Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blekitnooka

Placenta czy Latte - która maseczka lepsza?????

Polecane posty

Mam zniszczone od prostowania włosy, chcialabym, zeby byly gładkie, błyszczace i odzywione. Które maske kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaaaaaa
kup placente, wydaje mi sie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Placenta lepiej działa, ale Latte cudownie pachnie. Ja kupiłam obydwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placenta mnie przeraża... wyciag z łożyska? bleee xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucca
Używałam obydwu na przemian, placenta dobra była na samym początku, dodam że miałam strasznie wysuszone włosy, ale zaczęła mi za bardzo obciążać własy, nie sposób ich było wymodelować, więc przestawiłam się na latte i jestem bardzo zadowolona , a placenta od przypadku do przypadku, dodam że myję włosy co 2 dzień, tak samo stosuję maski, z tym że czasami na 30 min w czepek i ręcznik, a przeważnie na minutkę jak odżywkę, jeszcze Kallosa mam miodową też jest dobra ale ma bardzo specyficzny mocny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup Placente - jest świetna , ja sie juz od niej uzależniłam :) Tej drugiej też uzywałam ale bez jakis sensacji , choć zła nie jest..Aha dodam , że ja tez mialam koszmarnie zniszczone włosy od prostowania i jeszcze w dodatku je rozjaśniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie PLACENTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie obydwie są
gówniane:o Niestety, ale cena tych kosmetyków dokładnie odzwierciedla jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rady dziewczyny! :) chyba po prostu kupie obie bo i tak ciezko mi sie zdecydowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blekitnooka polecam placente i oryginalny jedwab biosilk:D jedwab jest swietny i tez regeneruje doglebnie zniszczone wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko, jedwabiu zuzylam juz kilka opakowan i wydaje mi sie, ze im gluzej sie go uzywa tym gorzej dziala :/ na wizazu chyba latte ma lepsze opinie a z tego co tu piszecie powinnam wybrac placente ;) juz sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to
zastanawiam się też nad którąś z nich ale nie wiem, która byłaby lepsza ze względu na moje przetłuszczające włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucca
jeśli na przetłuszczające to nie placenta, bo ona odżywiając bardzo obciąża włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blekitnooka ---> wszystkiego trzeba uzywac bardzo ostroznie zeby nie obciazyc wlosow ale nie mnie oceniac jak to robisz...ja jestem zadowolona z jedwabiu i placenty:):):)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem z aplacenta :0 jak dla mnie obydwie są ---> a uzywalas na cieplo???bo wtedy sa najlepsze efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
A jakie zauwazylyscie efekty po stosowaniu maski mlecznej - crema al latte? Nawilza silnie czy tylko odzywia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kolejnosc taka - Placenta, Henna Treatment Wax, potem Latte lub Pantene, ewentualnie Dove w granatowym opakowaniu lub Fructis do wlosow szorstkich i puszacych sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letitia31
Moja kumpela założyła forum pomocy dla ludzi szukających pomysłu na prezent. Dla osób bez wybujałej wyobraźni i nadmiaru czasu - zwłaszcza przed świętami - bezcenne:) Zapraszam: www.gieldaprezentow.pl !!! Polecajcie znajomym, odwiedzajcie i piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooook22
ja polecam Latte- bo nie zaw. silikonów, więc naprawdę nawilża... a Placenta zaw. silikon- który po pewnym czasie obciąży włosy i staną się przyklapnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×