Odpowiedz na ten temat

Plastyka Pochwy

• Malinka 1222 2017.10.13 [14:12]
    Do gosc 11.09
    Pomogla Tobie ? W czym mialas dokladnie problem? Wyszlas z tego ?
  • Zobacz także:

• gość 2017.10.13 [21:23]
    lidka (swoja droga masz paskudne, wsiowe imie jak da fryzjerki ) a kogo obchodzi twoja brzydka stara pochwa? to twoja osobista sprawa, nie masz wstydu babciu? A trollica to jestes ty wyzywajac osoby tkore mowia prawde od trolli. Kogo obchodz twoja hiohondria?Nie masz babciu nic innego w zyciu do roboty oprocz uzalania sie nad soba ? Nikogo nie obchodzisz ( Oprocz paru nawiedzonych bab ).Fryzjerka lidka myslaca ze swiat sie kreci wokol jej pochwy.
  • gość 2017.10.13 [21:54]
    Malinka a mnie przeraza twoja glupota. Jak mozna byc az tak pustym by na okralgo pisac i myslec o swojej pochwie i na dodatek zameczac innych tym tematem ? Zal mi tych biednach lekarzy ktorych nekasz, napewno juz stukaja sie w czolo na twoj widok i maja ochote uciec jak przychodzisz. Nikt cie nie zoperuje chyba ze prywatnie jakis nieuczciwy lekarz uda ze robi operacje by zarobic., tobie nic nie dolega oprocz potrzeby zwrocenia na siebie uwagi. Zajmij sie kobieto czyms pozytecznym zamiast nekac lekarzy swoja osoba.,mam nadzieje ze nie masz dzieci bo lepszy bidul niz taka glupia matka, dla dziecka taka matka to tragedia.
  • gość 2017.10.14 [03:16]
    Dziewczyny piszcie... trola pomijajcie poprostu milczeniem. To strażnik systemu, żeby kobiety eciąż rodziły dzieci w nieświadomości do czego to prowadzi. Jak nawet jeden poród naturalny, ktory ponoć jest takim cudem... A my stajemy sie kalekami i każą nam z tym żyć i milczeć...
  • Malinka 1222 2017.10.14 [15:08]
    Gaja moglabys podac maila odezwalabym sie do Ciebie . ile jestes po porodzie i hakie masz obnizenia?
  • gość 2017.10.14 [16:23]
    Malinka a tobie co dokładnie dolega? Mialas koszmarny porod? Wyciskanie dziecka , parcie na.rozkaz.i stad problemy?
  • Malinka 1222 2017.10.14 [18:01]
    Gosc
    Jestem po porodzie jiz prawie 8 miesiecy a moj organizm wcale nie wrocil do normy a tak mi mowiona. Poczekaj pol roku bo organizm sie misi zregenerowac .. Porod wspominam zle . syn wazyl 4030g i niestety tak to sie skonczylo... Kazali przec mimo skurczy a pozniej naciskali na brzuch cos okropnego...
    Szukam jakiejs wskazowki co dalej robic .. Chodzilam do fizjoterapeitki na terapie manualna ale niestety nie przyniosla zadnych rezultatow.. Juz nie wiem co robic cale moje szczesliwe zycie minelo ...
    Jezeli sa tu jakies dziewczyny zadowolone po operacji odezwijscie sie ...
  • gośćGaja 2017.10.14 [21:18]
    Malinka podaj maila odezwę sie
  • Malinka 1222 2017.10.14 [22:00]
  • gość 2017.10.15 [00:22]
    czy wy też po ciaży (u mnie mija 5 lat) bardzo słabo czujecie partnera? przed porodem było super ,doznania cudowne..a teraz mam wrażenie że jestem szeroka jak wiadro i do tego mięśnie nie zaciskaja się tak mocno....słabo odczuwam bodźce.zastanawiam się nad zabiegi em zwężenia pochwy
  • gość 2017.10.15 [08:20]
    Magdalinka, a dr Sz Ci laparoskopowo naprawiał cystocele? Jak długo do siebie dochodziłas po tym? Wszystko sie nadal trzyma?
  • gość 2017.10.15 [08:45]
    Ja mialam problem z szeroka pochwa. Kilka miesiecy cwiczen i jest lepiej. Nie tak super jakbym chciala ale wierze ze jeszcze bedzie poprawa. Zastanawiam sie nad zakupem jakiegoś urzadzenia. W zadne zabiegi nie wierzę. Lasery sa krotkotrwale, a plastyka to ciecie miesni. Jak to moze potem normalnie funkcjonowac?
  • gość 2017.10.15 [16:13]
    Malinka dzieci miec nie powinna, jest pusta i glupia, lepszy dom dziecka niz taka maka. lekarze ja gonia, mowia jej z nic jej nie jest a ona dalej swoje ,nadal sie upiera ze jest ciezko chora. po co jeszcze piszecie z ta baba?
  • gość 2017.10.15 [16:22]
    do pani ktora napisala - każą??? Zajrzyj do slownika. Zachcialo ci sie seksu i plodzenia dzieci a robisz bledy gorsze niz dziecko z podstawowki. taka matka to paranoja, robisz takie bledy ze powinnas wrocic do szkoly zamiast plodzic te biedne dzieci, czego ktos taki nauczy dziecko?
  • Mamuśkaaa30 2017.10.15 [19:56]
    Malinka nie ma sensu się męczyć. Zwłaszcza, że teraz nie trzeba uciekać się do operacji, co jest ogromnym plusem. Mam 30 lat i rok temu przeszłam zabieg plastyki pochwy w Częstochowie. Przypadłość obniżenia napięcia błony pochwy pojawiła się po tym jak urodziłam naturalnymi siłami córkę, miałam wtedy 28 lat. Zanim zdecydowałam się pójść do eksperta w tej dziedzinie, szukałam rozwiązań dosłownie wszędzie (co było kompletną stratą czasu jak dla mnie, zero rezultatów). Na początku jakoś nie chciało mi się wierzyć, że od tak po zabiegu wszystko minie. Teraz nie żałuję, że zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji. Życie seksualne znacznie się poprawiło smiech.gif Jak chcesz poczytać o zabiegach tego typu to masz tu link https://efecta.eu/ , właśnie tam pożegnałam się ze swoim problemem. Dziewczyny nie ma na co czekać!
  • Mamuśkaaa30 2017.10.15 [19:57]
    Malinka nie ma sensu się męczyć. Zwłaszcza, że teraz nie trzeba uciekać się do operacji, co jest ogromnym plusem. Mam 30 lat i rok temu przeszłam zabieg plastyki pochwy w Częstochowie. Przypadłość obniżenia napięcia błony pochwy pojawiła się po tym jak urodziłam naturalnymi siłami córkę, miałam wtedy 28 lat. Zanim zdecydowałam się pójść do eksperta w tej dziedzinie, szukałam rozwiązań dosłownie wszędzie (co było kompletną stratą czasu jak dla mnie, zero rezultatów). Na początku jakoś nie chciało mi się wierzyć, że od tak po zabiegu wszystko minie. Teraz nie żałuję, że zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji. Życie seksualne znacznie się poprawiło smiech.gif Jak chcesz poczytać o zabiegach tego typu to masz tu link https://efecta.eu/ , właśnie tam pożegnałam się ze swoim problemem. Dziewczyny nie ma na co czekać!
  • gość 2017.10.15 [20:33]
    Mamuska ewidentnie pamujesz, Braydon!
  • gość 2017.10.15 [20:34]
    Spamujesz, brzydko!
  • anett10 2017.10.16 [11:54]
    czesc dziewczyny, mam obniżenie tylnej snyany pochwy no i oczywiscie wspolzycie nalezy do tych gorszych spraw...w srode ide umówić sie na zabieg/operacje plastyki tylnej sciany pochwy. Jestem po 3 porodach i najmłodsze ma 2 lata...moje pytanie do pań które są już po...czy rzeczywiście nie moża siadać przez ok 4 tyg, czy ten ból podobny jest do bólu poporodowego?? Pytam bo zastanawiam sie czy dam sobie rade przy tym najmłodszym...????
  • gość Gaja 2017.10.16 [12:55]
    anett10 niestety Ci nie pomogę, ale mam pytanie, gdzie i na jaki zabieg się wybierasz? Możesz kogoś polecić? Jak Ci się objawia obniżenie tylnej ściany pochwy?
  • Malinka 1222 2017.10.16 [14:00]
    Anett10
    Obnizenie masz po porodzie ? Masz tylko problem z tylna sciana czy z macica i przednia sciana tez ? Ile masz lat i gdzie bylas u lekarza ?
    Ja tez niestety Ci nie pomoge ale z tego co dziewczyby pisaly wczesniej to trzeba sie bardzo oszczedzac i raczej z siadaniem przez pierwszy miesiac tez nie bardzo mozna. ..
  • gość 2017.10.16 [14:23]
    Malinka i Gaja mam 31 lat jestem po 3 porodach siłami natury. Ogolnie to tak: syndrom tzw luźnej pochwy, przy współżyciu brak tej ciasnoty, przy skakaniu na trampolinie czy na skakance jest nie trzymanie moczu niestety. Bylam u dwóch ginekologów i każdy zaproponował plastykę tylnej ściany pochwy na nfz u mnie w Powiatowym szpitalu w okolicach Krakowa. Akurat lekarze super i mam zaufanie.
  • Malinka 1222 2017.10.16 [14:46]
    Anett10
    A odczuwasz to obnizenie ? Czemu chca Ci zrobic plastyke na tylna sciane jak masz ntm ? To z przednia tez cos nie tak .. Co Ci lekarze mowia na efekty operacji u zycie po niej ? Widzisz w przedsionku sciany pochwy ? Masz problem z 2 ?
  • gość Gaja 2017.10.16 [20:33]
    gość dziś [14:23] dasz namiary na tego lekarza?
  • anett10 2017.10.16 [21:58]
    Gaja ja uczęszczam do dr Dudka ordynatora szpitala w Myślenicach, facet jest dobry. Konkretny, ogólnie po zbadaniu mnie powiedział że sie kwalifikuje na nfz
  • gość 2017.10.18 [10:07]
    Nietrzymanie moczu swiadczy o problemach z przednia sciana a nie tylna. Jak masz male obnizenie tylnej to mozna ja rehabilitowac. Nie trzeba od razu robic plastyki. Gorzej z przednia.
  • gość 2017.10.18 [20:22]
    Co za gupie baby tu pisza, masakra.Zero zainteresowan nic tylko pochwa i pochwa ile mozna w kolko mlocic to samo.
  • Malinka 1222 2017.10.18 [20:34]
    Bylam dzis znowu u lekarza i wyczul w pochwie jakas gule. Dlugo to badal i nie wiedzial co to jest. W koncu spojrzal na mnie, zadal mi pare pytan i potem nagle spytal, czy zgubilam mozdzek? Dal mi skierowanie do neurologa ale chyba pojde prywatnie, bo tak sie nie da zyc.
  • gość 2017.10.18 [20:49]
    Mamuska ma racje, wystarczy laser ale glupie baby chca czuc sie chore wiec one chca koniecznie miec operacje. Dlatego sie oburzaja jak ktos pisze o laserze. przyklad pani Malinki. lekarze maja jej dosc a ona nadal do nich lazi i lazi dzisiaj znowu byla, wstydu ta baba nie ma, chyba po prostu lubi pokazywac pochwe bo ma brzydka i nikt nie chce jej ogladac a taki biedny lekarz musi, jak mu sie taka baba rozwali na fotelu. Mam nadzieje ze ten neurolog jej pomoze, oby, wizyta u niego o jej pierwsza madra decyzja.
  • anett10 2017.10.18 [20:54]
    przepraszam podalam zle nazwisko, ten doktor sie nazywa Duda. Bardzo dobry fachowiec.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...