Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsza wizyta u ginekologa

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny przede mną pierwsza wizyta u ginekologa. Mam problem z hormanomi.jak się do niej przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie. To tylko lekarz. Nie musisz iść w spódnicy jak radzi wiele kobiet. W lepszych gabinetach dają spódnice. Jeśli to hormony to możliwe że nie będziesz miała badania typowego. Datę miesiączka musisz znać ostatniej. Nie ma się czym stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tylko lekarz bo aż lekarz i gdy jesteś sama a masz prawo mieć nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów osobę bliską. Gdy jesteś sama to może i tak przebiegać badanie. ." Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza." Wielu lekarz po zaliczonych sekcjach zwłok mają skrzywioną psychikę i są nieobliczalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Ja na pierwszej byłam nago bo badała mi jeszcze piersi. To była pierwsza i ostatnia wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×