Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pasożyty a witaminy i minerały

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, mam parę pytań na temat pasożytów. 1.) Podejrzewam u siebie pasożyty (jeśli je rzeczywiście mam, to może to trwać nawet 10 lat).tak się zastanawiam, do jakich najczęściej niedoborów minerałów i witamin one doprowadzają? Robiłem różne badania : morfologia (RDW-CV lekko podwyższone, ilość płytek krwi odrobina niżej od dolnej granicy), glukoza, cholesterol, mocz, magnez, żelazo, sód, potas, wapń - wszystko w normie. W najbliższym czasie zrobię badania na kwas foliowy, witaminy B12 i D3. 2.) Czy jest możliwość, żeby przez taki okres czasu pasożyty nie doprowadziły do żadnych niedoborów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeew
Mając w organizmie pasożyty masz niedobór witamin i minerałów a może być to związane z jakimiś uszkodzeniami/chorobami :( Idź jak najszybciej do dobrego internisty, który zrobi Ci kompletne badania. :) Polecam poszukać tutaj specjalisty https://ranking.abczdrowie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej powinnaś przejść kuracje odrobaczającą a także warto wspomagać się jakimiś ziołami przeciw pasożytom, które mają na celu uszkadzać ich układ nerwowy i nie dopuścić by rozwijały się w naszym organizmie. Pasożyty bytujące w przewodzie pokarmowym powinny zostać usunięte, ponieważ przytruwają nas od środka i zabierają z naszego organizmu co najlepsze. Bardzo dobrym sposobem jest przejście procedury oczyszczania wątroby połączonej z zabiegami hydrokolonoterapii. Podczas oczyszczania z organizmu wyrzucana jest stara żółć, przez którą pasożyty się przytruwają i odczepiają od ścianki jelita. Zabieg hydrokolonoterapii ma na celu przepłukanie ścianek jelita grubego, pozbywając się tym samym zalegającym starych mas kałowych, toksyn, drożdzaków i pasożytów, które osiągają nawet kilkadziesiąt centymetrów! Polecam robić w sprawdzonych placówkach medycznych (np Vimed), by zabieg przebiegał bardzo sterylnie i bezpiecznie dla pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi posłużyło usunięcie pasożytów z organizmu, a musiało być ich sporo bo teraz aż czuję się o kilka kilogramów lżejsza. Stosowałam Ecodetoxx (tutaj można o tym preparacie poczytać więcej – odkrycia.medicalfakt.pl). Naturalny roślinny środek sprawdzony naukowo, nie ma skutków ubocznych w przeciwieństwie do innych preparatów do oczyszczania z jaj i larw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz syn bawił się w piaskownicy i przyniósł pasożyty ze sobą. Musieliśmy się wszyscy leczyć w rodzinie :) Było trochę zabawy, ale pomógł nam suplement EcoDetoxx. Bardzo wydajny, więc wystarczył nawet na powtórzenie terapii. Na wszelki wypadek powtórzyliśmy odrobaczanie w okresie rozkwitu larw. Ten suplement sprzedaje bezpośrednio producent, dlatego się zainteresowałam. Jakoś większe zaufanie. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×