Odpowiedz na ten temat

Plastyka Pochwy

• gość 2017.10.06 [12:45]
    Aga3444 .....
    ....dziewczyny piszcie ... nie ma co przejmować sie glupimi wpisami...
  • Zobacz także:

• DuzaMaja 2017.10.06 [20:15]
    Cześć Dziewczyny, rok temu miałam plastykę pochwy tylnej ściany. Po operacji krwawilam ok miesiąca, obrzęk krocza i straszny ból przy sikaniu. Na samym początku po było ok po 3 miesiącach wrócił poprzedni stan tylko że wejście mam węższe. Środek rozciagliwy na boki. Nie moge używać tamponow seks strasznie mnie dołuje. Partner nie dochodzi i uważam że to przez moja pochwe bo mnie nie czuje. Miałam laser, fizjoterapie, ostatecznie plastykę na NFZ. Juz nie chce drugi raz operacji na NFZ. Proszę pomóżcie szukam sprawdzonego lekarza może być Lodz Warszawa Bydgoszcz Toruń! Ja nie mogę już tak funkcjonować!
  • Papaja78 2017.10.08 [22:53]
    Pisalam wczesniej. Mozecie znalesc moje wpisy. Jestem 2 lata po plastyce pochwy. Operacje mialam w Krakowie. Prywatnie. Szpital sw. Rafala. Doktor Sz. Polecam.
  • gość 2017.10.10 [08:55]
    Przejdźcie na Polkipop.pl bo tam nie ma trolla i jest więcej dziewczyn co z chęcią pomogą.
  • gość 2017.10.10 [15:48]
    DuzaMaja a moze wkIej jeszcze swoja kupe na facebooka? Nie masz babo wsydu? Kogo obchodzi twoja pochwa i co czuje twoj partner? O iIe go wogoIe masz w co watpie bo nikt nie wytrzyma z taka infantyIna skoncentrowana na sobie i wymysIajaca sobie choroby baba. Nic nas nie ochchodzi twoja pochwa babo, masz probIem to idz do Iekarza. twoj partner o iIe go wogoIe masz ma cie w nosie bo jestes gIupia jak but ,pusta i zapewne brzydka a nie z powodu twojej brzydkiej pochwy, zapewne caIa jestes brzydka a facec***atrza tez na inteIigencje a ty nia nie grzeszysz
  • gość 2017.10.10 [16:01]
    Odradzam forum poIkipop. to nie jest nawet zadne forum tyIko prywatna strona jakiejs starszej pani ktora kiedys na tym forum uzaIaIa sie nad soba. Na domiar zIego ta pani usiIuj***awic sie w Iekarza i udzieIac porad z zakresu medycyny pomimo ze nie posiada wyksztaIcenia medycznego. Niestety ta pani nie ma o niczym pojecia.
  • gość 2017.10.10 [16:37]
    Za to Ty trollu masz pojecie. Oczywiscie dla Ciebie problem nie istnieje. Niestety jak pokazuja badania naukowe( Skorzystaj z google i sprawdź ) problem istnieje i to na ogromna skalę. Niestety poki beda takie oszolomy jak Ty wiele kobiet bedzie cierpiec w milczeniu. A szkoda .
  • QUENTINOOO 2017.10.10 [18:59]
    zapraszam do obejrzenia nowego kanału na youtube.
    Zostaawcie subskrypcję i miły komentarz, dla subskrybentek losowana nagroda niespodzianka usmiech.gif
    https://www.youtube.com/watch?v=PQKPo-CHjQE&a mp ;t=20s
  • gość 2017.10.10 [22:47]
    Zal mi Cie trollu .. Zajmij sie w koncu swoim tylkiem a nie interesuj sie tym co tu sie dzieje .. Skoro potrafisz krytykowac innych to moze pokrytykuj sam siebie . Moze sam jestes lekarzem co skoro sie wypowiadasz .. Albo ci zal d**e sciska ze nie masz pacjentek i gdzies swoje frustracje musisz wylac.. Zalosny jestes
  • Lidka29 2017.10.11 [13:16]
    Watek jest o plastyce a nie o trollach wiec zachowujcie sie jakos, a nie wyzywacie sie nawzajem... Mijaja 3 tygodnie od kiedy poddalam sie plastyce pochwy, dlugo sie przymierzalam do tego zabiegu bo troche sie balam, ale potrzeba komfortu byla wazniejsza. Zabieg nie jest bolesny choc wiadomo, ze bol kazdy inaczej odczuwa. Chwila moment i zalatwione, po zabiegu lekarz kazal kupic mi emulsje ze mucovagin dla szybszej regeneracji i po 2 dniach bylo juz praktycznie w porzadku. Naprawde nie ma co meczyc sie z kompleksami.
  • Malinka 1222 2017.10.11 [13:21]
    Lidka29 a czemu przeszlas zabieg plastyki? Co dokaldnie Ci dolegalo. Co lekarze mowili na temat oszczedzania sie i dzwigania i mialas plastykr z siatka czy bez i jak lekarze mowili na ile to sie utrzyma?
  • Magdalinka 2017.10.11 [20:03]
    Zwracam sie do Papaya78. Nie wiem czy tu jeszcze zagladasz...mialam ta sama operacje u dr Sz. Jestem 6 tyg po. Niby wszystoo dobrze ale zauwazylam ze mam uwiezione pecherzyki powietrza przy wejsciu do pochwy i nie wiem co to jest. Czy doswiadczylas czegos podobnego? Nie sa bolesne ale denerwujace bo wpadam w panike ze cystocele wraca. Dodam ze mualam plastyke krocza tez.
  • gość Gaja 2017.10.12 [18:52]
    Pytanie do dziewczyn, które miały wykonywaną plastykę pochwy u dr Sz ile czasu minęło, czy możecie normalnie funkcjonować (biegać, skakać, dźwigać....) Czy może lepiej pójść na zabieg do dr J. Kogo polecacie w Krakowie z dobrych uroginekologów, a może warto gdzieś dalej pojechać do jakiegoś specjalisty. Poszukuję również dobrej fizjoterapeutki z Krakowa, ktoś coś?
  • gość 2017.10.13 [11:09]
    Dobra fizjo z Krakowa to p. Dorota Czernichowska. Bylam u kilku i dopiero p. Dorota mi pomogła.
  • gość 2017.10.13 [11:12]
    A bieganie skakanie i dzwiganie to nie jest najlepszy pomysl po operacji. Juz cale zycie trzeba sie pilnować. Chyba ze sobie wszystko dobrze wycwiczysz, bedziesz wspierać pessarem. Ale ryzyko nawrotu zawsze będzie. To nie sa wskazane rzeczy.
  • Kasa dla Każdego 2017.10.13 [11:21]
    Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie
    Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!
    Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link:
    http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 15207
    i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.).
    Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł).
    Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.
  • Izabella9 2017.10.13 [11:44]
    Moja siostra poddała się plastyce pochwy. Lekarz zalecił jej po zabiegu aplikowac mucovagin w formie emulsji zeby się ładnie zagoiło. Dwa dni po zabiegu bylo po bolu, siostra jest mega zadowolona.
  • gość Gaja 2017.10.13 [12:25]
    gość dziś [11:12]
    Miałaś robiony jakiś zabieg w Krakowie dotyczący obniżenia? Możesz polecić jakiś szpital/lekarza? Jeżeli masz jakieś pomocne informację to możemy na maila?
  • Malinka 1222 2017.10.13 [14:09]
    Izabella9 a czemu poddawala sie miala obnizenia ze miala plastyke? Ile alt temu .. To wszystko mnie tak przeraza ... Odezwijcie sie dziewczyny zadowolone ltore jestescie juz kilka albo kilkanascie lat po i jest dobrze
  • Malinka 1222 2017.10.13 [14:12]
    Do gosc 11.09
    Pomogla Tobie ? W czym mialas dokladnie problem? Wyszlas z tego ?
  • gość 2017.10.13 [21:23]
    lidka (swoja droga masz paskudne, wsiowe imie jak da fryzjerki ) a kogo obchodzi twoja brzydka stara pochwa? to twoja osobista sprawa, nie masz wstydu babciu? A trollica to jestes ty wyzywajac osoby tkore mowia prawde od trolli. Kogo obchodz twoja hiohondria?Nie masz babciu nic innego w zyciu do roboty oprocz uzalania sie nad soba ? Nikogo nie obchodzisz ( Oprocz paru nawiedzonych bab ).Fryzjerka lidka myslaca ze swiat sie kreci wokol jej pochwy.
  • gość 2017.10.13 [21:54]
    Malinka a mnie przeraza twoja glupota. Jak mozna byc az tak pustym by na okralgo pisac i myslec o swojej pochwie i na dodatek zameczac innych tym tematem ? Zal mi tych biednach lekarzy ktorych nekasz, napewno juz stukaja sie w czolo na twoj widok i maja ochote uciec jak przychodzisz. Nikt cie nie zoperuje chyba ze prywatnie jakis nieuczciwy lekarz uda ze robi operacje by zarobic., tobie nic nie dolega oprocz potrzeby zwrocenia na siebie uwagi. Zajmij sie kobieto czyms pozytecznym zamiast nekac lekarzy swoja osoba.,mam nadzieje ze nie masz dzieci bo lepszy bidul niz taka glupia matka, dla dziecka taka matka to tragedia.
  • gość 2017.10.14 [03:16]
    Dziewczyny piszcie... trola pomijajcie poprostu milczeniem. To strażnik systemu, żeby kobiety eciąż rodziły dzieci w nieświadomości do czego to prowadzi. Jak nawet jeden poród naturalny, ktory ponoć jest takim cudem... A my stajemy sie kalekami i każą nam z tym żyć i milczeć...
  • Malinka 1222 2017.10.14 [15:08]
    Gaja moglabys podac maila odezwalabym sie do Ciebie . ile jestes po porodzie i hakie masz obnizenia?
  • gość 2017.10.14 [16:23]
    Malinka a tobie co dokładnie dolega? Mialas koszmarny porod? Wyciskanie dziecka , parcie na.rozkaz.i stad problemy?
  • Malinka 1222 2017.10.14 [18:01]
    Gosc
    Jestem po porodzie jiz prawie 8 miesiecy a moj organizm wcale nie wrocil do normy a tak mi mowiona. Poczekaj pol roku bo organizm sie misi zregenerowac .. Porod wspominam zle . syn wazyl 4030g i niestety tak to sie skonczylo... Kazali przec mimo skurczy a pozniej naciskali na brzuch cos okropnego...
    Szukam jakiejs wskazowki co dalej robic .. Chodzilam do fizjoterapeitki na terapie manualna ale niestety nie przyniosla zadnych rezultatow.. Juz nie wiem co robic cale moje szczesliwe zycie minelo ...
    Jezeli sa tu jakies dziewczyny zadowolone po operacji odezwijscie sie ...
  • gośćGaja 2017.10.14 [21:18]
    Malinka podaj maila odezwę sie
  • Malinka 1222 2017.10.14 [22:00]
  • gość 2017.10.15 [00:22]
    czy wy też po ciaży (u mnie mija 5 lat) bardzo słabo czujecie partnera? przed porodem było super ,doznania cudowne..a teraz mam wrażenie że jestem szeroka jak wiadro i do tego mięśnie nie zaciskaja się tak mocno....słabo odczuwam bodźce.zastanawiam się nad zabiegi em zwężenia pochwy
  • gość 2017.10.15 [08:20]
    Magdalinka, a dr Sz Ci laparoskopowo naprawiał cystocele? Jak długo do siebie dochodziłas po tym? Wszystko sie nadal trzyma?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...