Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lusinda

pielęgnacja stóp

Polecane posty

Gość lusinda

mam strasznie suchą skóre na piętach, możecie mi coś poradzić. ale nie chce jakis scholli i innych. znacie coś leczniczego? coś z apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak nie moze
a jak nie moze bo jest chora, albo na wozku? myslalas o tym? niegrzeczna jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada
długo mocz nogi z dodatkiem mydła, olejków, usuń zrogowaciały naskórek, wmasuj w stopy dobry krem nawilżający nałóż skarpetki. nawilżaj kremem stopy codziennie a zapomnisz, że kiedyś były suche. ktoś mi wjechał na moje ego: wcale nie jestem niegrzeczna. a swoja droga rusz 4 litery i do apteki jak chcesz jakieś specyfiki apteczne. tylko po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusinda
mydlo wysusza. chciałam sie poradzic o jakiś krem nawilżający, najlepiej leczniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
W aptece kup krem Dernilan, koszt ok.10 zl. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gehwol
polecam kremy gehwol, rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza rada przy usuwaniu naskórka z pięt - robić to na sucho, dopiero potem pomoczyć i posmarować kremem. sprawdzone, efekty super, no i codziennie albo chociaż co drugi dzień natłuszczać całe stópki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia odpowiedniej pielęgnacji i dobrego kosmetyku. Jest coś takiego jak kąpiel wierzbowa do stóp od Hildegard Braukmann. Tutaj naprawdę można uzyskać fajny efekt, pozytywną zmianę na plus, ale od razu cudów się nie spodziewajcie. Jednak po czasie skóra będzie delikatniejsza, w lepszym stanie. I tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAGIETKOWY KREM DO STÓP HB - powinien dać radę i zrobić fajną różnicę, ale oczywiście cera wymaga systematyczności. Super to działa na pękającą skórę. W sumie to można powiedzieć, że dzięki temu nadałam sobie normalność, nie mam problemów ze stopami, wszystko wygląda odpowiednio. I oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje robi np. KĄPIEL WIERZBOWA DO STÓP od Hildegard Braukmann. Ogólnie solidne i systematyczne używanie dobrego kosmetyku powinno zapewnić całkowicie inny stan tych stóp. Zrobią się zdrowsze, ładniejsze, bardziej estetyczne. Sama doskonale wiem, jak to wyglądało u nas i jakie przyniosło korzyści. Odmiana diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAGIETKOWY KREM DO STÓP od HB - powinno być dużo lepiej, zdrowsza, normalniejsza cera, wyglądająca normalnie. Zmiany? One przychodzą stopniowo, ale wszystko jest do ogarnięcia. Moje doświadczenia są takie, że stała i systematyczna pielęgnacja po prostu daje duże zmiany. Wszystko jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj używam elektrycznego pilnika do stóp - fajnie złuszcza naskórek. Potem mocno nabalsamuje stopy i to wystarczy. Jeśli masz wyjątkowo suchą skórę może warto wybrać się do podologa, powinien coś przepisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja od dawna uczęszczam do salonu kosmetycznego http://salonlibra.pl/, w którym świadczą między innymi usługi związane z pielęgnacją stóp. Salon ten znajduje się w Poznaniu więc polecam ich wszystkim z tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×