Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olimpia_

Palette - poradźcie mi proszę....

Polecane posty

Zafarbowałam sobie włosy szamponem koloryzującym Palette kolor czekoladowy brąz - niestety wyszedł za ciemny - dlatego zastanawiam się czy nie kupić teraz ciemnego blondu i nie zafarbić. Tylko boję sie trochę żeby mi rudy nie wyszedł. Wogóle to nie wiedziałam że Palette to najgorsza firma jesli chodzi o te farby, ale dowaliłam. Jeszcze na opakowaniu jest napisane że do 24 myć a podobno on nawet po 50 nie schodzi i są odrosty - wogóle działa ja farba. Palećcie mi co zrobić. Myślałam jeszcze że może kupić brąz i zafarbić? Cały czas mam na myśli szampon koloryzujący, nie farbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) niestety Ci nie pomogę, ale miałam ten sam problem... włosy do dziś są ciemniejsze... :O Chetnie podniosę topic, bo tez chcialabym się dowiedzieć co zrobić z owym \"czekoladowym brązem\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukajcie sobie w wyszukiwar
o farbach, szamponach palette-wszystkim wyszly czarne a nie czekoladowe, i istny cyrk zeby to usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggjg
na pocxzatrku tak jest... ale szybko sie spiera ten czarny kolor i zostaje normalny ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie \"zafarbić\" tylko \"zafarbować\". 2. Ja miałam kiedyś na głowie kolor tycjan do 24 myć z palette. Włosy wyszły ciemnoburaczkowe. Teraz, już od 8 miesięcy farbuję kolorem mango z L\'Oreala (rudym, jaśniejszym) i odrosty wychodzą ślicznie, cześć włosów też, powiedzmy połowa, zaś reszta straszy buraczkowymi łatami. O ścięciu nie ma mowy bo włosy mam do pasa. Musze cierpieć i czekać aż odrosną. Podobnie jak ty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko loreal casting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wyszły Ci zbyt ciemne to dlaczego nie kupisz dobrego rozjaśniacza i po rozjaśnieniu nałóż kolor jaki chciałabyś uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MieMie
Bo pewnie sie nie zna.. Kolor sie spierze z wlosow wkoncu, spokojnie!Brazy i generalnie ciemne kolory sa teraz modne:) Nie wpadaj w panike, wszystkie dziewczyny eksperymentuja z wlosami i czasami nie wychodzi tak jak sobie ktos zalozyl, ale moze wyjsc na dobre. Nie polecam farbowania ciemnych wlosow, farbami jasnymi.Moga wyjsc zielone albo inne dziwne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wlasnie nie bede ich farbowac jasnymi farbami, albo zostawie taki jaki jest, albo sprobuje brązem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×