Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Szarlotka*

peeling kwasem POMOCY!

Polecane posty

Hej, dermatolog poleciła zrobić mi peeling kwasem glikolowym o stężeniu 50%. umówiłam się na wizytę i pytałam się pani doktor, czy po tym zabiegu wypada wziąć wolne od pracy (boję się czerwonej buzi, strupków itp), jednak ona powiedziała, że nie trzeba, bo następnego dnia wszystko będzie w porządku i nie ma co panikować... nie wiem co teraz mam robić, bo dzien po zabiegu mam ważną sprawę w pracy. 50% wydaje mi się dużym stężeniem :/ ktoś ma jakieś doświadczenia z takim peelingiem? HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfdsf
ja mam takie zabiegi prawie co 2 tyg, w moim przypadku nie bylo zadnych sladow jedynie co mi kosmetyczka polecila bo u niej robilem te kwasy to smarowac sie kremem nawilzajacym z uv 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiuuu troche mnie pocieszyłaś :) a masz wrażliwą skórę? naczytałam się na necie różnych opinii i to mnie strasznie zmyliło, bo jedne dziewczyny piszą, że skóra po takim zabiegu schodziła im płatami i miały strupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa kobietka...
a po co lekarz przepisal Ci taki piling? co on leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lekkie przebarwienia na twarzy po zmaganiach z trądzikiem. dodatkowo dermatolog powiedziała mi, że dobrze taki peeling działa na zaskórniki, obkurcza pory i działa przecibakteryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfdsf
ja jestem facetem... ;d te zabiegi pomagaja mi w pozbyciu się syfow na twarzy i z zabiegu na zabieg jest coraz lepiej. Z tego co mi sie wydaje to nie mam wrazliwej twarzy, z tego co mi kosmetyczka mowila to niektore osoby reaguja na to gorzej . Ale tez zalezy jaki będziesz miala peeling powierzchowne - w obrębie naskórka, średniogłębokie - obejmujące cały naskórek i górną warstwę skóry głębokie - sięgające do głębszych warstw skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa kobietka...
dziekuje..jak myslicie czy na piegi to pomoze? i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przepraszam za zmianę płci :D powiedz mi jeszcze, czy przygotowałeś skórę jakoś przed takim peelingiem? (też się o tym naczytałam, a moja lekarka nic o tym nie wspomniała) ja za taki zabieg będę płacić 170zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfdsf
rowniez mam przebarwienia na twarzy po syfach i naprawde kwasy pomagaja ale musisz zrobic sobie pare takich zabiegow, ja u kosmetyczki place 80 zl i trwa to okolo 45 minut, i zawsze rano twarz smaruje kremem nawilzajacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa kobietka...
drogi ten zabieg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfdsf
no tak trzeba troche za to zaplacic, ale jak ktos sie meczy z tradzikiem cale zycie a wkoncu widzi efekty po zabiegu to cena nie ma duzego znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa kobietka...
ja mam straszne piegi..w zeszlym roku opalilam skore a mam b jasna izostaly mi piegi..okropne,..myslisz ze takie zabiegi mi pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie kciuki
nie mam pojecia naprawde, najlepiej przejdz sie do dermatologa lub kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa kobietka...
no chyba musze..dziekuje za poswiecona chwilke..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna sobie po kwasach
Szarlotka nie wiem czy dobrze Ci pani dermatolog poleciła bo kw. glikolowy mozna robic i efekt jet super ,ale nie powinno się go robic gdy na dworze jest juz słońce ! peeling który mozna wykonywać bez przeszkód nawet w słoneczne dni (mozna zabiegi wykonywać przez cały rok) jest peeling migdałowy.Ja z glikolowym o tej porze roku juz bym nie zaryzykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi ale faktycznie wierzę, że warto :) mam dosyć tych przebarwień i stosowania na nie ciąglę jakiś fluidów czy coś, mam nadzieje, że to pomoże. a kolejny zabieg dopiero na jesień, bo teraz podobno przerwa w wykonaywaniu ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem u mojej dermatolog ona taki peeling robi właśnie do ostatniego dnia kweitnia, a więc na jeden się załapię, a potem przerwa do jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfdsf
no tak tylko sa nowe kwasy ktore mozna robic caly rok, sa troche lagodniejsze ale efekty naprawde sa wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna sobie po kwasach
Ja mam przebrwienia z którymi walczę od lat i pierwsze zabiegi to był właśnie glikol ( jesienią bo kwiecień czy maj to juz za pózno) pomogło na chwile, pózniej był TCA 3razy, też pomogło na chwile, pózniej COSMELAN 2 razy, również na chwilę niestety ! Jedno jest pewne, jeśli przebarwienia rozjaśnią się nawet na krótki czas to skóra i tak jest zdecydowanie ładniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrafkka 78
Polecam stronkę www.Frupi.pl tam masz szeroki wybór zabiegów z różnych miast w atrakcyjnych cenach,więc naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×