ze jeśli masz zamiar lub obawy, że będą potrzebne tobie okulary, to badanie jest darmowe ja byłam parę razy i uważam że mają świetny sprzęt, wykwalifikowany personel, do klienta podchodza naprawde poważnie i odpowiedzialnie można ich polecać, spory wybór oprawek i szkieł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie jestem pojutrze umówiona na badanie - koleżanka mi ich poleciła jestem ciekawa jak bedzie bylam już wiele razy na bezpłatnych badaniach, ale zwykle nie byłam w pełni usatysfakcjonowana widzę, że w necie są chwaleni , więc mam nadzieję, że i ja sie nie zawiodę napiszę jak będę już po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak było?:) miesiąc już minął,a Ty nic:) przeżyłaś badanie? hehe :) jestem ciekawa,bo niedługo też idę na badanie ;) mam nadzieje, że wzrok mi się nie pogorszył i nie będę potrzebowała okularów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badanie przeżyłam ;) okazało się, że mam dobry wzrok i nie są mi potrzebne okulary na codzień ale i tak zdecydowałam się na okulary do komputera, bo dużo pracuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wzięłaś te okulary z antyrefleksem, tak ? mają duży wybór ? chodzi mi o oprawki ;) i ile zapłaciłaś za te okulary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyliczyli mi najtańsze okulary z antyrefleksem za 170 zł, i bezpłatne badanie wzroku, ale można skorzystać z promocji gdzie przy zakupie oprawek od 250 zł (przeogromny wybór) plastikowe soczewki z AR są za 1 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam.. oprawek jest mnóstwo ;p aż dostałam oczopląsu, bo nie wiedziałam które wybrać, dość długo przymierzałam sobeie, bo chciałam wyglądać super, no i po godzinie przy okazji miłej obsługi ,która mi doradziła , wybrałam jakieś odopwiednie cieszę się, ze zdecydowałam się na kupno okularów właśnie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja godzinami siedziałam, żeby coś wybrać, przymierzałam i przymierzałam ;) ale obsługa bardzo mi pomogła i ostatecznie zdecydowałam się na takie czarno białe oprawki ze szkłami nie było takiego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, obsługa w tym salonie optycznym jest bardzo pomocna ja też miałam problem z wyborem oprawek nie potrafiłam ocenić, które mi najbardziej pasują, ale z pomocą doświadczonego personelu, w koncu się zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja muszę przyznać, że dawno nie byłam tak zadowolona z darmowego badania wzroku w gabinecie czułam się komfortowo, a badanie zostało wykonane dokładnie i rzetelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś z was kupił tu okulary przeciwsłoneczne? jakie macie opinie? jesteście zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo zadowolona! moje oczy naprawdę są chronione przed słońcem, do tego jakość oprawek robi na mnie wrażenie :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakich cenach oni mają takie okulary przeciwłsłoneczne? pewnie są drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie są drogie ;) mają w różnych cenach ;) wejdź ;) przecież nie musisz nic kupować, jak cena nie będzie ci odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mają promocję na okulary przeciwsłoneczne aż 50 % z marki Solano czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już skorzystałam i jestem zachwycona zawsze to prawdziwe okulary, które chronią oczy przed słońcem, a nie te kupowane za 10 zł w sieciówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, jestem zadowolona z zakupionych tutaj okularów przeciwsłonecznych oczy już tak nie bolą jak w zwykłych okularach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fantastyczna opieka nad pacjentem ;) badanie wykonane skrupulatnie bardzo się cieszę, że przyszłam tu z polecenia koleżanki, warto było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam! bardzo miła obsługa od początku do końca okazało się, że mam doskonały wzrok, więc tak naprawdę dalsza opieka nie była konieczna dziękuję za życzliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia88

Cieszę się, że wybrałam właśnie ten salon optyczny.
Za badanie nic nie płaciłam, a okulary kupiłam w cenie promcyjnej , więc jestem bardzo zadowolona.
Obsługa w salonie jest sympatyczna, doświadczona i potrafi fachowo doradzić.
POLECAM
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda77

Polecam!
Fantastyczna jakość obsługi klienta.
Widać, że zależy im na kliencie. Mają indywidualne podejście i zapewniają wyjątkową atmosferę.
Bardzo się cieszę, że skorzystałam z ich usług.
Warto!
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada554

badanie darmowe, bardzo rzetelnie wykonane

jestem zadowolona z efektów

okulary, które mi polecili też godne pochwały, bo pasują do mnie idealnie, ogólnie wspaniała atmosfera

polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga7

nigdy nie miałam soczewek i teraz jak będę na badaniu , to będę się zastanawiała nad nimi

polecacie?

jak tak, to które?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada87

Pozytywne zaskoczenie.
Cieszę sie, że zdecydowałam sie na badanie właśnie tutaj.
Po raz pierwszy skorzystałam z ich doświadczenia i nie żałuję.
Badanie zostało przeprowadzone skrupulatnie i z zaangażowaniem.
Oby tak dalej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×