Odpowiedz na ten temat

Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????

• olaa18 2007.01.08 [19:44]
    i jeszcze pewnie napiszecie ze staniki push up sa zaj**iste...wieeem mam ich mase, tylko takei noszesmiech.gif fakt...pomagaja, ale kiedy sciagam czar pryska...chcialabym pokazac piersi chlopakowi a tak sie wstydze;/ nie jestem brzydka, jestem szczupla...buzka po unidoxie jest juz ladnie zagojona..troszke solarium...i supcio, ale nie wiem jak mam sie pocieszyc a co dokladniej zorbic z biustem...nie oczekuje a nawet nie hcce miec rozmiaru C...tylko chociaz male B;p tak zeby nie wstydzic sie pokazac chlopakowi;p a w ogole co to za radosc,zeby brac tabsy anty na powiekszenie cycek jak mnie po nich wysypalo...i to tragicznie...please niunie pomocy..
  • szamankkkka do ola 2007.01.10 [23:30]
    Jestes mlodziutka wierz mi-Ola jesli temu facetowi naprawde na tobie zalezy to bedzie mial to gdzies-miala 2 facetow ktorzy zaakceptowali ten fakt,problem tkwi w nas,w tym ,ze nie potrafimy sie zaakceptoe=wac z takimi piersiami jak mamy,dam ci rade-jesli on widzi w tobie cos wiecej-cos co wykracza poza rozmiar twoich piersi to znaczy,ze nie ma sie co łamac a jak nie pozegnaj takiego facetausmiech.gif I nie łam sie -jestes jeszcze młodziutka-idz do dobrego ginekologa niech Ci powie co nie halo.
  • szamankkkka 2007.01.10 [23:33]
    niedługo podam adres na ktory sie mozna kontaktowac-wybaczcie kobietki ale nawet nie mam czasu załozyc nowej poczty ale moja propozycja wciaz aktualna-musze sie ogarnacusmiech.gif
  • jjeeee 2007.01.10 [23:34]

• do szamanka 2007.01.10 [23:55]
    czekam cierpilwie usmiech.gif
  • jovana 2007.01.11 [12:53]
    SZAMANKKKKA... czekamy, czekamy (na jakąś wzmiankę o kontakcie) usmiech.gif

Małe jest piękne, ale większe więcej może...
  • lilka1oo 2007.01.12 [17:21]
    własnie listonosz przyniósł mi paczke z tą herbatką breast enhancement i od dzis zaczynam kuracje mam nadzieje ze z pozytywnym skutkiem jak na razie mam zakupioną kuracje na 5 miesiecy. no a do tego oczywiście masaż.

pozdrawiam wszystkie miseczki A i małe B
  • szamankkka 2007.01.13 [14:59]
    Dziewczyny piszcie na gg -4593930,z gory przepraszam,ze tyle to trwało.
  • szamankkka 2007.01.13 [15:05]
    Aha kobietki sprzedam pierwszej zainteresowanej,za 40 zł czyli za tyle za ile kupiłam-nie zamierzam sie dorabiac na cudzym nieszczesciu tym bardziej,ze mam to samo zmartwienie-ech te małe piersi,choc po Edricu juz cos drgneło-cięzko to ocenic,napewno o rozmiar mi jeszcze nie podskoczly-długa i czasochłonna kuracja,zreszta mam narazie jedno opakowanie-na pełniejszy i bardziej jedrny biust-jestem w połowie kuracji i takiz własnie jest-pełniejszy i bardziej jedrnyusmiech.gif
  • leia5 2007.01.14 [22:10]
    hej usmiech.gif sledze ten watek od kilku miesięcy.
    próbowałam już wielu preparatów i kuracji, narazie jestem na etapie ziółek tzn. koper i kozieradka(fuj:/) .
    Jakis czas temu kupiłam estreve i leży u mnie nie ruszona gdyż brakuje
    mi odwagi by ją stosować.
    Jeżeli ktoś byłby chętny odkupić ją za 29 zł ( dałam za nią 40zł, 2 miesiące temu) to proszę
    o kontakt na maila leia5@gazeta.pl.
    pozdrowionka
  • rozmiar 70 A 2007.01.16 [14:01]
    Proszę o przesłanie "kasinej" instrukcji masażu na maila. Nawet jak nie urosną to myślę że masaż nie zaszkodzi. Przetestuje go i będę relacjonować czy coś się z moim biuścikiem dzieje. Pozdrawiam
  • ad_21 2007.01.16 [17:08]
    ja tez jestem chetna na ten masazyk, ale niedlugo zapisuje sie do ginekologa i spytam sie czy mi go nie odradza przypadkiem, bo mam guzy i torbiele
  • samanhta 2007.01.16 [18:39]
    dziewczyny, przeczytałam caaaały topic i nadal mam pytanie - ponieważ żadna z dziewczyn nie odpowiedziała konkretnie - czy biorąc tabletki anty moża bez obaw używać tej Estrevy???
    czy krem nie wpływa jakoś nie korzystnie na działanie tabletek??

proszę o odp.
  • leia5 2007.01.16 [20:45]
    wlaśnie dlatego nie zdecydowałam się na estreve nie ma pewności jak to z tym jestsmutas.gif . Chociaż dziewczyny pisały że brały anty i smarowały i nic złego się nie działo. Już sama niewiem.
  • samanhta 2007.01.16 [20:46]
    leia, skąd jesteś? miasto

ktoś może wie jak to z tą Estrevą jest??
  • leia5 2007.01.16 [20:49]
    jestem ze Szczecina
  • leia5 2007.01.16 [20:54]
    z tego co czytałam to myśle ze estreva nie moze obnizyc dzialania anty, ale obawiam sie o inne skutki uboczne i jeszcze do tego nie ma pewnosci ze zadzialasmutas.gif moze gdybym byla bardziej zdesperowana, narazie probuje z koziradka i koprem wloskim i cos jakby ruszylousmiech.gif
  • samanhta 2007.01.16 [20:55]
    spróbuję dowiedzieć się o tę Estrevę i skontaktuję się z Tobą, jeśli będzie jeszcze aktualne

pozdrawiamusmiech.gif
  • samanhta 2007.01.16 [20:56]
    ja ziółek w ogóle nie ruszam, akurat tu moja gin mówiła, że fitoestrogeny z ziół mogą obniżać działanie anty więc wolę nie ryzykować...
  • leia5 2007.01.16 [21:00]
    no co ty?? ja slyszalam ze nie maja wplywu, teraz zaczynam sie dopiero bac:/
  • leia5 2007.01.16 [21:01]
    a tyle sie tej koziradki najadlam, masakra jakie to straszne swinstwo w smaku jest. Jutro ide do swojego gina to go zapytam i o ziolka i o estreve co sie bede szczypacusmiech.gif
  • leia5 2007.01.16 [21:04]
    napisze pozniej co mi powiedzial mam nadzieje ze nie bedzie mial ze mnie strasznej polewki i ze nie pojedzie mnie za ten pomysl z estreva
  • lilka100 2007.01.17 [11:43]
    do dziewczyn ktore stosuja masaż kasi:

po jakim czasie pojawiły sie u was jakies poierwsze objawy stosowania tego masażu po tygodniu , dwóch a może później i czy u każdej pojawiał sie jakis ból piersi czy jakies mrowienie?
    ja stosuje 6 dni wiem ze to krótko robie go dwa razy dziennie po 150 kólek na każdą piers i nic mi sie nie dzieje nie bolą mnie piersi ani nic. może jeszcze trzeba poczekac napiszcie jak to u was bo dawno nikt nie pisał o doswiadczeniach po masażu.

dodam ze piję tez od 6 dni herbatk e breast enhancement a wczoraj kupiłam krem do biustu Dax Cosmetics. no i czekam na jakies zmiany

pozdrawiam
  • samanhta 2007.01.17 [12:39]
    hej
    leila - czekam na info usmiech.gif

masaż Kasi u mnie zaczął "działać" po jakichś 2 miesiącach, robię po 300 kółek i stają się pełniejsze, nie wiem ile cm, nie mierzyłam, ale optycznei pełniejsze, no i przestają się "mieścić" powolutku w 70a więc idzie coraz lepiej, ostatnio kupiłam 70b i jest ok, więc mam nadzieję na jeszcze troszkę usmiech.gif
    pozdrawiam
  • AZESSI 2007.01.17 [13:52]
    czesc jestem tu nowa i bardzo chcialabym sie dowiedzieć o tych granulkach dogamed 9 czegoś więcej np czy jet on w aptekach bez recepty??czy jest on sprzedawany osobom w mlodym wieku ?? itp blagam odpiszcie bo chcialabym go wypobowaćusmiech.gif

• lilka100 2007.01.17 [14:44]
    hej samantha dzieki za odpowiedź prosze tez inne dziewczyny o ich doświadczenia z tym masażem
    pozdrowionka

• sionka 2007.01.17 [15:08]
    hej jestem tu nowa dopiero dzis znalazlam wasz temat czy ktos moglby mi wytlumaczyc na czym polega ten masaz kasi i czy on skutkuje
  • AZESSI 2007.01.17 [15:09]
    blagam was napiszcie o tym dagomed cio wiecie bo przymierzam sie do wyprobowania go poniewaz moj biuscik jest bardzo bardzo miniaturowy smutas.gif miseczka A mnie nie zadowala masarz nie dal duzych rezaultatow rezultatow piersi tylko napuchly a nastepnie wracaly do poprzednich rozmiarow one sa mom najwiekrzym kompleksem wiec prosze niech ktos mi napisze czy ten dagomed jest w aptece na recepte i czy mozna go stosowac w wieku 16 lat??? z gory dziekuje :*:*
  • sionka 2007.01.17 [15:18]
    dziewczyny a co jest z tym koprem i koziradkiem gdzie to mozna kupic. przeczytalam tez o tych granulkach dogamed 9 i o estrevie co to jest . jestem bardzo zdesperowana mam 26 lat i nosze 75 A , a po karmieniu piersia stracily jedrnosc. blagam pomozcie
  • samanhta 2007.01.17 [15:20]
    masaż trzeba stosować codziennie żeby były rezultaty - jak każdą z naszych metod - zioła tak samo - piersi "rosną" kiedy je pijesz, a kiedy odstawiasz, maleją - nie wiem, czy dziewczyny zamierzają całe życie to pić...

masaż Kasi był gdzieś na poczatku topicu - link nawet do stronki był gdzieś tam..

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...