Odpowiedz na ten temat

Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????

• Olaa18 2007.01.24 [16:51]
    samanata...wlasnie dziwi mni eten koktajl...pierwszyraz slysze o czyms takim:/ nie wiem czy to prawda...:/ pzred chwilka czytalam inne forum, przeczytalam ze sam masaz kasi i krem dax nie pomagaja na wzrost piersi...
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.24 [17:05]
    mi sam masaż i dax pomaga, więc nie muszę wierzyć temu, co tam piszą
    na każdą co innego działa usmiech.gif
    ale ten koktajl mnie niepokoi, mam nadzieję, ze dziewczyna jeszcze się odezwie

• rozmiar 70 A 2007.01.24 [17:18]
    do kochane maskarady
    w Joy`u jest krok po kroku jak jedna z dziennikarek Joy`a czy coś takiego) powiększyła sobie piersi. Niestety przy pomocy chirurgii plastycznej. Kup sobie lepiej "Samo zdrowie", chyba że interesuje cie włożenie sobie silikonu w cycki.

• rozmiar 70 A 2007.01.24 [17:20]
    Masuje od tygodnia nic. Ale się nie spodziewałam żadnych efektów. A jak tam u was dziewczyny ??
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.24 [17:22]
    efekty były dopiero po 2 miesiącach,kiedy już chciałam rezygnować usmiech.gif
    głowa do góry (i piersi też oczywiściesmiech.gif )

• AZESSI 2007.01.24 [17:50]
    wiecie co przez ostatnie dwa dni lazilam po aptekach i wszedzie mi mowiono ze nie ma lub zostal wycofany z produkcji ten dagomed 9 a ja sie strasznie na niego nakrecilam wiecie gdzie mozna go dostac??? oczko.gif i jeszcze podobno odpowiedni kolor skory powiekrza optycznie piersi doradzcie czy opalne czy blade piersi wygladaja na wiekrze bo nie wiem czy zkozystac z solariumjezyk.gif
  • AZESSI 2007.01.24 [17:51]
    wiecie co przez ostatnie dwa dni lazilam po aptekach i wszedzie mi mowiono ze nie ma lub zostal wycofany z produkcji ten dagomed 9 a ja sie strasznie na niego nakrecilam wiecie gdzie mozna go dostac??? oczko.gif i jeszcze podobno odpowiedni kolor skory powiekrza optycznie piersi doradzcie czy opalne czy blade piersi wygladaja na wiekrze bo nie wiem czy zkozystac z solariumjezyk.gif
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.24 [18:04]
    opalone usmiech.gif
    w ogóle opalona skóra wugląda zdrowiej, ale opalona a nie spałona na mulatkę w środku (prawdziwej wreszcie) zimy usmiech.gif

• AZESSI 2007.01.24 [18:24]
    hehehheh dzieki samanta za rade nom zima zima niestety w takim razie moze ty wiesz gdzie mozna dosstac ten dagomed9 bo niema nigdzie
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.24 [18:37]
    ehh nie mam pojęcia, ale możliwe że wycofali, wiec raczej nie dostaniesz.. pytałaś o jakiś jego odpowiednik? nie mogli wycofać tak po prostu, a co z pacjentkami które to brały?

• Olaa18 2007.01.24 [20:27]
    samanta? serio pomaga sam masaz i dax? a jaki masz rozmiar? ja stosuje masaz od 3 dni;p rozmiar zero;p jesli mozna tak nazwac...niepelne 70A
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.24 [20:45]
    masuję od jakichś 4 miesięcy, może troszkę dłużej - mam 70B usmiech.gif
    miałam 70/75A zależy od firmy, a teraz 70b - takie staniki kupuję i są ok usmiech.gif
    serio - tylko dax i masaż Kasi, chciałam spróbować estreve, ale boję się konsekwencji, myślę teraz o ziołach, ale nie wiem, czy można je z tabletkami anty a żadna z wspaniałych byłych forumowiczek nie ma ochoty podzielić się z nami jedną radą, bo to tylko dla wtajemniczonych, czy można je z anty brać bezpiecznie czy nie, więc na razie nadal się zastanawiam...
    mój chłopak miał się zalogować na ich nowym forum, więc jak tylko będę wiedzieć, napiszę usmiech.gif

aha, tabsy anty nie \"zwiększyły\" ani o milimetr..

• Olaa18 2007.01.24 [21:00]
    czytalam ze ziola i tabletki atykoncepcyjne razem odpadaja. a po ziolach wiem ze sie tyje...biodra sie poszerzaja,ale wiem ze sa efekty...jednka ja na ziolasie nie decyduje, sprobuje najpierw masaz i krem;p
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.24 [21:20]
    ja przy moich 45kg nawet byłabym zadowolona gdyby mi się troszkę bioderka poszerzyły usmiech.gif

no właśnie - są sprzeczne opinie na temat tych ziół plus tabs anty i nie wiem.. jedne dziewczyny mówią, ze nie ma przeszkód, inne właśnie, że zioła (fitoestrogeny w nich zawarte) zaburzają działanie pigłek...

szukam metod..

• czy ktos z Was........ 2007.01.25 [00:53]
    ...zazywał Menocaps ?? z wyciągiem z soi działajacym etrogennie ?
    może jest ktoś taki ? bo slyszalam sporo pozytywnych opinii i zamierzam kupic
  • taka jedna......... 2007.01.25 [14:32]
    samantha --> zalezy jakie zioła, niektóre wolno a inne nie, ale jak ty chcesz gotowe, to nikt ci tak tutaj tego nie napisze, bo już o tym dziweczyny pisały na forum. A jak chcesz dokładniej sie dowiedzieć które mozna a które nie to czemu nie poczytasz o ziołach w internecie i ich wpływie na anty?? Na wielu forach mozna zadać pytanie do eksperta (lekarza) o łaczenie ziół i anty. Poczytaj a nie miej pretensji do nikogo że ci nie daje gotowego! I może sama coś wkońcu dasz od siebie a nei tylko wymać od innych....

Pozdrowienia dla styraych forumowiczek, które się znają na rzeczy, bo nowe to widze same przestrzaly.

Aaa i soja szkodzi jakbyście chiałay wiedziec, ten mit juz jest obalony o wpływie na piersi...ale stosujcie sobie skoro nie chcecie korzystac z doświadczeń innych.........A wystarczy tylo czytać......
  • Olaa18 2007.01.25 [15:58]
    jetsem pewna ze soja szkodzi na piersi, na bank ci sie po preparacie z sosja nie zwieksza
  • AZESSI 2007.01.25 [16:04]
    Ej laski te kapsulki Magic breast, TX-breast, Beauty breast, Nivelazione itp sa dostepne tylko na allegro i w sklepach wysylkowych ??? chcialabym je kupic gdzies indziej niz przez neta bo matka mowi ze mam ich nie zamawiac bo sa one nie warte i ze powinnam sie cieszyc z takich piersi jakie mam wiec musze dokonac innej tranzakcji niz przez neta bo niestety moj biust mnie nie zadawala i trzeba cos z tym robic mowcie co wiedziejezyk.gifusmiech.gifsmiech.gif
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.25 [17:09]
    dziękuję bardzo za nieprzydatne rady jezyk.gif

jeśłi znajdę cokolwiek ciekawszego niż to, co macie na swoim \"super nowym\" forum, to na pewno nie napiszę - szkoda tyko było czasu na przeglądanie jego zawartości, od czasu mojej obecnościa tam ładnych parę miesięcy temu niewiele dodałyśnie newsów
    takie znawczynie..

• do Ola18 2007.01.25 [17:28]
    ze niby soja szkodzi na piersi?
    dobre dobre smiech.gif
  • a ty samanta 2007.01.25 [17:30]
    jestes znawczynia? mysle ze ktos kto eksperymentuje dwa lata jest na pewno wiekszym znawaca niz ty madralo
  • AZESSI 2007.01.25 [17:33]
    samanta wiesz znowu bylam dzis w ostatniej juz aptece w miescie jakiej nie odwiedzilam i dagomed9 na serio zostal wycofany z produkcji wiec musze sprobowc pigulek o ktorych pisalam wyzej i mam pytanko czy nie wieszczy one sa tylko w sklepach wysylkowych??
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.25 [17:44]
    na pewno są w sklepach wysyłkowych - nasze znawczynie tak twierdzą jezyk.gif

swoją drogą, oczywiście znawczynią nie jestem, gdybym była na pewno nie musiałabym korzystać z tego forum pechowiec.gif

a dla was, stare-forumowiczki, to naprawdę taki kłopot, tyle was to kosztuje, że nie możecie poświęcić 30 sekund na napisanie, które z tych ziół można łączyć z tabletkami anty prawda?
    po zatem w ogóle wchodzicie na to stare, cofające sie forum, skoro nawet nie macie zamiaru nam tu pomóc?
    aby się powywyższać - \"my jesteśmy lepsze a wy się cofacie\" ??

• Olaa18 2007.01.25 [17:51]
    nivelazione itp znajdziesz w aptekach na bank...
  • AZESSI 2007.01.25 [21:45]
    do olaa18 -->wielkie dzieki za rade jutro lece do apteki a swoja droga stosowalas juz tego typu tabletki??bo ciekawa jestem jak efekty:>
  • samanta taki to problem jest d 2007.01.26 [10:43]
    dla ciebie zebys sama poszukala tej informacji? jestes niedorozwinieta ze wszystko na tacy trzeba podac?
  • do samanta 2007.01.26 [11:34]
    i jak to o Tobie świadczy co napisałaś....." jeśłi znajdę cokolwiek ciekawszego niż to, co macie na swoim "super nowym" forum, to na pewno nie napiszę " ehh...szkoda słów, dziewczyny się przynajmniej staraja dzielic kazdym nowym doświadczeniem i kazdym nowym newsem, a ty nie dośc że chcesz gotowe na tacy (co już jest zrobione) to jeszcze zastrzegasz ze nie będziesz się z nikim dzielić tym co nowego znajdziesz.....

tępota ludzka nie zna granic......

Ja przynajmniej dużo skorzystałam z nowego forum, jest poukładane i można wszytko łatwo znaleść, a nie tak jak tutaj.
  • ej samatna 2007.01.26 [11:45]
    co to miało znaczyć że niewiele dodały newsów???
    Wszytko jest co ważne i wszytko jest co do tej pory gdziekolwiek w internecie czy w literaturze przedmiotu było napisane. Więc nie mów że mało newsów, bo jest wszytko, a jak gdzieś sie pojawi nowy news to na pewno pierwsze o tym będą wiedzieć, bo czytają cały czas i szukają informacji w przeciwieństwie do ciebie, bo ty byś chciała na tacy zamaist coś od siebie dac.
    Wypier**laj stąd su*o, bo tylko obrazasz dziewczyny i mnie tez bo ja lubie to forum, one tyle robiły i tyle czasu poświęciły żeby tam wszytko co wazne napisać, a ty w ten sposób bedziesz pisac o nich? Zamiast docenic starania tak jak to inni robia.
    Spier*laj stąd, skoroś taka mądra jest, nie chcesz czytac to nie wchodż tutaj.

• Olaa18 2007.01.26 [12:38]
    ja nie jem tych tabletek nivelazione, narazie karmie sie antybiotykiem silnym unidox solutab na tradzik i nie chce sobie do konca zorac zoladka, ale stosuje masaz kasi i kupie zel Dax, podobno pomaga, narazie czekam bo tego zelu nie moge nigdzie znalesc.../ pS,dziewczyny wezcie sobie nie ryjcie gara, bo robi sie nie przyjemnieusmiech.gif
  • *Jenny* 2007.01.26 [12:41]
    mam pytanie, z tych ziół to co warto pić. koper? (czy on zawiera filoestrogeny?)

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...