Odpowiedz na ten temat

Piersi- jak powiekszyc i ujedrnić????????????

• Olaa18 2007.01.26 [12:43]
    nie w sensie ze soja szkodzi na piersi ale jak wpieprzasz cos co ma duzo soi i karmisz sie nadzieja ze urosna ci piersi,ze wzgledu ze zawiera to cos duzo soi to wyacz ale nie urosna!
  • Olaa18 2007.01.26 [12:46]
    na pzryklad: lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
    koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
    macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
    pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
    dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
    rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
    ruta {Herba Rutae} 20gr
    nagietek {Calendulae flos} 20gr
    nostrzyk {Herba meliloti} 20gr

Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem.

• Olaa18 2007.01.26 [12:47]
    Do rądla wlać dwie filizanki wody i dodac jedna filizankę kiełków kozieradki pospolitej. Nastepnie wsypać jeda lub dwie szczypty biedrzeńca anyzu(anyzu), bazyli pospolitej, kminku zwyczajnego, kopru ogrodowego, kopru włoskiego, lukrecji gładkiej, majeranku ogrodowego i palczatki cytrynowej.Doprowadzic do wrzenia, a nastepnieodstawićdo ostygniecia. Dodac sok cytruny i miód do smaku. pić jedna lub dwie filizanki dziennie. sa rozne rodzaje mieszanek na powiekszenie biustu poczytaj troche w necie...na pewno cos znajdzieszusmiech.gif
  • *Jenny* 2007.01.26 [12:53]
    dzięki za te zioła, ale czy jeśli kupię taki rumianek w sklepie w torebeczkach i zaparzę to też może być?
  • Olaa18 2007.01.26 [12:55]
    Mysle ze tak. chociaz niejestem pewna, ja nie pije tych ziol:/
  • zel dax 2007.01.26 [12:57]
    tylko sprawia ze sa bardziej pelne, on nie powieksza w widoczny sposob
  • Olaa18 2007.01.26 [12:59]
    łeeeeeesmutas.gif nie powieksza mi sie nawet po masazu kasi? kolezanka z tego forum pisala ze uzywala pzrez 4 misiace zelu i masazu kasi i z 70A ma 70 B
  • zel dax 2007.01.26 [13:07]
    no ja nie wiem jak indywidualnie dziala to na kazdego ale z moich doswiadczen wynika ze owszem, cos tam sie poprawia ale nie sa duzo wieksze, nie o rozmiar
  • Olaa18 2007.01.26 [13:16]
    ale wiesz... to mozna z\stosowac, a ziolek wiecznosc pic nie bede..jak przestane pic ziolka to znowu zmaleja.:/
  • zel dax 2007.01.26 [13:26]
    jak przestaniesz masowac tez zmaleja, wystarczy poczytac poczatki chociazby tego forum...przykro mi
  • sionka 2007.01.26 [14:38]
    DO OLA18
    pisalas wyzej jakie mozna stosowac ziola na powiekszenie piersi .Sprawdzilam je i wiem napewno , ze jesli ktos bierze tabletki antykoncepcyjne nie moze pic dziurawca . na 100 % . wiem jeszcze ze na bank moze pic ziola z pokrzywy .Jak dowiem sie cos wiecej napisze . HEJ.
  • Olaa18 2007.01.26 [14:51]
    no ok, ale nie przestane masowac i moge wcierac ten krem, a jesli faktycznie nie bedzie rezultatow jakich oczekuje, pzrejde na antykoncepcje chyba.
  • Olaa18 2007.01.26 [14:51]
    i pzremyslalam jednak nie bede pila ziolek, nie ma w moim miescie zielarskiegosmiech.gif niestety;/
  • Natikk 2007.01.26 [16:59]
    cześć usmiech.gif
    obserwuję te forum i mam pytanko do tego masażu usmiech.gif
    Otuż masuję pieri już od tygodnia a efektów nie ma smutas.gif czemu?
    Czy wystarczy ze będe je masować ok.130 kółek ? dziennie oczywiście?
    I jak już uzyskam oczekiwany efekt to czy muszę dalej je masować?
    Jak utrzymać ten efekt który mam nadzieję nastąpi?
    Mam dopiero 17 lat( niedługo 18 )a piersi zmalały mi o połowe po odchudzaniu smutas.gif strasznie tego żałuję i bardzo chcę żeby pieri były takie jak dawniej smutas.gif ( ale nie chcę przytyć ogónie ,tylko w biuście)
    proszę pomóżcie smutas.gif jestem w rozpaczy...smutas.gif
  • Natikk 2007.01.26 [17:00]
    aaaa i powiem że piersi mam bardzo małe prawie ich nie widać...smutas.gif jestem załamana smutas.gif
  • Olaa18 2007.01.26 [17:44]
    niestety...ja stosuje masaz od tygodnia i nie oczekuje po tygodniu efektow...efekty zobczsz po kilku miesiacach. i trzeba ten masaz robic codziennie w przeciwnym razie piersi znowu powroca do poprzedniego stanu. dziennie po 300 kolek na akzda piers, 130 to na pewno za malo... nie martw sie, ja tez mam male i mam 18 lat, praktycznie w ogole ich nie mam, moj rozmiat to niepelne 70A.smutas.gif
  • Olaa18 2007.01.26 [17:45]
    jesli bedziesz dalej si eodchudzala to piersi nie urosna;/ zawsze, jak sie odchudzasz to w dol leca najpierw piersi...wiec albo sie odchudzasz,albo walczysz o jakies dobre 70Busmiech.gif Cusmiech.gif
  • *Kinga* 2007.01.26 [20:19]
    Mi pomógł masaż. Codziennie wieczorem po kąpieli masuję swoje piersi kremem liftingująco-ujędrniającym avonu (w takim fioletowym pudełku). Z początku, nie wierzyłam w to że coś poskutkuje ale z 75b zmieniły sie w 75c i powiem szczerze ze już robi się ciasno!!! Fakt ze trochę bolą ale są za to jędrne i duże.
  • Pupa-czarna 2007.01.26 [20:26]
    Bardzo dobrym srodkiem ktory mozna stosowac przy masazu piersi,ten ktory tu wszystkie robimy , jest serum ujedrniajace firmy Thalgo -nazywa sieFirming Concentrate Thalgosculpt,wiem bo stosuje go na sobie i w gabinecie kosmetycznym.
  • Pupa-czarna 2007.01.26 [20:29]
    Nie jest niestety tani, ale daje swietne i zadowalajace efekty! Mnostwo kobiet,klientek, tych ktore stac na kosmetyki z gornej półki, stosuje go i same mi zachwalaly, az sie zaopatrzylam.Rewelacja.
  • Olaa18 2007.01.26 [20:40]
    Kinga-> po jakim czasie urosly? i az o rozmiar? nie wierze..usmiech.gif
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.26 [23:54]
    heh, koleżanki ze nowego forum chyba nie zrozumiały mojej wypowiedzi... trudno - ale jeśli wam nie pasuje że na Wasz topic wchodza inne internautki, to zgłoście go do kasacji - to jest publiczne miejsce i niestety nie macie wpływu na to co ktoś pisze (zwłaszcza ze nie są to tresci, które naruszałyby wasze ogólnie pojęte dobro)

Zel dax może i nie \"zwiększa\" piersi, na pewno je wypełnia, co w moim przypadku w połączeniu z masażem Kasi dało 70b usmiech.gif
    myślę, że jeśli stopniowo będzie się odstawiało żel (tak jak jest na opakowaniu napisane - w celu podtrzymania efektuusmiech.gif ) to nie zmaleją
    ja na razie chcę jeszcze troszkę więcej osiągnąć, więc nie odstawiam, ale jeśli nawet miałabym go stosować na stałe, to zawsze lepszy krem dwa razy dziennie niż pić ziółka, które podobno do smacznych nie należą usmiech.gif zresztą balsamu też używam na co dzień i nie myślę, aby przestawać więc i dax nie byłby problemem

proszę >stare< forumowiczki o nieunoszenie się, piszę to co myślę - mam do tego prawo
    (studiuję na razie wasze forum, ale odpowiedzi na swje pytnia jeszcze nie znalazłam...)

• Olaa18 2007.01.27 [10:24]
    Wlansie popiream samantesmiech.gif ja dopiero masuje kilka dni, nie caly tydzien, ale nei poddaje sie;D po 3-4 miesiacach jelsi nie bedzie efektu pomysle o cyzm innymusmiech.gif
  • lilka100 2007.01.27 [12:25]
    wczoraj minęly dwa tygodnie jak regularnie masuje piersi i pije breast enhancement a do tego zel dax cosmetics. od dwóch dni czuje ze piersi mnie bolą zwłaszcza jak zaczynam masaż wiec pewnie zaczynają reagowac no i przyznam ze są nabrzmiałe cos jak przed okresem (dodam ze jestem tydzien po okresie) i są cieplejsze niz reszta ciała. to krotki okres całej kuracji ale mam motywacje. pozdrawiam wszystkie dziewuszki i zycze wam miłego dnia
  • Natiiik 2007.01.27 [17:05]
    to w końcu ile razy masować te pieri ?
    ile kółek bo pisze że od 100-300 a ja robię 130 to nie pomoże?
    sama nie wiem?
    i jak uzyskam oczekiwany efekt to dalej je masować?
    tak do końca życia masować pieri żeby nie opadły?
    nie wiem .... smutas.gif
  • S_A_M_A_N_T_A 2007.01.27 [17:52]
    ja masuję 300 kółek dziennie, efekt był dopiero po 2 miesiacach

aby utrzymać efekt, po prostu nie możesz nagle przestać masować, trzeba stopniowo zmniejszać liczbę kólek dziennie, potem co drugi dzień itd

• Natiiik 2007.01.27 [18:27]
    aha rozumiem oczko.gif
  • morfinka_87 2007.01.27 [21:07]
    hej dziewczyny. widze ze stosujecie tutaj roznego rodzaju sposoby na powiekszenie piersi mnie najbardziej zaciekawil masaz i widze ze przynosi on niezle efekty. jestem gotowa zaczac od zaraz ale niestety nie wiem na czym to dokladnie polega. bede wdzieczna jesli ktos przesle mi na maila instrukcje z dokladnym opisem
    Z gory dzieki wielkie i zycze powodzenia w prowadzeniu terapii
  • pinguinka 2007.01.27 [21:31]
    Hej dziewczyny. Od jakiegoś czasu szukam sposobu na powiększenie piersi. Na razie męcze się ze swoją mizerna miseczką A, ale mam zamiar to zmienić!! Trochę już czytałam, i 3 dni temu rozpoczełam kuracje ziolowa:
    -kozieradla
    -czarnuszka
    -koper włoski
    -szyszki chmielu
    Do tego dolączyłam masaże za pomocą masażera bio beauty (taki z allegro), i masaże wlasnymi rekami(300 na jedna pierś)w czasie gorącej kąpieli (chcialam by naczynka byly bardziej rozszerzone), a potem spryskuje je zimna woda.

Na razie widoczny jest efekt ujędrnienia (uważam ze 3 dni to szybko).Piersi są pełniejsze, bardziej zwarte, przybliżone- zaczynałam z odległością między brodawkami 21, w tej chwili jest to 19,5. Jeszcze się nie powiększyłyoczko.gif , ale to chyba pierwszy krok do sukcesu usmiech.gif Pomóżcie mi wytrwać!usmiech.gif

Nie ma rzeczy niemożliwych
  • Pupa-czarna 2007.01.27 [22:28]
    Witam.Chcialam napisac pare slow o tym masazu Kasinym,aby pptwierdzic jego skutecznosc i dac wiare tym co mysla ze masaz ten nie daje efektow. otoz pracuje w osrodku odnowy biologicznej, gdzie mamy takie urzadzenie ktore nazywa sie SPM, sluzy on miedzy innymi do ujedrniania i powiekszania biustu, sa to takie michy ktore naklada sie na piersi, w srodku powstaje takie cisnienie ssace i piersi sa tym cisnieniem ugniatane, masowane. Po zabiegu wyraznie czuc ze piersi bola, malo tego po kilku zabiegach sa juz one naprawde duze! A le do czego zmierzam, zabiegi te sa dosc drogie, wiec nie bardzo mi sie usmiecha wywalac na nie kase. Teraz juz wiem ze nie musze, bo na tej samej zasadzie moje drogie dziala masaz Kasiny.Tyle ze tu musimy sie meczyc krecąc kółka, a urzadzenie SPM odwala cala robote i wystarczy pare zabiegow, niestety trzeba je powtarzac na podczymanie efektow.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...