Odpowiedz na ten temat

Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????

• sionka 2007.01.19 [15:39]
    DO SAMANHTY
    dzieki za rady . narazie robie tylko masaz pare dni , a jutro chce kupic koziradke . jesli mozesz to napisz mi co z tym koprem , bo ja wyczytalam ze jest on dobry na wzdecia dla noworodkow i tyle nic wiecej nie bylo na ulotce . kto wam powiedzial ze to dziala . odpisz
  • AZESSI 2007.01.19 [16:14]
    do olaa18 znam ten bul nie jestes sama tez boje sie pokazac mojemu menowi mojego biusciku ufam mu strasznie jestesmy juz dlugo ze soba wiem ze na bank by powiedzial ze mu sie podobaja ale w glebi serca myslalby co innego a to dla mnie byloby okropne nie wie o moim kompleksie nie mowie mu ze probuje naturlnych sposobo na powiekrzenie biustu bo nie wiem jakby na to zaragowal napawde to jest straszne ale te forum jest poto aby nam pomodz nie jestes sama: )
  • Olaa18 2007.01.19 [18:20]
    do azessiusmiech.gif dziekujeee, nie jestem sama... dokladnie mnie rozumiesz. Kurde, musze cos zrobic zeby one mi sie ciut chociaz powiekszyly;/ w ogole caly czas mam wrazenie ze to ze mna cos nie tak, skoro moja mama miala duze piersi, a moja siostra ktora ma 12 lat ma olbrzymie, chyba" C" twierdze ze to nie jest normalne...
  • Olaa18 2007.01.19 [21:41]
    dziewczynki czy slyszalyscie cos o zelu DAX COSMETIX? przegladalam to forum, i znalazlam ze jaksa dziewczyna robi masaze i wciera ten zel, pisze ze to pomaga. ale czy faktycznie? wiecie cos na temat tego zelu?stosowalyscie?czy jest dostepny bez recepty?
  • nic nie daje 2007.01.20 [08:39]
    dax
  • Olaa18 2007.01.20 [10:36]
    probowalac ze nic nie daje? moze faktycznie na ktores z nas pomaga?

• samanhta 2007.01.20 [10:42]
    witam usmiech.gif

ja stosuje Daź razem z masażem Kasi więc nie wiem czy zasługą małego powiększenia jest żel czy masaż usmiech.gif ale używałam w międzyczasie z Bielendy i już tak ładnie nie było
    ogólnie teraz jest 70b i wreszcie coś widać!!! usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
    to i tak malutko, ale dla mnie (mam 20lat) to i tak spory postęp

ja nie próbowałam ziół, ale na pewno na tym topicu są porady dotyczące tego, pamiętam, że kiedyś czytałam o tym, ae nie wiem już na której stronce...
    jak będzie więcej czasu, to postaram się przejrzeć
    ogólnie dziewczyny "brały" razem kozieradkę, chmiel i ten koper, tam nawet były przepisy ale nie amiętam jaki, więc nie chcę źle doradzić

na "nowe-lepsze" forum wchodziłam, kiedy jeszcze było w miarę dostępne
    przestałam, gdy zostało zablokowane - otóż internet daje mi poczucie anonimowości, i nie chcę podawać ŻADNYCH swoich danych, nawet maila (a bez sensu jest zakładać osobne konto tylko do tego), ponieważ nie życzę sobie, aby w mój problem (chociaż zawsze żartuje z tych moich małych piersi etc - podchodzę na luzie, to w głębi jednak boli okrutnie - kompleks straszny) miały wgląd osoby trzecie, szczególnie jeśli trafi tu ktoś znajomy

pozdrawiam
  • Olaa18 2007.01.20 [13:04]
    samanhta : ale co z bielendy?smutas.gif zel? czy co? ja zamierzam stosowa ten zel i robic masaze codziennie...jak myslicie po jakim czasie cos ruszy?
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.20 [14:57]
    zaczerniłam nick w razie ew podszywaczy usmiech.gif
    Olu, to był krem Sexy look Bielenda, nawet nie zużyłam do końca usmiech.gif beznadziejny, zdecydowanie dla mnie Dax jest lepszy, poza tym ma też lepszą konsystencję i ładniejszy zapach

ja używałam Daxu razem z masażem Kasi i po jakichś 2 miesiącach ruszyło - teraz nadal masuję ok 300 kółek dziennie, może jeszcze troszkę \"urosną\" usmiech.gif
    nie oczekuje oczywiście zaraz 75c, ale pełne b też bedzie mnie satysfakcjonowało (teraz jest 70b, nie za dużo, ale i tak lepiej niż było 70a..)

• Olaa18 2007.01.20 [15:21]
    kurde bylam w aptekach i nie ma nigdzie tego zelu dax. masakra. wciskali mi jakies tabletki, ale nie kupilam, nie moge sie nimi faszerowac, bo biore silny antybiotyk na tradzik i z oram sobie zoladek...
  • Olaa18 2007.01.20 [15:29]
    na 23 maja jestem zarejstrowana do endokrynola(zrobie badanie hormonow itp) bo dla mnie to niejest normalne,ze moja siostra ma 12 lat rozmiar"C", a ja nie pelne 70 A;/ ech...a do 23 maja zamierzam robic kazdego dnia wieczorkeim masaz i niedlugo zakupic sie w zel daxusmiech.gif jak narazie nie ma go w moich aptekach;/
  • Olaa18 2007.01.20 [15:32]
    a jak z tymi ziolkami, jak stosowac i gdzie kupic? nimi sie nie zora zoladka co nie? tylko tez tak pic je do konca zycia? bo pzreciez jak nie bede ich pic to z nowu zmaleja,
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.20 [15:52]
    no właśnie ja do końca nie wiem jak jest z tymi ziołąmi - jak mi zarzuciła znawczyni tematu z \"nowego-lepszego\" forum, więc nie wiem, pamiętam tylko jak dziewczyny pisały, że piły przez kilka tygodni, piersi rosły, potem odstawiały ziółka i piersi malały spowrotem, ale ja nie próbowałam, więc dokładnie nie wiem

krem Dax kupuję w drogerii Natura (koszt ok 40zł)

• S_A_M_A_N_T_A 2007.01.20 [15:54]
    a wbrew pozorom, może to wcale nie być wina hormonów - mały biust, oczywiście sprawdź to u lekarza, ale znam dziewczyny, które się gruntownie przebadały i hormony w porządku, a biuścik małe a..
    niezależnie od wieku ani nic..

miejmy nadzieję, że znajdziesz coś, co pomoże

• AZESSI 2007.01.21 [12:10]
    do olaa18 _ sluchaj naprwde mamy cos wspulnego mam mlodsza siostre a jej piersi sa niewiele mniejsze niz moje a onna ciagle mi dogryza to okropne na mase smutas.gif a co do tego dax kremu chcialabym sie dowiedziec czy on dal ktorejs z was naprawde duze efekty bo 40 zl to troszke duzo kasy i musze miec pewnosc czy oplaca sie je wydac wiec napizcie proszeoczko.gif
  • AZESSI 2007.01.21 [12:23]
  • lilka100 2007.01.21 [14:21]
    hej ja mam ten krem
    dax cosmetics stosuje go jakis tydzien i do tej pory nic mi nie powiekszyło ale piersi wydaja sie jakby bardziej jedrne i optycznie troche wieksze (tak powiedział dzisiaj mój mąż) ale ponoc dopiero po 3 tyg cos widac jako krem ujedrniajacy to polecam

• Olaa18 2007.01.21 [16:01]
    wlasnei widze ze neijestem samausmiech.gif ale to jest tragedia ze mlodsza siostra ma wieksze ode mnie;p a i tez musze wyprobowac ten zel dax moze bedzie pomagal i nie bede musiala sie faszerowac tabletkami;p
  • leia5 2007.01.21 [16:48]
    hej dziewczynyusmiech.gif co myślicie to tym?
    http://allegro.pl/item156727728_nivelazione_w oman_kasulki_na_wzrost_male_piersi.html
    zastanawiam się czy tego nie wciągnąć, ale najpierw rozszyfruję składjezyk.gif
  • leia5 2007.01.21 [16:53]
    hehe to są poprostu ziółka które można kupić za grosze w zielarskim,
    narazie zrobiłam sobie przerwę z koziradką i koprem, bo sesja idzie i nie mam do tego glowy:/ ale już niedlugo się ostro zabieram, mojej znajomej o 4 cm urosły a bierze od 3 tyg, więc warto się je jakoś w siebie wmusićjezyk.gif
  • Olaa18 2007.01.21 [18:51]
    tez slyszalam o tych kapsulkach, ale wole najpierw sprobowac naturalnych metod czyli robic masaze i wcierac zel Dax...podobno tez pomaga...oczywiscie wolalabym brac jakies antykoncepcyjne po ktorych na pewno by mi urosly albo brac te kapsuki na zwiekszenie lecz nie chce zorac zoladka...nie lepiej pozosatc przy tych naturalnych metodach?
  • Olaa18 2007.01.21 [18:53]
    acha i te kapsulki nivelazione nie kosztuja gorsze tylko np. u mnie w aptece 51 zł.
  • Olaa18 2007.01.21 [19:54]
    wiecie co? mialam zachowany swoj pierwszy stanik...taka mala szmatka zerowka....czaicie co zrobilam? przymierzylam go!!! i co si eokazalo? jest idealnie dobry...;((((((( jestem zalamana moj biust nie ruszyl od klasy 4-5 podsatwowki...jestem zalamana.
  • monyka1 2007.01.21 [20:34]
    Samanta ->ja dopiero teraz wpadlam na ten topik. przeczytalam kilka pierwszych stron i zaintrygowala mnie metoda kasi . Chcialabym wyprobowac ale nie jestem pewna czy bede dobrze robic i w zwiazku z tym mam pytanko : czy to chodzi tylko o to aby zlapac piers i masowac ja tylko i wylacznie? kasia pisala zeby schodzic w dol potem gdzies do pach, czy chodzi o to aby caly czas poruszac sie na tej piersi i wykonywac ruch kolisty w lewa strone czy trzeba " zejsc z piersi i masowac w gore do pach itd ??? bardzo prosze odpowiedz albo inna dziewczyna ktora orientuje sie w tym
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.21 [21:45]
    witam
    ja napiszę jak sama robę, nie wiem czy dokładne tak jak Kasia ale na mnie działa usmiech.gif
    masuję (najpierw jedną, potem drugą) od środka piersi ruchem kolistym na zewnątrz - takie kółeczka - i to w zasadzie tyle
    tzn od środka - tego środka pomiędzy piersiami usmiech.gif na zewnątrz i wracam i znów i tak po 300 kółek na każdą usmiech.gif

• leia5 2007.01.21 [22:40]
    do olaa18 nie chodziło mi o to że nivelazione kosztują grosze ale że w składzie zawiera ziółka które można kupić za naprawdę małą kasę
    np. opakowanie kopru włoskiego w zielarskim kosztuje 5 zł
  • Alma23 2007.01.21 [22:47]
    1. Eh... no nie wiem co złego było w moim poście :/ stwierdziłam fakt że stoicie w miejscu i na nic nowego nie wpadłyście od roku, czyli odkąd ja i inne dzieczyny sie stąd wyniosłyśmy....

2.samanhta \"po co wchodzisz na \"stare - gorsze\" forum, jeśli wasze jest takie super?\" --> aby sprawdzić co nowego, a jakbys przeczytała Topik od poczatku do końca To wiedziałabyś że byłam Tu jedną z najczęstszych bywalczyń usmiech.gif A pozatym sentyment czuje do tego topiku.
    \"na wasze forum nie można się dostać, dlatego z niego nie korzystamy\" --> wchodzi, wchodzi, wszytko wchodzi i poprzednie i nowe....

3. AZESSI \"wiecie co wa powiem ja moze od niedawna odkryla ten topik ale uwazam ze jest on super i niech ta Alma 25 sie nie wypowiada jak na nia nie dzialaja asaze i ziolka to jej problem i co niby taki kozak bo ona ma wiecej info juz na temat powiekszania biustu to jak taka madra jest niech sie podzieli swoimi nowosciami a nie pier***i jakies smuty mi osobiscie sie podobaja wszystkie rady i bardzo je senie i ciesze sie ze sa tez osoby z malymi( * )( * ) piersiami jak ja pozderki dla was laski\" --->no he he he teraz to sama siebie przeszłaś usmiech.gif (wszytstkie co mnie znają wiedza o co chodzi oczko.gif ) Widac że nic nie czytałaś, ale to nie mój problem, problem tylko jest w tym że źle ludzi oceniasz, bo ja akurat jestem jedną tych którym się udało. A dzielć się tutaj nie będe bo po to wyniosłyśmy sie żeby był porządek, a nie bajzel taki że własnie takie oto wypowiedzi jak Twoja sie pojawiają. Bo co z tego ze się coś napisze, jak za dwie strony bedzie to samo pytanie...i co od nowa pisać??....Nie dziękuję już to przerabiałam......

3. lilka100 \"no wlaśnie Alma ja np. jestem zalogowana na tym \"waszym\" nowym forum ale strona od dłuższego czasu nie otwiera mi sie pojawia sie tylko zielony ekran\" -->zmień przeglądarke internetowa, bo wiem że to jest od IE, pod mozillą wszytko powinno być ok (ostatnio występuja problemy z IE-jakiś wewnętrzny błąd aplikacji i to dlatego). A reklamy niestety niezależne już odemnie tylko od serwisu, ale tutaj (na kafe) tez są.....
    A prawidłowy adres to:
    http://www.wiekszepiersi.phorum.pl

\"wystarczyłoby sie tylko przypomniec a nie naskakiwać od razu na wszystkie dziewczyny ktore korzystaja z tego forum\" JAk się przypominamy to jest źle że dajemy adres. A pozatym nie nasoczyłam...nic złego nie powiedziałam oprócz prawdy. Jakbys była tutaj tak długo jak ja i obserwowała całą nasza przemiane, to wiedziałabyś o co chodzi i jakie to jest(było) męczące wysłuchiwac tych samych pytań.....dlatego już tutaj nie ma dziewczyn, które założyły ten topik (a tak na marginesie powiem bo nawet sobie pewnie sprawy nie zdjaecie że jest on juz od 2003roku)
    co było straszne w mojej wypowiedzi? to że powiedziałam że stoicie w miejscu?---> stoicie i taka prawda, a nawet jestescie do tyłu. Nic nowego nie wymysliłyście i nie staracie się wymyśleć nawet.
    a może straszne było to że napisałam żeby dziwczyny w młodym wieku nie brały leków dla pań po 40?? No faktycznie okropnośc takie coś napisac smiech.gif
    A może straszne było to że upomniałam samanthę aby się nie wypowiadała na tematy o których pojecia nie ma zielonego? Też straszne...

Nic tylko pogłaskac po główce.....

Ps. Pozdrawiam.....Xenię, KinięK (jak tam dzidziuś?), Gabrysięfb, Nodi19, Wenuskę, Zuźkę i resztę...trzymajcie sie dziewczyny.

"Świat jest taki, jaki myślisz, że jest"
  • Olaa18 2007.01.22 [08:43]
    leia5: acha, przepraszam zle cie zrozumialamusmiech.gif i co masz zamiar jesc te kapsulki? a probowalas juz tego masazu kasi badz zelu?
  • _NODI_19 2007.01.22 [08:45]
    no niestety ale Alma ma racje ze stoicie w miejscu a nawet ja z przykroscia bym stwierdzila se UWSTECZNIACE SIE bo co rusz przychodza nowe dziewczyny i zaczyna sie dyskusja doslownie od zera.

• _NODI_19 2007.01.22 [08:48]
    naprawde dziewczyny gdybym ja tutaj przyszla poltora roku temu na gotowe i mialabym takie forum jak to nowe gdzie jest masa potrzebny informacji to skakalabym z radosci do gory a prawda jest taka ze my bylysmy krolikami doswiadczalnymi, wszystkiego na sobie probowalysmy i jezeli chcecie z naszej wiedzyz skorzystac to zapraszamy na nowe forum to wszystko. Ale to juz wasz wybor czy bedziecie tutaj w kolko zadawac te same i podstawowe pytania czy wreszcie ruszycie do przodu

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...