Odpowiedz na ten temat

Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????

• jola129 2006.11.22 [10:17]
    Hej! jestem nowa ale temat bardzo mnie zainteresował, chciałam się dowiedzieć o tym masażu mianowicie czy masuje sie dookoła piersi czy same piersi też? Odpowiedzcie proszę.

• mila833 2006.11.24 [17:27]
    Moj problem piersi jest konkretny.Urodzilam dziecko 7 lat temu, mam sporo rozstepow na skorze oczywiscie karmilam piersia rok czasu.Pomimo uplywu duzej ilosci czasu ksztalt moich piersi kompletni sie nie zmienia.Oczywiscie stosuje mnostwo kremow ujedrniajacych i nic.Co radzicie?Czy ktos ma podobny problem?
  • ZANETKA 2006.11.25 [09:14]
    czesc dziewczyny mam 25lat i tez malusie piersi .Probuje od dwoch miesiecy tabletki i wydaje mi sie ze cos sie zmienia ,piersi wydaja sie ciezsze i jakby wypelnione czasami odczowam bol z boku piersi .Rezultatyn widoczne golym okiem nie sa mocne jeszcze; ma to nastapic w trzecim miesiacu musze odczekac ,teraz mam w piersi84cm pod 74cm takze nie duzo ,zalakmka.Postanowilam, ze sprobuje masaz Kasi; wczoraj zaczelam moze szybciej urosna to tak na wszelki wypadek jakby tabletki nie przyniosly oczekiwanych rezultatow, pisze ze maja sie powiekszyc od1-3rozmiarow.Pozatym mam przez nie wieksza ochote na sex tak jak jest opisane ,moze sa dobre.Pomogly juz komus one ? " PROCULVERS "odpiszcie pozdrawiam zanetka
  • cccccccc 2006.11.26 [21:30]
    co z tym olejem arganowym,bo nie widze nic co by o nim pisalo co ma zwiazek z biustem...
  • SZAMANKKKA 2006.11.27 [18:49]
    Hej dziewczyny-od dluzszego czasu czytam wasze forum i szukam pomocy dla siebie-dzis tak naprawde odwazylam sie napisac,tak naprawde z tych wielu wielu sposobow zdecydowalam sie na 2 ( choc zadnego jeszcze nie wprowadzilam w zycie)1to zel estreva,ktory juz mam(cudem zalatwiona recepta) i odlozone pieniazki na ERDIC i jakos na nic sie nie moge zdecydowac w sumie estreve juz zakupiłam ale strasznie sie boje nia smarowac -mam 22 lata,badan zadnych hormonalnych nie robilam wiec nie wiem czy mam niedobor estrogenow(choc po sylwetce-chodzi mi tu o nieproporcjonalne piersi w stosunku do budowy ciala i fakt,ze ani moja mama ani babcia ani nawet mlodsza o rok siostra nie maja malych piersi to wnioskuje,ze widocznie moge miec ten niedobor) zastanawiam sie czy nie skonsultowac tego osobiscie z lekarzem tzn estrevy ale boje sie jego reakcji,ale boje sie tez skutkow ubocznych.Sama nie wiem co mam poczac -pomozcie

• VVVVVVVVV 2006.11.28 [16:28]
    małe piersi nie koniecznie sa konsekwencja niedoboru estrogenów!!

A z estrave uważaj!
  • PŁASKA 2006.11.28 [20:24]
    CZEŚĆ DZIEWCZYNY TO CO WKOŃCU JEST NAJLEPSZE NA TEN POROST PIERSI?
  • VVVVVVVVVVVVVVVVV 2006.11.28 [20:50]
    POROSNĄĆ to ci mogą piersi włosami smiech.gif

Boże co za idiotki tu zagladają!

jestem na 100% pewna że pytanie to zadała jakaś 14 latka.
  • VVVVVVVVVVVVVVVVV 2006.11.28 [20:51]
    I jeszcze wszytko dużymi literami napisane.....zero kultury!!!!!
  • Ja mam piersi 2006.11.29 [08:56]
    Ej VVVVVVVVVVVVV wydaje mi się że to raczej ty jesteś jakąś czepialską idiotką bo szczerze mówiąc to jak ja przeczytałam o tym poroście to mnie to raczej rozśmieszyło i że dziewczyna poprostu podeszła do tego na wesoło a ty jesteś prawdopodobnie zakąpleksionym dziwolągiem który wyładowuje się na innych.Troche kultury!!!
    A do Płaskiej niestety niemogę ci nic sensownego doradzić bo u mnie poprostu przyszedł taki okres w życiu że z płaskiej chudziny stałam się troche pulchniejsza i przy okazji urosły mi piersi ale życzę powodzenia!!!
  • VVVVVVVVVV 2006.11.30 [21:44]
    A Ty co się wtrącacz "ja mam piersi". I tak mnie nie znasz, nie wiesz do kogo mówisz (piszesz) a oceniasz po tym że napisałam w prosty sposób iż nie lubię leniwych dziweczyn, które się nawet nie potrafią wysłowić po polsku!
    Kto tu kultury nie ma? Ja co wyraziłam swoje oburzenie w stosunku do osoby która zobaczywszy tutuł 360 stronicowego tematu, zamiast przeczytać zadała głupie pytanie co jest na "porost piersi" (no bez sensu pytanie sama zauważ...porost piersi, wychodzi na to że pyta po czym mogą piersi CZYMŚ porosnąć, a ja dodałam że włosami mogą porosnąć) czy Ty która ni z gruszki ni z pietruszki zwymyślałaś mi od dziwolągów i takich tam, zupełnie nie mając pojęcia z kim rozmawiasz!
    No wybacz ale kultury to brakuje tobie.
    A jak ne wierzysz że pisanie całych postów dużymi literami świadczy o braku szacunku to przeczytaj netykiete internetową!
  • cccccc 2006.12.01 [15:03]
    ZANETKA,a skad masz te tabletki,bo nie moge nigdzie w necie znalezc tej nazwy?
  • Inerita 2006.12.01 [20:35]
    A ja mam ładne cycuszki nie dzue nie male kazdemu sie podobajausmiech.gif Niemam obwislych sa poprostu akurat te cwiczenia na piersi duzo pomagajausmiech.gif Zazywajcie CHormony zenskie po pol roku bedziecie mniec zaj**jsta fugurke,Fugure prawdziewj kobietysmiech.gif
  • Inerita 2006.12.01 [20:37]
    Aha jeszcze cos jak by takie cwiczenia pomagala na to by powiekksztc piersi to niebylo by opercaji heheh te ciwczenia pomagaja tylko na jedrnosc a niue na zwikszenie sorry ale tak prawda jestusmiech.gif \

• bebebebebeatka 2006.12.02 [14:17]
    a 81 w biuściei 73 pod to tragedia?
  • bebebebeatka 2006.12.03 [11:38]
    ?????????????????????
  • bebebebeatka 2006.12.03 [12:24]
    proszę o odpowiedż
  • SZAMANKKKA 2006.12.03 [18:04]
    Beatko tak naprawde to chyba zalezy tylko od ciebie,od tego jak sie postrzegasz i czy jestes z nich poprostu zadowolona.Sa kobiety ,ktore sie ciesza z faktu,ze maja maly biust(znam takie osoby) a sa takie ,ktore nie moga sie zaakceptowac i dlatego pewnie jest to forum.Wlasnie po to zeby sie wspierac i wymieniac doswiadczeniami.
  • SZAMANKKKA 2006.12.03 [18:09]
    Mam kolejne pytanie-przestudiowałam ulotke z estrevy i zastanawia mnie jeden fakt-otoz pisze tam ,ze nie wolno go smarowac na piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest napisane tłustym drukiem.Cytuje:"Preparatu nie wolno stosowac na piesi i ich okolice.." To czemu tutaj kobietki robily odwrotnie a lekarze co na to? Bo wiem,ze byly osoby,ktore konsultowaly to z ginekologiem.
  • upupupup 2006.12.05 [17:38]

• LIPINKISTI 2006.12.07 [19:52]
    Piersi trzeba masować regularnie, najlepiej co 2 dzień rano na zmianę co 2 dzień wieczorem po 15 minut, i to dość intensywnie nacierając całą ich powierzchnię ruchem okrężnym i posuwistym. Najlepiej to robić już od ukończenia czternastego roku życia, kiedy jeszcze piersi rosną, a wtedy ten wzrost będzie pełniejszy. Można w ten sposób uzyskać nawet wymiary D105/68/90
  • www.wiekszepiersi.phorum.pl 2006.12.07 [22:55]
    szamanka---> my wiemy o tym że nie wolno stosowac na piersi i ja mam nadzieję że osoby które ją stosowały tez o tym wiedzą.

Zajrzyj do nas na forum (dawniej prawie wszytkie byłysmy tutaj ale zrobiłyśmy specjalnie nowe forum, bo tu był bajzel i nie widomo co było co) to się przekonasz że my wiemy o estrawie dośc sporo i przestrzegamy dziewczyny przed jej stowoaniem.

www.wiekszepiersi.phorum.pl
  • Vittani 2006.12.09 [13:58]
    Inerita - jak bierzcie żeńskie hormony ? Można dostać gdzieś tabletki z estrogenem... ?? :/ Ja się zastanawiam czy pomogłaby wizyta u endokrynologa, zastanawiam sie czasem czy właśnie nie mam za mało żeńskich hormonów - może przepisałby mi cos, co dostarczyłoby mi je do organizmu, a przez to urosłyby mi piersi ... ?
  • billa 2006.12.09 [15:58]
    właśnie przeczytałam o tych masażach piersiusmiech.gif powiedzcie mi czy to naprawde działa? już nabrałam nadziei więc to musi być prawdasmiech.gif odpiszcie mi szybciutko! czekam...
    dziękuję:*
  • mały_cycuszek 2006.12.10 [16:57]
    hej ja mam 17 lat waże 50 kg wzrost 170 a cycki małe jak mandarynki mam pytanko co do tego masażu czy to coś komuś konkretnie pomogło ???? czy to że będe codziennie rano mówić sobie do lustrta że będe miała duże piersi to cos pomoże??? prosze niech ktoś napisze mi na maila czy komuś coś pomogło jezyk.gif zrozpaczona pa
  • małe_jak_niewm_co _cycuszki 2006.12.10 [17:01]
    ktoś ma jakiś sposób na większe piersi czy jak będe je masować codziennie i wierzyć żę mi urosną to tak się stanie?? pros\ze niech mi ktoś pomożę mam 17 lat i nigdy nie miałam chłopaka ja chce mieć piersi myśłamam że skoro moja mama ma takie małe to ja tesh musze takie ,ieć już zawsze ale jest nadzieje niech ktoś napiesze mi maila please pa jezyk.gif zrozpaczona
  • Agaata 2006.12.10 [19:33]
    to nie przez male piesi nigdy nie mialas chlopaka. i nawet lepiej po co ci facet ktory leci na twoje cialo zamiast na sama ciebie. poza tym sa tacy ktorzy wola \"male sportowe obrotowe\" smiech.gif
    ja probowalam tego masazu - systematycznie - byly nieco jedrniejsze ale duzej roznicy nie bylo wiec mi sie znudzilo... moze za jakis czas znow sie zmobilizuje

.: Im Bardziej Niewinna Mina Tym Większy Drań :.
  • lalunia200V 2006.12.11 [13:17]
    czy mogłabym otrzymac od kogos maila jak sie robi ten masaz.Bardzo was przosze jesli to naprawde działa tez chciałabym spróbować.Czekam pa odpowiedz.Pozdrawiam was wszystkie.pa
  • jovana 2006.12.11 [17:28]
    Próbowałam juz prawie wszystkich dostępnych naturalnych środków powiększania piersi, ale nic nie dały. Jestem już na tyle zawzięta, że jestem w stanie odkupić Estrevę...
  • Agus.wroc 2006.12.12 [21:26]
    Hey Dziewczyny,
    Czy któraś która stosuje aktualnie albo niedawno stosowała ESTREVE jeszcze odwiedza te forum???
    Ja też stosuję żel od dwóch tygodni i niedawno zaczęły mnie boleć piersi... bolą od kilku dni, poza tym chyba się troszkę powiększyły...
    A jak u was z rezultatami????
    Napiszcie pliiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzz

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...