Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Perfekt Studio Poznań OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Polecacie? Nie polecacie? I dlaczego? Chciałabym udać się tutaj na depilacją laserową. Ktoś ma jakieś doświadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam! :) Ja co prawda nie byłam na depilacji laserowej w tym gabinecie, ale miałam doświadczenia z innym zabiegiem, no i powiem szczerze, że nie spodziewałam się tak dużych efektów. Będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jak się trafi na odpowiedniego specjalistę i super salon z dobrym sprzętem, to zabiegi laserowe sa bezpieczne dla człowieka. W przypadku Perfekt Studio tak własnie było. Osobiście nie mam uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś był może na depilacji pleców tutaj własnie? I ile płaciliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie to studio dokładnie się znajduje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ul. Limanowskiego 7 bardzo miła obsługa i ciepłe podejście do klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Poznaniu od dawna, ale o tym studiu nie słyszałam ostatnio poszłam tam na manicure i pedicure i jestem mega zadowolona dawno nie miałam tak ładnych pazurków polecam, bo jest naprawdę niedrogo, mimo specjalistycznych zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam każdemu kto lubi ciepły klimat, dobre ceny i żeby zabiegi dawały skutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Miszal
A ja bardzo bardzo polecam Studio Miasto Kobiet na Jeżyckiej. Bałam się czy zabieg przyniesie efekty ale już po pierwszym wiedziałam że zdecydowanie warto. Kosmetyczki z wielkim doświadczeniem i bardzo profesjonalnie podchodzą do wykonywanej pracy. Koleżanki chodziły do różnych salonów i różne opinie ale te co robiły tam były też zadowolone i za ich radą poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kiełbus
Zgadzam się z Panią wyżej. Miasto Kobiet w Poznaniu to najlepszy salon w jakim byłam. Wcześniej zaglądałam do wielu innych i usługi średnio wykonane. To własnie MK mnie ratowało po nieudanym farbowaniu. Co do depilacji laserowej to własnie tu robiłam nogi i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee tam, byłam w tym Mieście Kobiet i nic specjalnego... Studio Perfekt jest zupełnie inne, oczywiście in plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie Studio Perfekt o niebo lepsze miałam okazję być w Mieście Kobiet i nie zrobili na mnie dobrego wrażenia w Studiu Perfekt co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie byłam na depilacji laserowe (jeszcze :P ), ale jestem po zabiegu Mesotherm, który wywołał pożądane efekty jestem bardzo zadowolona Studio Perfekt jest naprawdę perfekcyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukacie dobrego salonu to wejdzcie na stronę www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ten zabieg mesotherm w tym salonie też zrobił na mnie duże wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co możecie powiedzieć na temat mezoterapii antycellulitowej Cellucare ? zastanawiam się nad tym zabiegu coraz bardziej, ale wolałabym usłyszeć coś od was, korzystalisćie z tego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem ta mezoterapia antycellulitowa,to fajna sprawa, miałam okazję być w tym miejscu na tym zabiegu jakoś przed wakacjami efekt - mega :) różnica nie do opisania, bezboleśnie, skutecznie, w dobrej cenie, nie wiem jaka jest teraz cena, ale wtedy była naprawdę atrakacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, powiedzcie mi ile kosztuje ta mezoterapia antycellulitowa? czy za znieczulenie trzeba dodatkowo płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi ci o żelazko antycellulitowe, czy o co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest to żelazko antycellulitowe? na czym polega zabieg? jest w pełni bezpieczny? po jakim czasie można liczyć na jakieś efekty? no i jaka cena w tym studiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to taki zabieg, który można powiedzieć "prasuje" cellulit pozostawiając jędrne i piękne ciało. ;) moim zdaniem to hit chodziłam na różne zabiegi antycellulitowe, masaże i tak dalej, ale żelazko antycellulitowe, to mój numer jeden świetnie modeluje sylwetkę, jest bezpieczny, do tego przyjemny w odczuciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wam powiem, że też miałam z cellulitem rożne problemy ;/ jeny ile ja się nachodziłam na różne zabiegi, ale faktycznie to żelazko mi najbardziej pomogło wiadomo - nie jest to jakiś CUDOWNY wynalazek, ale niweluje cellulit w dość sporym stopniu, więc jeśli ktoś szuka wygodne sposobu, to na pewno jest to zabieg godny polecenia jestem zadowolona osobiście i mogę polecić dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, jestem po paru zabiegach na cellulit nigdy nie myślałam, że zabieg na cellulit pomoże mi zniwelować cellulit aż w tak dużym stopniu być może kwestia odpwiednich umiejetności i nowoczesnego sprzętu jestem zadowolona i na pewno skorzystać z usług ponownie, poza tym nie mogę doczekać się kolejnego zabiegu antycellulitowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje tutaj zabieg żelazkiem antycellulitowym? ile zabiegów jest potrzebnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE MINUTA 2,00 zł więc jak łatwo się domyślić i wyliczyć np 30 minut, to 60 zł 60 minut to 120 zł więc niedroga , biorąc pod uwagę jak wielką skuteczność daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żelazko nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam, bo naprawdę działa cuda i wg mnie jest najbardziej profesjonalnym i skutecznym zabiegiem na cellulit, choć na poważniejsze problemy z cellulitem polecam mezoterapię Cellucare kwestia oczekiwań, potrzeb i budżetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zabieg mesotherm spłyca bruzdy i wyrównuje koloryt? czy może w tej kwestii polecacie inny zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteśmy fachowcami w tej dziedzinie, więc proponuję zorientować się w gabinecie ;) tam na pewno ocenią i dostosują zabiegi do twoich potrzeb, tak byś była zadowolona pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×