Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

plamienia

Polecane posty

keidys bralam tabsy i nie plamilam nigdy, a teraz biore diane....juz prawie miesaic i ciagle mam plamienia,a raczej szare,ciemne skrzpey wyciekajace....jak biore kapiel to takie dluugie gluty normalnie wyciekaja;/ juz nie wpsominajac ze ciagle mam bielizne poplamiona;/ wiecie moze dlaczego plamie? wczesniej bralam harmonet,stediril,rigevidon i ten trzeci o podobnym dzialaniu... no i nie wiem,czy mam sie juz przyzwyczajac ze bed eplamic;/??? co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No przeciez
Plamienia????hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak to
Przy okresie to normalne:)a czego oczekujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie amm okresu...boze.... wy ludzie nauczcie sie czytac ze zrozumieniem...okres mi sie skonczyl juz jakeis 20 dni temu...a ja ciagle mam skrzpey krwi;/ a wczesniej nigdy tego nie mialam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pierwsze opakowanie Diane
tak? To nie masz się narazie czym przejmować. Do 3 miesięcy może tak się dziać. Ale przy drugim powinno już być dobrze, bez plamień. Jeśli nie to wybierz się do ginekologa. Może akurat te tabletki Tobie nie służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi te tabletki nie maja sluzyc antykoncpecyjnie ale androgennie,wiec i tak babka w szpitalu powiedziala mi,ze jezlei do 6 miesiecy nie zauwaz ejakiejkolwiek roznicy to odstawic mam i zostaja juz tylko zabiegi kosmetyczne;/ nom 1 opakowanie,i denerwuje mnie to, bo nigdy plamien nie mialam...a jak mam palmienia to wiem,ze tabsy sa za slabe i nie powinnam sie kochac bez gumki... ale te gluty to mnie dobijaja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
Plamienia mogą sie zdarzac wtedy gdy organizm nie przestawił sie na mniejszą dawkę hormonów (to zdarza sie gdy zmieniamy tabsy na inne) lub gdy ma się nadżerkę. Niestety nadżerka w pewien sposób jest uwarunkowana braniem tabsów. Objawem nadżerki może byc ból w czasie stosunku i krwawienia lub plamienia. Sprawdz czy nie masz nadżerki, jeśli wszystko w porządku to pewnie wina mniejszej dawki hormonów a wtedy już w następnym cyklu powinno się poprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzerki nie mam... a przestawianie sie nie moze tu wchdozic w role.... bo ostatnie tabsy bralam rok temu.....wiec nie ma naprawe mowy o mniejszej dawce hormonow,bo i tak mam swoje na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×