Odpowiedz na ten temat

Plastyka Pochwy

• gość 2017.10.15 [08:45]
    Ja mialam problem z szeroka pochwa. Kilka miesiecy cwiczen i jest lepiej. Nie tak super jakbym chciala ale wierze ze jeszcze bedzie poprawa. Zastanawiam sie nad zakupem jakiegoś urzadzenia. W zadne zabiegi nie wierzę. Lasery sa krotkotrwale, a plastyka to ciecie miesni. Jak to moze potem normalnie funkcjonowac?
  • Zobacz także:

• gość 2017.10.15 [16:13]
    Malinka dzieci miec nie powinna, jest pusta i glupia, lepszy dom dziecka niz taka maka. lekarze ja gonia, mowia jej z nic jej nie jest a ona dalej swoje ,nadal sie upiera ze jest ciezko chora. po co jeszcze piszecie z ta baba?
  • gość 2017.10.15 [16:22]
    do pani ktora napisala - każą??? Zajrzyj do slownika. Zachcialo ci sie seksu i plodzenia dzieci a robisz bledy gorsze niz dziecko z podstawowki. taka matka to paranoja, robisz takie bledy ze powinnas wrocic do szkoly zamiast plodzic te biedne dzieci, czego ktos taki nauczy dziecko?
  • Mamuśkaaa30 2017.10.15 [19:56]
    Malinka nie ma sensu się męczyć. Zwłaszcza, że teraz nie trzeba uciekać się do operacji, co jest ogromnym plusem. Mam 30 lat i rok temu przeszłam zabieg plastyki pochwy w Częstochowie. Przypadłość obniżenia napięcia błony pochwy pojawiła się po tym jak urodziłam naturalnymi siłami córkę, miałam wtedy 28 lat. Zanim zdecydowałam się pójść do eksperta w tej dziedzinie, szukałam rozwiązań dosłownie wszędzie (co było kompletną stratą czasu jak dla mnie, zero rezultatów). Na początku jakoś nie chciało mi się wierzyć, że od tak po zabiegu wszystko minie. Teraz nie żałuję, że zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji. Życie seksualne znacznie się poprawiło smiech.gif Jak chcesz poczytać o zabiegach tego typu to masz tu link https://efecta.eu/ , właśnie tam pożegnałam się ze swoim problemem. Dziewczyny nie ma na co czekać!
  • Mamuśkaaa30 2017.10.15 [19:57]
    Malinka nie ma sensu się męczyć. Zwłaszcza, że teraz nie trzeba uciekać się do operacji, co jest ogromnym plusem. Mam 30 lat i rok temu przeszłam zabieg plastyki pochwy w Częstochowie. Przypadłość obniżenia napięcia błony pochwy pojawiła się po tym jak urodziłam naturalnymi siłami córkę, miałam wtedy 28 lat. Zanim zdecydowałam się pójść do eksperta w tej dziedzinie, szukałam rozwiązań dosłownie wszędzie (co było kompletną stratą czasu jak dla mnie, zero rezultatów). Na początku jakoś nie chciało mi się wierzyć, że od tak po zabiegu wszystko minie. Teraz nie żałuję, że zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji. Życie seksualne znacznie się poprawiło smiech.gif Jak chcesz poczytać o zabiegach tego typu to masz tu link https://efecta.eu/ , właśnie tam pożegnałam się ze swoim problemem. Dziewczyny nie ma na co czekać!
  • gość 2017.10.15 [20:33]
    Mamuska ewidentnie pamujesz, Braydon!
  • gość 2017.10.15 [20:34]
    Spamujesz, brzydko!
  • anett10 2017.10.16 [11:54]
    czesc dziewczyny, mam obniżenie tylnej snyany pochwy no i oczywiscie wspolzycie nalezy do tych gorszych spraw...w srode ide umówić sie na zabieg/operacje plastyki tylnej sciany pochwy. Jestem po 3 porodach i najmłodsze ma 2 lata...moje pytanie do pań które są już po...czy rzeczywiście nie moża siadać przez ok 4 tyg, czy ten ból podobny jest do bólu poporodowego?? Pytam bo zastanawiam sie czy dam sobie rade przy tym najmłodszym...????
  • gość Gaja 2017.10.16 [12:55]
    anett10 niestety Ci nie pomogę, ale mam pytanie, gdzie i na jaki zabieg się wybierasz? Możesz kogoś polecić? Jak Ci się objawia obniżenie tylnej ściany pochwy?
  • Malinka 1222 2017.10.16 [14:00]
    Anett10
    Obnizenie masz po porodzie ? Masz tylko problem z tylna sciana czy z macica i przednia sciana tez ? Ile masz lat i gdzie bylas u lekarza ?
    Ja tez niestety Ci nie pomoge ale z tego co dziewczyby pisaly wczesniej to trzeba sie bardzo oszczedzac i raczej z siadaniem przez pierwszy miesiac tez nie bardzo mozna. ..
  • gość 2017.10.16 [14:23]
    Malinka i Gaja mam 31 lat jestem po 3 porodach siłami natury. Ogolnie to tak: syndrom tzw luźnej pochwy, przy współżyciu brak tej ciasnoty, przy skakaniu na trampolinie czy na skakance jest nie trzymanie moczu niestety. Bylam u dwóch ginekologów i każdy zaproponował plastykę tylnej ściany pochwy na nfz u mnie w Powiatowym szpitalu w okolicach Krakowa. Akurat lekarze super i mam zaufanie.
  • Malinka 1222 2017.10.16 [14:46]
    Anett10
    A odczuwasz to obnizenie ? Czemu chca Ci zrobic plastyke na tylna sciane jak masz ntm ? To z przednia tez cos nie tak .. Co Ci lekarze mowia na efekty operacji u zycie po niej ? Widzisz w przedsionku sciany pochwy ? Masz problem z 2 ?
  • gość Gaja 2017.10.16 [20:33]
    gość dziś [14:23] dasz namiary na tego lekarza?
  • anett10 2017.10.16 [21:58]
    Gaja ja uczęszczam do dr Dudka ordynatora szpitala w Myślenicach, facet jest dobry. Konkretny, ogólnie po zbadaniu mnie powiedział że sie kwalifikuje na nfz
  • gość 2017.10.18 [10:07]
    Nietrzymanie moczu swiadczy o problemach z przednia sciana a nie tylna. Jak masz male obnizenie tylnej to mozna ja rehabilitowac. Nie trzeba od razu robic plastyki. Gorzej z przednia.
  • gość 2017.10.18 [20:22]
    Co za gupie baby tu pisza, masakra.Zero zainteresowan nic tylko pochwa i pochwa ile mozna w kolko mlocic to samo.
  • Malinka 1222 2017.10.18 [20:34]
    Bylam dzis znowu u lekarza i wyczul w pochwie jakas gule. Dlugo to badal i nie wiedzial co to jest. W koncu spojrzal na mnie, zadal mi pare pytan i potem nagle spytal, czy zgubilam mozdzek? Dal mi skierowanie do neurologa ale chyba pojde prywatnie, bo tak sie nie da zyc.
  • gość 2017.10.18 [20:49]
    Mamuska ma racje, wystarczy laser ale glupie baby chca czuc sie chore wiec one chca koniecznie miec operacje. Dlatego sie oburzaja jak ktos pisze o laserze. przyklad pani Malinki. lekarze maja jej dosc a ona nadal do nich lazi i lazi dzisiaj znowu byla, wstydu ta baba nie ma, chyba po prostu lubi pokazywac pochwe bo ma brzydka i nikt nie chce jej ogladac a taki biedny lekarz musi, jak mu sie taka baba rozwali na fotelu. Mam nadzieje ze ten neurolog jej pomoze, oby, wizyta u niego o jej pierwsza madra decyzja.
  • anett10 2017.10.18 [20:54]
    przepraszam podalam zle nazwisko, ten doktor sie nazywa Duda. Bardzo dobry fachowiec.
  • gość 2017.10.18 [21:09]
    Do goscia co skacze na trampolinie i skakance
    Jestes taka stara i skaczesz na skakance i trampolinie? smiech.gif Zabawnie to musi wygladac, pewnie tylek i cycki ci przy tym lataja.
    I jak skaczesz to robisz dookola prysznic z moczu? A fe, jestes obrzydiwa i jeszcze napisz ze chodzisz na silownie i oblewasz innych ludzi moczem albo ktos musi po tobie skakac na tej trampolinie z twoim moczem smutas.gif
  • zefirek0509 2017.10.23 [15:21]
    Witam, jestem obecnie 5 dni po plastyce tylnej ściany pochwy i labioplastyce (przerost warg mniejszych i poporodowe uszkodzenia). Niestety laser w moim przypadku był stratą pieniędzy, więc zdecydowałam się na radykalną operację. Przez pierwsze dwa dni po zabiegu było całkiem nieźle, od trzeciej doby zaczął się koszmar, dosłownie gryzę ściany z bólu, nie sypiam, pomimo dużej ilość leków przeciwbólowych (Poltram Ketonal, Pyralgina). Miejscowo mam duży obrzęk. Byłam na wcześniejszej kontroli i gojenie jest prawidłowe. Dostałam miejscowo żel znieczulający (xylocaina) i mam stosować Rivanol na zmianę z Octaniseptem. Za dwa dni mam znowu kontrolę. Weszłam na ten wątek, ponieważ chciałam dowiedzieć się, czy u Was ból też był tak gigantyczny i jak to potem wyglądało(trochę poczytałam). Na razie mam 1,5 tyg. zwolnienia, ale jeśli tak będzie to wyglądało nadal, to zapewne na razie nie wrócę do pracy.
  • Zefirkowa 2017.10.25 [12:40]
    Zgadza sie ta Zefirkowa to nimfomanka, znam ja. lata co dwa dni do tych biednych lekarzy pokazywac pochwe bo ja to kreci. Zal tych biednych lekrazy z powodu takich uzalajacych sie nad soba, zdrowych i namolnych bab.
  • gość 2017.10.25 [15:10]
    Zefirek u mnie ból mała stopniowo z upływem czasu. Napisz proszę w którym miejscu masz ten ból zlokalizowany.
  • gośćAga 2017.10.28 [12:22]
    zefirek0509, ja jestem 4 lata po plastyce z wszyciem siatek i masakra. Nie wiem jaką ty miałaś operacje czy też lekarz użył siatek u mnie one były, ale mnie ból nie przeszedł nie mogę siedzieć. Obecnie jestem już po 2 operacjach wyciągnięcia tego świństwa i szykuję się na kolejną.
  • gośćAga 2017.10.28 [13:23]
    Zefirkowa, przestan sie uzalac nad soba. Nic Ci babo nie dolega oprocz hipohondrii i checi zwrocenia na siebie uwagi. Dodam ze mialam plastyke ale mozgu, niestety nic a nic nie zmadrzalam, nic mi to nie pomoglo. A baki puszczam bo lubie, najczesciej to robie rano w piekarni. Zefirkowa a moze umowimy sie na kawke i razem pouzalamy sie nad soba? Ja jestem sto lat po a nadal lubie o tym gadac.
  • gość 2017.10.28 [13:35]
    Zefirkowa lubi pisac o swojej pochwie i uzalac sie nad soba, baba nie ma wstydu i bedzie opisywala publicznie swoje intymne sprawy, ludzie w hospicjach nie uzaaja sie nad soba tak jak ta Zefirek. Wizyta w hospicjum moze by pomogla pani Zefirek cos zrozumiec.
  • gość 2017.10.28 [17:37]
    A ja zastanawiam sie jaki Ty jestes z*********** trollu ze wchodzisz codziennie na watek i plodzisz takie żenujące wpisy. Nudzi Ci sie czy masz jakies problemy psychiczne?
  • gość 2017.11.23 [18:59]
    Ja też jestem po plastyce pochwy i po amputacji szyjki macicy mam 40 lat i męczyłam się już bardzo dlatego lekarz zdecydował że już czas na operacje teraz dochodzę po niej boli ale uważam że to przejdzie trafiłam na naprawdę dobrego profesora Malinowski się nazywa i jest z Łodzi polecam go
  • gość 2017.11.26 [12:16]
    Miej sobie nawet 85 lat , twoja pochwa to twoja intymna sprawa.
  • żanetacelestyna 2017.11.30 [12:11]
    To są intymne sprawy ale bzdurą jest że powinna je trzymać wyłącznie dla siebie!!! Wsparcie, pomoc to właśnie to czego się powinno oczekiwać od otoczenia, a jest tak, że niestety spotyka się na drodze takie mendy które tylko anonimowo krytykują bo pewnie same nie macie wsparcia w nikim w realu nawet... Moja znajoma ciężko przechodziła pierwsze chwile po zabiegu ale niestety nie jest to tylko zależne od kliniki, bo to jedna z najlepszych w Polsce więc na pewno nie zawiniła, ona ogólnie ciężko reaguje na ingerencję w ciało. Ale przetrwała i teraz mówi, że podjęła by się drugi raz bez zawahania, bo warto.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...