Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chickylemoulin

Pękające naczynka - naturalne sposoby

Polecane posty

Gość chickylemoulin

Znacie jakies naturalne sposoby na pajaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutinoscorbin
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadaba
mam ten sam problem:( pajączki występują u mnie na nogach i wygląda to dość paskudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majhlka
tez popekały mi wokół nosa..moze ktos wie jaka jest przyczyna ze pękają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kktooosik
naturalnych nie znam....ale można usunąc laserem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
wyciąg z kasztanowca....ale laser....hmmm..po 6 misiącach znów się pojawic mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majhlka
tez popekały mi wokół nosa..moze ktos wie jaka jest przyczyna ze pękają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaak_
ja znam naturalny sposob! :) stosowalam go co prawda dopiero jeden raz,ale mysle,ze skoro jest naturalny to efekty wkrotce sie pojawia! oto on: 1 lyzka kwiatu kasztanowca 1 lyzka zmielonego(lub po prostu takiego w saszetkach jakie sprzedaja w aptekach) zalac wrzaca woda, poczekac az sie wystudzi. nastepnie zamoczyc w tym waciki i dac na twarz na okolo 20 min. w przepisie pisza,zeby pozniej zmyc to letnia wodą,ale mysle,ze nic by sie nie stalo jesliby sie tego nie zrobilo. ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne dla mnie
rutnoskorbin wzmacia naczynka 2 tabletki dziennie przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należy unikać kąpieli w zbyt ciepłej wodzie i opalania+tabletki kasztanowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć na żylaki najlepsza jest maść nagietkowa. Maria treben pisze w swoich książkach, że skutkuje nawet przy duzych zylakach a co mówic tylko w przypadku pajaczków. Tylko, że trzeba chyba zrobic ja sobie samemu, bo w te apteczne to nie wierzę zeby działały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimm
uuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjvnjdkv
masz kruche naczynka, za mało witaminy C, może niedpowiednio dbasz o cerę, używasz nieodpowiednich kremów. Nie możesz się opalać, brać gorących kąpieli. Jak wracasz z mrozu nie pij od razu gorącej herbaty tylko odczekaj 10 minut.Nie można narażać skóry na takie zmiany temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njmbh
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia..
misia 20 a ty wiesz ja przyrzadzic taka masc nagietkowa w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj13
Wypróbowałam bardzo dużo żeli, kremów i tabletek na naczynka i znalazłam bardzo dobry ale trudny do dostania Pelethrokrem. Przeszłam pół Krakowa zanim dostałam go w aptece Gaja na Lea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssiiiikk
Ja mam na policzkach i moim zdaniem to może być po prostu dziedziczne, bo większość mojej rodziny takie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
nie pisz tyle idź do apteki kup Vit C i jedz zacznij od końskiej dawki 1000mg i zejdź do 200(800,600...) tą witaminę ciężko przedawkować bo jest usuwana z moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Pękające naczynka na twarzy mogą być powodować trądzik różowaty lub być oznaką rozwijającego się trądziku różowatego. Najlepiej zgłosić się do dermatologa. Żadne kosmetyki nie usuną naczynek.Mogą jedynie pomóc aby one nie pękały. Co do wit.C to podobno ma działanie uszczelniające naczynia,ale jest niebezpieczna dla nerek. Ja mam już szeroko rozwinięty trądzik różowaty i jest wiele leków czy kosmetyków,które pomagają uszczelnić naczynia krwionośne(np,venescin).Ale mimo wszystko zaleciłabym wizytę u dermatologa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Tylko nagietka nie używaj na twarz!On ma działanie uczulające i może być jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemelecośtam
Mi dermatolożka zlikwidowała 3 lata temu laserem paskudne pajączki na dekolcie i żadne nowe się nie pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
idź do dobrego gabinetu kosmetycznego. Tam z pewnością doświadczona kosmetyczka poradzi sobie z tym problemem. A poza tym postaw na właściwą pielęgnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyną problemów zwykle sa niedobory i zatrucie:O.Stwierdzono ze jady trupie tworzace sie w jelitach powodują problemy:O.Dlatego polecam serię solidnych lewatyw:classic_cool:.Dodatkowo polecam aronię-mi pomogło jak miałem duże problemy z żyłami:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pękające naczynka polecam zabieg zamykania naczynek ja zdecydowałam się na taki zabieg w Gabinecie Helios Thalgo Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samymi naturalnymi sposobami będzie naprawdę ciężko pozbyć się pękających naczynek, tutaj polecam bazować jednak na naturalnych kosmetykach, które będą po prostu skuteczne. Zobacz na www.Piomarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritka223
Wydaje mi się, że naturalnie to da się jedynie zapobiegać - nie wystawiać się na słońce, nie korzystać z sauny, pić wodę itp. ja swoich inaczej niż laserowo nie mogłam usunąć. kilka kremów sprawiło, że były bledsze, ale i tak musiałam wiecznie używac zielonego korektora pod makijaz. tylko laserowe usuwanie w 100% mi pomogło. i to dopiero w drugim gabinecie - Laser Line w Gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×